Zaakceptowane Podanie na ucznia
Sigths
Czarodziej
Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
309
Ravenclaw
#1
Imię i nazwisko: Bruce Cromwell
Miejsce urodzenia: Wielka Brytania, Bristol
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Bruce jest konsekwentny w dążeniu do celu. Rodzice, gdy chłopiec był młody lubili mu dawać to, czego zachciał Bruce. Z wiekiem próbowali to zmienić, lecz im to nie wychodziło. Bruce dążył do tego, aby ta rzecz uzyskać i tak jest do dzisiaj, w różnych sprawach. Przejawia się u niego zachowanie manipulacyjne, a tak dokładniej zrzuca odpowiedzialność na innych, podstępnie narzuca innym własne zasady i przekonania, a także skłania innych do angażowania się w działania, które wymagają od nich nadmiernego wysiłku - on sam wtedy przygląda się ich pracy, nie musi się martwić o to, czy uda mu się coś zrobić. Bruce mówi otwarcie o wszystkim i często rani tym innych ludzi. Chłopak zwykle osiąga cel wszelkimi możliwymi sposobami, więc pojawia się u niego także zachowanie agresywne. Łamie prawa niektórych stworzeń l ludzi, chociażby skrzatów, czy ludzi ciemnoskórych lub o innej orientacji. Poznaliśmy Bruce od tej złej strony, ale nie jest także bezduszną istotą. Liczą się dla niego bliscy ludzie i rodzina, zrobiłby dla nich wszystko. W wielu sytuacjach jest zbyt poważny, nie zamierza zachowywać się jak małe dziecko. 
Wygląd postaci: Bruce spędza czas aktywnie, nie lubi jeść za dużo, więc nie jest otyły, zaś jeśli chodzi o wzrost, jest w sam raz, nie jest zbyt wysoki, ale także nie jest zbyt niski. Barwa oczów chłopca jest zielona, zaś jego włosy są brązowe, a na dodatek kręcone. Twarz chłopca przypomina kształt jaja. Nos lekko zadarty do przodu, uszy normalne - nie są zbyt spiczaste. Widać także na jego twarzy piegi, nie są one licznie rozłożone, lecz jednak są. Na prawym ramieniu ma tatuaż - widnieje czarny wąż. Ubiera się w odpowiednie szaty czarodziejskie, są one w kolorze czarnym lub szarawym, jego buty są skórzane, wypolerowane drogą pastą do butów. Można go często zauważyć ze skórzaną torbą, na prawym ramieniu. Bruce różdżkę trzyma w wewnętrznej kieszeni szaty. Rękawy jego szaty są dość długie, co pozwala mu zakryć dłonie, jest to bardzo przydatne, zazwyczaj w zimę. 
Historia postaci: Wszystko się rozpoczęło 11 lat temu, w szpitalu, który znajdował się w miasteczku Bristol, na terenie Wielkiej Brytanii. Był to szczęśliwy dzień dla Anny i Blaise'a, gdyż przyszedł na świat ich syn - Bruce. Rodzina nie za bardzo ufała mugolskim lekarzom, więc po kilku dniach zabrali synka, do willi rodowej i zatrudnili znanego pielęgniarza (słynącego z wielu osiągnięć medycznych, w świecie czarodziei), który zajął się synkiem młodego małżeństwa, przez pierwszy tydzień, od narodzin. Lata mijały, a Bruce rósł, rodzicie lubili mu dawać prezenty i z niecierpliwością czekali na dzień, kiedy stanie się coś niezwykłego, czegoś co nie jest możliwe w mugolskich rodzinach. W wieku sześciu lat, gdy Bruce bawił się zabawką, zepsuła się rączka, ów figurce, wtedy się chłopiec zdenerwował i rzucił zabawką w okno, o dziwo po chwili wylądowała ta figurka, za oknem, a był ono zamknięte, dość dziwne. Chłopiec zapoznał swoich rodziców, z tą sytuacją, a oni wyjawili mu prawdy, o całej rodzinie, o tym, iż są czarodziejami. Bruce był zadowolony z tego powodu, lubił słuchać opowieści o świecie czarodziei, a także lubił się przyglądać pracy swoich rodziców, min. jak robili eliksiry, et cetera. Nastał sierpień, dzień 20, kiedy w urodziny Bruce wleciała przez okno sowa, która wręczyła list chłopcu, był to list ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie - rozpakował go i zaznajomił się z treścią. Rodzice natychmiastowo odesłali odpowiedź, do dyrekcji, ów placówki. Kilka dni później udali się do Londynu, na ulicę pokątną, gdzie zakupili wszelkie potrzebne rzeczy do szkoły, m.in. książki, zeszyty, różdżkę, szaty. Rodzina poczekała, do 1 września, w Dziurawym Kotle. Gdy nastał, ów dzień udali się na King Cross, na peron 9 3/4 - ujrzeli tam Express Hogwart, rodzice zajęli mu miejsce, a gdy wybiła godzina 11:00 pożegnali się z chłopcem, a pociąg odjechał. W trakcie podróży Bruce poznał kilku kolegów, z którymi dobrze się mu rozmawiało, w połowie podróży postanowił się przespać. Dopiero wieczorem dojechali do wioski Hogsmeade, z pod której gajowy szkoły zabrał pierwszoklasistów do zamku. Pod Wielką Salą czekała WiceDyrekcja, która wprowadziła uczniów, do ów sali i rozpoczęło się Ceremonia Przydziału. Po 5 minutach wyczytano dane Bruce'a. Jeden z WiceDyrektorów założył tiarę, na głowę chłopca, a ona krzyknęła ....

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: To było dawno temu i jeśli pamięć mnie nie zawodzi to z Internetu. 
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Owszem, czytałem.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill
CenTuria
Czarodziej
Posty: 170
Tematy: 19
Gru 2014
359
Ravenclaw
#2
Zaakceptowane
SlytherinSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.