[Silexan] Podanie na nauczyciela latania
Silexan
Gość


 
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Ivan Gingerblade
Wiek: 20
Miejsce urodzenia: Szpital im. świetego Munga w Londynie
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Dwa tygodnie przed OWUTEM'ami musiałem zrezygnować ze szkoły.
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel ONMS
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* Dlaczego nadają się na ową posadę? Jest wiele przyczyn, dla którym chciałbym oddać się nauczaniu młodzieży uczęszczającej do szkoły magii i czarodziejstwa. Przede wszystkim chciałbym przekazać nowym pokoleniom spory i rozszerzony zakres tej dziedziny nauczania. Byłbym nauczycielem stanowczym, wymagającym, jednakże mającym wszelki szacunek do uczniów oraz przedmiotu. Tego też będę wymagał. Szacunku, poszanowania oraz dyscypliny.  Zamierzam utrzymać się na tym stanowisku. Wyznaczać uczniom zadania domowe jak i te dodatkowe, a także prace semestralne. Osobiście twierdzę, że mam jakieś doświadczenie w tej dziedzinie i dobrze sprawdziłbym się na danym stanowisku. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej deklaracji. Prócz tych zamiłowań do przedmiotu, swoją obecnością w zamku mógłbym zapewnić bezpieczeństwo synowi jak i innym uczniom mającym z nim styk. Chciałbym zaangażować się w nauczany przedmiot w stu procentach organizując ligę, a także dodatkowe mecze towarzyskie między domami.

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):

Gra w szkolnej drużynie. A także w amatorskiej lidze w Rosji.

[OOC]

Nick w grze: Silexan
Czy masz jeszcze inne konta?: Ta
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Na poprzedniej postaci pielęgniarką byłem. Prócz tego dużo razy przechodziłem postaciami etapy edukacji w Hogwarcie i wiem jak to wygląda.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*Od pewnego czasu znów zacząłem grać na serwerze tak więc widząc wolne posady uznałem że zaaplikuję, jako że zablokowaliście możliwość składania podań na bibliotekarza tak więc z wolnych posad wybrałem latanie – uważam że z dostępnych przedmiotów tego bym uczył najlepiej. Uważam że posiadam wystarczająco czasu by wbijać na serwer w godzinach lekcyjnych. Prócz tego już kiedyś miałem postać pielęgniarza w Hogwarcie i wychodziło mi to całkiem nieźle – byłem aktywny, robiłem to co miałem robić i nie było totalnego olewania funkcji dla wypłaty. Jeszcze jedną przyczyną dla której składam podanie jest znikoma aktywność dorosłych, tak więc aby móc pograć jakoś sensownie lepiej znajdować się w zamku. Chciałbym podejść do tego przedmiotu z pomysłem, tak aby nie zanudzić graczy co się niestety dość często zdarza na serwerze. Odgrywaniem ciekawych akcji, robieniem ciekawych lekcji można sprawić ze niemal każdy przedmiot stanie się interesujący. Moje doświadczenia z serwera także ułatwią mi nauczanie i prowadzenie lekcji.
Nazwa Skype: kamil.nowakowski23
mumia1230
DyrektorDonator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
881
#2
Podanie odrzucone.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.