Podanie na nauczyciela Opieki nad Magicznymi Stworzeniami ~ Martin Maxim
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/
Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#1
[IC]
Imię i nazwisko: 
Martin Maxim

Wiek:
30

Miejsce urodzenia:
Londyn

Wykształcenie:
Zaoczny Czarocjat kierunku Magizoologi-Brytyjski Uniwersytet Magiczny
W trakcie zaocznych studiów Magnieńcjackich

Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Opieki Nad Magicznymi Stworzeniami

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
Przez 6 lat uczyłem opieki nad magicznymi stworzeniami w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, zrezygnowałem z tego żeby mieć więcej czasu dla rodziny. Zostając jedynie na stanowisku Gajowego i Strażnika Kluczy w Hogwarcie pełniąc tą służbę po dziś dzień dorabiając w Ministerstwie Magii. Dzisiaj kiedy zdobyłem tytuł Czarocjata kierunku Magizoologi na zaocznych studiach Brytyjskiego Uniwersytetu Magicznego chciałbym ponownie objąć to stanowisko aby robić to co zawsze było dla mnie pasją i czystą przyjemnością. Moją wiedzę w dziedzinie magizoologi mogę poświadczyć tytułem zawodowym ale także wieloletnią pracą z magicznymi stworzeniami których hodowlą trudnię się po dziś dzień. 

Oceny z SUMów i OWUTEMów:
Sumy - W
OWUTEMy - W

[OOC]

Nick w grze:
GrubszyNizReka

Czy masz jeszcze inne konta?:
Nie i póki co nie zamierzam zakładać drugiego.

Czy masz już jakieś doświadczenie?: 
Uczyłem już ONMS'u, sporadycznie zastępowałem także kogoś z nauczycieli robiąc za niego lekcje. Nikt na moje "wykłady" nie narzekał, wręcz było sporo pozytywnego odzewu od wielu graczy kiedy zastąpił mnie Misiek.

Argumentacja OOC: 
Znacie mnie już, nie ma ze mną problemów jeśli chodzi o całokształt. Aktywny staram się być wedle możliwości chodź wiem że dla mumi to i tak za mało. Zrezygnowałem z tej posady ze względu na studia, jednak po tym czasie stwierdzam że brakuje mi nauczania tego przedmiotu. Jestem osobą która stara się od zawsze w tej dziedzinie cos tworzyć i jakoś ją rozwijać. ( 2 książki do tej pory, 3 "wkrótce" ). Obecnie jestem w trakcie przygotowania do sesji dlatego moja aktywność do połowy lutego będzie minimalna ale potem zabowiązuje się oddawać nauczycielowi tyle czasu ile będę mógł. 

Nazwa Skype: 
Macie już
mumia1230
DyrektorDonator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
881
#2
Podanie odrzucone - wiele razy sam stwierdziłeś, że nie masz czasu grać(i nie chodzi mi o studia), a my wolimy znaleźć osoby, które nie zmuszają się do gry.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.