Zaakceptowane Podanie na ucznia Hogwartu
Aber
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Sty 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Edward Cirle
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Edward jest sprytnym i inteligentnym młodzieńcem, który zawsze stara się pomóc. Jego problemem jest to że nie potrafi pohamować własnego języka i mimo że nie chce nikogo urazić to zazwyczaj powie zbyt wiele. Jest szczery i bez większych problemów potrafi wytknąć czyjeś wady jednak sam nie zauważa swoich. Dumnie trzyma się swoich przekonań a jego znajomi nieudolnie starają się odciągnąć go od wiecznego czytania książek.
Wygląd postaci: Jest młodzieńcem o niebieskich oczach a jego długie blond włosy są związane w kitę. Na ręce ma ślady po zadrapaniach ponieważ z nawyku podczas czytania książek drapie się długopisem po dłoni. Wzrostem przerasta wszystkich swoich kolegów (coś w okolicach 152cm). Ubiera się w luźne rozsuwane bluzy z kapturem i  jeansy. Zawsze z kieszeni wystaje mu łańcuszek od kieszonkowego zegarka i długopis, który nosi przy sobie na wszelki wypadek. Zazwyczaj nosi też przy sobie czarną torbę przez ramie której używał zamiast plecaka.
Historia postaci: Lata dziecięce Edward spędził ze swoim młodszym bratem (niewiele bo zaledwie kilka minut, ale Ed zawsze przypominał o tym że jest starszy w każdej sprzeczce) w rodzinnym domu. Byli szkoleni w sztuce magicznej od najmłodszych lat. Ich rodzice byli młodzi i wyluzowani ale nie pozwalali używać magii poza domem. Edward większość czasu spędził przy książkach. Rodzice nie mieli mu tego za złe, ale martwili się że ich syn będzie osamotniony ze względu na to że mało wychodził z domu, a jeżeli już to do biblioteki po nowe lektury do zaczytywania się. Jednak nie mieli racji w szkole Edward znalazł grupę ludzi z podobnie wielkim zamiłowaniem do książek, ale żaden z nich nie doprowadził tego zamiłowania do takiego stopnia. W dniu jedenastych urodziny kiedy Edward wraz z bratem wrócili ze szkoły otrzymali od rodziców list który przyniosła sowa w trakcie ich nieobecności. Informował on o tym że mają rozpocząć naukę sztuki magicznej w Hogwarcie. Po szybkim spakowaniu najpotrzebniejszych rzeczy rodzice zaprowadzili ich na ulicę pokątną. Chłopcy byli zdziwieni że takie miejsce istnieje dość niedaleko ich domu. Po kupieniu najpotrzebniejszych rzeczy czyli różdżki, masy zeszytów i szat przyszedł czas na to żeby dzieciaki wybrały zwierzę które będzie im towarzyszyć. Edward bez zastanowienia wybrał sowę którą nazwał Fernandez. Po całych zakupach całą rodziną udali się na peron 9 i 3/4 gdzie młody czarodziej otrzymał od ojca zegarek kieszonkowy z porozumiewawczym żartem "Żebyś nie spóźniał się na lekcje tak jak na obiady". Tak więc zaczął się nowy dział w ich życiu.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Jeżeli dobrze pamiętam to w 2013 od CPTWhite i jego brata, którzy kiedyś tu grali. Ale po wszystkich zmianach wygląda na to że moje stare konto gdzieś przepadło.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Stella
Dyrektorka HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
831
Ravenclaw
#2
Podanie zaakceptowane, wędrujesz do Ravenclaw!

Zgłoś się po range na /helpop pisząc tam "Moje podanie zostało zaakceptowane [link do podania]"Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.