Zaakceptowane Podanie na ucznia
Czueq
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Sty 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Al Cirle

Miejsce urodzenia:
Wielka Brytania, Londyn

Status krwi:
75%


Cechy charakteru:
Al jest trochę nieśmiałym i mało mówiącym chłopcem z dużymi ambicjami. Czasem bywa trochę nie taktowny, ale stara się to naprawić. Gdy się z nim zaprzyjaźni, jest bardzo otwarty. Ma dużą cierpliwość do wszystkiego. Potrafi siedzieć w bezruchu parę godzin bujając w obłokach. W sercu ma dużo dobroci i życzliwości.

Wygląd postaci:
Al ma 149 cm wzrostu. Jego głowa jest podłużna. Włosy ma do barków, ich kolor to platynowy, a oczu, błękitny. Chłopiec jest umięśniony i dość silny jak na swój wiek. Często ubiera Jeansy i bluzy z zamkiem. Zawsze też nosi ze sobą wisiorek od matki.

Historia postaci:
Al mieszkał ze swoim starszym bratem Edwardem, matką oraz ojcem w swoim rodzinnym domu. Uczyli się sztuki magii od około szóstego roku życia. Ich rodzice byli dość młodzi i wyluzowani, ale nie pozwalali im używać magii poza domem. Al zawsze miał wrażenie, że ich rodzice zawsze byli bardziej surowi dla jego starszego o piętnaście minut brata, niż dla niego samego. Nawet wtedy gdy obaj chłopcy użyli magii za namową starszego brata by zniszczyć ogródek znienawidzonej przez nich sąsiadki, Al nie poniósł za to konsekwencji. Z powodu jego nieśmiałości miał problem z nawiązaniem nowych znajomości w szkole. Jedyną osobą z jaką tam rozmawiał było jego rodzeństwo. W dniu jego 11 urodzin, gdy Al wraz z Edwardem wrócili ze szkoły do domu. Rodzice wręczyli im dwie koperty zaadresowane do nich. W środku znajdował się list zapraszający ich do rozpoczęcia nauki w Hogwarcie. Gdy się spakowali, rodzice zaprowadzili ich na ulicę pokątną. Rodzeństwo nie miało pojęcia o istnieniu takiego miejsca, tak blisko ich domu. Kupili tam różdżki, zeszyty i szaty. Potem nadszedł czas na wybranie swojego zwierzęcego towarzysza. Al po dłuższym zastanowieniu postanowił, że weźmie szczurka i nazwał go Mili. Gdy już mieli wszystko co potrzebne, razem udali się na peron 9 i 3/4. Gdy Al żegnał się już z matką, ta dała mu w obawie, że sobie nie poradzi, wisiorek z czerwonym sercem. Miał mu przypominać, że zawsze miłość jego rodziców jest przy nim, nie ważna jak daleko by nie był. Tak zaczęła się ich prawdziwa przygoda.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Dawno temu przeglądałem internet w poszukiwaniu ciekawych, zmodowanych serwerów i natknąłem się na serwer Harrego Pottera. Pomyślałem, czemu by nie spróbować. Niestety po aktualizacjach serwera, moje konto zostało usunięte

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Stella
Dyrektorka HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
831
Ravenclaw
#2
Podanie zaakceptowane, wędrujesz do Hufflepuff!

Zgłoś się po range na /helpop pisząc tam "Moje podanie zostało zaakceptowane [link do podania]"Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.