Zaakceptowane Podanie Na Ucznia
wolf2003
Azkaban
Posty: 3
Tematy: 2
Sty 2016
Slytherin

#1
Imię i nazwisko: Marko Robinson

Miejsce urodzenia: Londyn , Wielka Brytania

Status krwi: 76%
Cechy charakteru:Marko kiedy był młody rodzice go bili w domu. Z wiekiem próbował to zmienić , lecz mu to nie wychodziło . Marko dążył do tego, aby wkońcu rodzice go nie bili ale wszystko na nic . Marko chciał się od nich uwolnić i uciekł . Kiedy rodzice zaczeli się o niego martwić wrócił do domu po 20 dniach . Kiedy wrócił rodzice zrozumieli co to utrata syna i od   tamtej pory  na wszystko mu pozwalali  (manipulował nimi) . Zawsze jak coś zbroił w domu zrzucał wine na kolegów których zapraszał . Był zarozumiały wobec innych . Nie jest zbyt poważny , można powiedzieć że to żartobliwa osoba, alę w poważnych sytuacjach umie się zachować poważnie i zachować zimną krew . Nakłaniał kolegów do bycia rabusiami .

Wygląd postaci: Marko spędza czas na uczeniu się ,  jeżeli chodzi o wzrost, jest w wysoki. Barwa oczów i włosów chłopca jest czarna . Jego głowa przypomina okrąg. Uszy szpiczaste , nos gładki. Widać także na jego twarzy  i na prawym ramieniu widać blizny po swoim ojcu . Ubiera się w buty z krokodylej skóry i niebieską szatę . Zawszę nosi ze sobą mały brązowy plecak plecak. W zimę nosi skórzane rękawiczki .

 
Historia postaci: Zacznijmy od początku 30 listopada 2007r. w domu dziecka w Londynie . Marko został porzucony przez swoich rodziców .  Gdy miał 5 lat przygarneła go niemiła rodzina Sierra Robinson i Krzystof Robinson . Marko myślał że to sen raz uderzył się w twarz i powiedział do siebie:

-To nie sen...to naprawde nie jest sen.

Kiedy Krzysztof Robinson zawiózł Marko do domu na rodzinną farme. Krzysztof powiedział mu że śpi na strychu . I od tego czasu zaczeła się jego smutna przygoda (teoretycznie) . Krzysztof powiedział mu że śpi na strychu .

Następnego dnia Marko musiał wstać punkt 6:00 , wstał o 5:30 a więc spokojnie się ubrał i umył zęby . Zszedł na dół i zjadł swoje pierwsze śniadanie w nowej rodzine .
Marko zjadł swoje śniadanie i Sierra kazała mu umyć naczynia . Marko wykonał polecenie Przyrodniej matki . 10 min. puźniej Ojciec kazał Marko iść na pozbierać plony które Krzysztof zasadził . Marko zrobił co kazał alę zajeło mu to tyle czasu że ojciec go pobił za to że za wolno pozbierał plony i kazał mu iść do swojego pokoju i przemyśleć wszystko . Każdy dzień niczym się nie różnił o innych. I tak zleciał nagle cały rok . Poznał wielu znajomych . Makro opłakiwał rake które zrobił mu ojciec i postanowił uciec do swojego najlepszego kolegi Victora który był czarodziejem . Kiedy już uciekł jego przyrodni rodzice zaczeli się martwić o niego gdzie on jest . Viktor nauczył Marko paru zakleć . Po 20 dniach wrócił do domu . Jego rodzice tęskinli za nim . Marko wykożystywał to co umiał do ułatwienia sobie życia , ale kiedyś już musiał powiedzieć rodzicą że jest czarodziejem . Kiedy rodzice się o tym dowiedzieli wpadli w panikę i niewiedzieli co z nim zrobić . Marko zaproponował , że rok szkolny się zbliża to niech go poślą do Hogwartu . rodzice pomyśleli że to będzie dobry pomysł a wieć kupili mu cały zestaw rzeczy, czyli książki, zeszyty, różdżkę i szaty. Kiedy nastał 1 września 2008 r. Marko i jego rodzice udali się do miasta na uliece  King Cross, na peron 9 3/4 - ujrzeli tam Express Hogwart , Marko wsiadł do pociągu i auważył tam znajomą twarz . To był Viktor . Usiedli razem , a gdy wybiła godzina 10:00 pożegnali się z chłopcem, a pociąg odjechał. Marko z Viktorem rozmawiali ze sobą większość podróży . Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Przeglądałem internet.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Zapoznałem się z regulaminem serwera hapel.pl

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Stella
Dyrektorka HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
831
Ravenclaw
#2
Podanie zaakceptowane, wędrujesz do Slytherin!

Zgłoś się po range na /helpop pisząc tam "Moje podanie zostało zaakceptowane [link do podania]"Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.