Witaj!

Zaakceptowane Podanie na uczennicę
Klerka
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Sty 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Natally Rose
Miejsce urodzenia: Szpital Świętego Munga (Londyn)
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Nate (jak zwykli zwać ją rodzice) jest osobą, która szybko się uczy i nauka nie sprawia jej większych problemów. Jako radosna osoba zawsze chętna do pomocy nigdy nie miała problemu z kontaktami z rówieśnikami, jednak nie jest typem lgnącym do ludzi za wszelką cenę. Wesoła osobowość dziewczyny, oraz dystans do siebie sprawia, że nie jest ją łatwo urazić. Jej orientację w terenie można porównać do totalnego dna, toteż często się gubi i jest zmuszona do proszenia o pomoc. Właściwie, to słowo "zmuszona" nie do końca się tu wpasowało, gdyż nie ma z tym większych problemów. Pomimo, iż zalicza się do inteligentnych osób, dosyć często podejmuje decyzje, których do końca nie przemyślała, co potrafi wpędzić ją w kłopoty z których koniec końców wychodzi.

Wygląd postaci: Na pierwszy rzut oka dosyć łatwo zauważyć duże oczy w kolorze jasnej zieleni. Część piegowatej twarzy o jasnej karnacji zasłania rudą grzywką, która zachodzi jej na oko. Resztę włosów zazwyczaj zaplata w warkocz i przerzuca przez lewe ramię. Na co dzień najchętniej zakłada bluzy z kapturami w jasnych kolorach oraz jeansy. Mało kiedy można ją zobaczyć bez swojego naszyjnika w kształcie symbolu jin.

Historia postaci: Dziewczyna pochodzi z niezbyt bogatej rodziny. Jej rodzice nie mieli problemu z utrzymaniem się od wypłaty do wypłaty, jednak nazwanie ich bogatymi byłoby dużą przesadą. Dziewiąty września - to właśnie tego dnia w Szpitalu Świętego Munga na świat przyszła pociecha Jacka i Angeliny Rose - Natally Rose. Nigdy nie żywiła urazy do ludzi - w końcu matka Angeliny to jedna z nich. W mugolskiej szkole była zwykłą uczennicą, jednak w domu rodzice dokładali wszelkich starań, aby nauczyć ją magii. Z początku nie było łatwo, jednak z czasem nabywała wprawy, co bardzo cieszyło jej rodzinę. Dzieciństwo mijało jej na nauce, zabawie, spotkaniach ze znajomymi oraz kłopotach, w które ciągle się pakowała. Widok ubłoconej lub wyglądającej prawie jak drzewo, z powodu gałązek i liści we włosach córki po pewnym czasie przestał dziwić Jacka i Angeline - stał się rutyną. Z czasem dziewczyna stawała się coraz bardziej roztropna, jednak nigdy nie pozbyła się do końca swojej zdolności pakowania się w problemy. W jej jedenaste urodziny otrzymała od rodziców wyjątkowy prezent - list z pieczęcią Hogwartu zaadresowany do niej.

Skąd dowiedziałaś się o serwerze: 
Znajomy mnie zachęcił. Grałam jeszcze na starym Hapel, jednak wygląda na to, że moje konto przepadło

Czy przeczytałaś regulamin serwera Hapel.pl?
Przeczytałam 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#2
Podanie zaakceptowane, wędrujesz do Ravenclaw!

Zgłoś się po range na /helpop pisząc tam "Moje podanie zostało zaakceptowane [link do podania]"



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.