Kurs bezpieczeństwa podczas wakacji z DMWiK
Chrilade
Azkaban
Posty: 25
Tematy: 9
Sty 2016

#1
**Przed Wielką Salą wisi ulotka, wzmocniona zaklęciem przylepca**

Drodzy uczniowie!

Jak wiecie, w Ministerstwie Magii znajduje się Departament Magicznych Wypadków i Katastrof. Stara się on zapobiegać wielu tragediom. Z okazji zbliżających się wakacji zorganizowaliśmy dla Was kurs bezpieczeństwa podczas wakacji. Porozmawiamy sobie, jak się bronić, jak zareagować na zaczepki i tym podobne. Odbędą się podczas kursów także konkursy z nagrodami materialnymi, ewentualnie punktami od nauczycieli za dodatkowe prace (Przewidziane jest bardziej, że te pierwsze). Jednak każdy otrzyma jakiś upominek. Maksymalna liczba osób na kursie wynosi równo 20 osobników, ewentualnie może przyjść więcej, ale nie gwarantujemy miejsca siedzącego.

Zbieramy się na dziedzińcu przed Wielką Salą w niedzielę o godzinie 17.45. Później przejdziemy do sali kursu i tam odbędzie się całe spotkanie. Jeżeli potrzebujecie, możecie wziąć jakieś notesy. Przewidywane zakończenie to około godziny 18.30. 

Zapisz swoje imię, nazwisko oraz dom pod spodem, aby się zapisać. Przewidywane są upominki, a dla najbardziej aktywnych nagrody (Takie większe)

Pozdrawiam Serdecznie i zachęcam do uczestnictwa!
Pracownik Departamentu Magicznych Wypadków i Katastrof
Matthew Walkerson
Chrilade
Azkaban
Posty: 25
Tematy: 9
Sty 2016

#2
(@Refresh)Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.