Caroline Moliere [Dor]
Antygona
Azkaban
Posty: 1
Tematy: 1
Sty 2016

#1
Bug 
Imię i nazwisko: Caroline Jade Moliere

Data urodzenia: 6 czerwca 2022 (25 lat)

Czystość krwi: 75%

Przynależność rasowa lub etniczna: biała

Miejsce urodzenia: Bordeaux, Francja

Aktualne miejsce zamieszkania: Tu i tam

Wykształcenie: Szkoła magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, Gryffindor

Profesja: wynalazca

Stan cywilny: wolna


Opis wyglądu postaci: 

Caroline jest szczupłą i niewysoką osobą. Ma blond włosy, które obcięła po ukończeniu szkoły i teraz sięgają do ramion. Nie lubi ich związywać mimo, że często przeszkadzają jej w projektach. Jej oczy mają kolor szmaragdowy. Zawsze nosi swoje gogle założone na głowę mimo, że rzadko z nich korzysta. U pasa ma przywiązany worek na, który rzucono zaklęcie zmniejszająco-powiększające i dzięki temu mieści wszystkie jej narzędzia oraz potrzebne rzeczy. Caroline ubiera się w stylu steampunkowym, czasami z niewielką przesadą. Lubi podkreślać co robi i pokazywać to na każdym kroku. Na całym ciele widoczne są pomniejsze blizny, to po nieudanych eksperymentach czy wynalazkach, jednak nie są one na tyle widoczne, aby jakoś wyraźnie rzucały się w oczy. Ogółem wygląda jak dziewczęca wersja Carola.


Cechy charakteru postaci:

Caroline jest wesołą i przebojową osobą. Jej głowa pełna jest pomysłów, które musi ciągle przenosić na papier, jeżeli tylko jakaś myśl wpadnie jej do głowy. Często reaguje zbyt wybuchowo i za bardzo się zachwyca, ale jest miłą i pogodną osobą. Stara się zawsze uśmiechać i patrzeć na wszystko z dobrej strony. Bardziej otwarta na ludzi stała się dopiero po ukończeniu szkoły, jednak nadal bywają momenty, w których czas woli spędzić siedząc sama w pracowni, a nie z przyjaciółmi.
Caroline z reguły wydaje się zabawna, jednak skrywa pod maską swoje poważne oblicze. Mimo, że zachowuje się jakby niczym się nie przejmowała to nie zawsze tak jest. Nie lubi pokazywać emocji na zewnątrz, chyba, że tych pozytywnych.

 
Historia: 

Przed szkołą

Caroline urodziła się jako druga – chwilę po swoim bracie bliźniaku Carolu. Ich rodzice mieszkali jeszcze wtedy w Bordeaux, jednak rok później przeprowadzili się do Londynu jak sami stwierdzili „dla nowej pracy ojca”. Matka bliźniąt – Florence była czarownicą, jednak wiążąc się z mugolem przestała używać magii i zajmowała się domem w tradycyjny mugolski sposób… Przynajmniej, kiedy mąż patrzył, a kiedy tylko była sama wyciągała swoją różdżkę i za sprawą magii ułatwiała sobie wiele prac domowych. 
Ojciec bliźniaków – Vincent Moliere – był znanym wśród francuskiej społeczności wynalazcą, jednak od niedawna jego kariera podupadła z powodu ciągłego zajmowania się dziećmi i coraz mniejszego wkładu w projekty. Za ulubienicę od najmłodszych lat upodobał sobie Caroline, kiedy to jako mały brzdąc umiała sama poskładać swoje zepsute zabawki. Wtedy to zaczął ją nauczać z nadzieją, że kiedyś pójdzie w jego ślady. Tym naukom przysłuchiwał się Carol i kiedy również chciał uczyć się od ojca pokazując mu swoje umiejętności ten się zgodził i wziął pod swoje skrzydła dwójkę bliźniaków. 
Pewnego dnia dwójka bliźniaków składała nakręcane lokomotywy w pokoju, kiedy Carol poprosił Caroline o śrubokręt. Leżał on na szafce, a dziewczyna nawet nie zdając sobie z tego sprawy przyciągnęła go w swoją stronę siłą woli. Śrubokręt przeleciał przez pokój i trafiłby w Carola, gdyby nie fakt, że ten zatrzymał go w powietrzu ruchem ręki. Po chwili śrubokręt upadł na ziemię a dwójka bliźniaków zaczęła krzyczeć i biegać po pokoju. Natychmiast do pokoju wpadli rodzice. Matka była zachwycona faktem, że oboje posiadają talent magiczny, ale ojciec nie był z tego powodu zadowolony. Chciał, aby dzieci pracowały nad wynalazkami, a nie latały z różdżką. 
Przez cały czas zatrzymywał listy przychodzące z Hogwartu, jednak bliźniakom udało się przechwycić jeden. W dniu odjazdu pociągu matka potajemnie zabrała ich na Pokątną gdzie zakupili potrzebne rzeczy, a potem odprowadziła ich na dworzec.Szkoła

W szkole przez pierwszy rok Caroline trzymała się swojego brata i nie poznała zbyt wiele osób. Oboje trzymali się razem i spędzali większość czasu w zamku rysując projekty. Caroline była zdolną czarownicą i uczenie przychodziło jej bardzo łatwo.
W wakacje, kiedy bliźniaki wróciły do domu okazało się, że ich rodzice się rozwiedli. Ich matka wróciła do ich rodzinnej posiadłości w Bordeaux i każde wakacje spędzali u niej 
W drugim roku Carol zaczął zadawać się ze swoimi kolegami w skutek czego siostra została sama. Pewnego dnia poznała dziewczynę o imieniu Hayley z którą się zaprzyjaźniła i wspólnie spędzała czas.
Przez następne lata zaczęła spędzać dużo czasu z bratem i szkicować projekty. Zaniedbała przez to naukę, jednak pod koniec udało jej się to nadrobić i skończyła szkołę z bardzo dobrymi ocenami.

 
Rodzina:

Carol Moliere – brat bliźniak, zawsze czuje się pewniej kiedy jest przy niej. Każdy projekt tworzy razem z nim i praktycznie wszystko robią razem
Vincent Moliere – ojciec, nie lubiła go i po rozwodzie z matką zerwała z nim jakikolwiek kontakt. Uważała, że był zbyt agresywny i traktował żonę niewłaściwie
Florence Moliere - matka, kochała ją i nadal kocha, często stara się ją odwiedzać kiedy tylko to możliwe


Ciekawostki:
Jest wegetarianką
Jej patronus to koliber
Nigdy nie miała żywego pupila, jej jedynymi kompanami były mechaniczne zwierzęta, które stworzyła sama
Uwielbia sok dyniowy i sernik
Jest uczulona na sok jabłkowy
Jej nieodłącznym towarzyszem jest zrobiony przez nią mechaniczny koliber
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/
Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
Wszystko fajnie ale to trzeba podanie złożyć a KP to własny wkład w grę WinkSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.