Zaakceptowane Podanie na ucznia Mapi
Mapi
Antychryst AlchemistaPracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
713
Slytherin
#1
Imię i nazwisko: Kyle Jallywall
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 50%
Cechy charakteru:
Kyle od zawsze był samotnikiem. Nie lubił przebywać w grupie, a większość czasu spędzał samemu, zazwyczaj czytając jakąś fantastykę. Z tego właśnie powodu nie potrafi on rozmawiać z ludźmi, więc sprawia mu duży kłopot namówienie jakieś osoby do czegoś. Jest on oschły dla innych. Nawet jeśli sięz kimś zaprzyjaźni, to nie traktuje go lepiej od innych. Jak na swój wiek był dość sprytny i potrafił radzić sobie w trudnych sytuacjach. Potrafił nawet zdradzić, jest chytry, więc jeśli już ktoś mu zaufał to potrafił on go wykorzystać. W przyszłości chce zostać Łowcą i polować na magiczne zwierzęta. Jest bardzo ambitny, więc ma nadzieje, że mu się to uda.Chłopiec po mamie odziedziczył swój dobry gust i zdolności krawieckie. Kyle bardzo lubi szyć, do czego często zachęcała go jego mama. Mimo młodego wieku szycie ubrań wychodzi mu całkiem dobrze. Z czasem polubił również przebieranie się i tak zwany "Cosplay". Kyle należy do osób lubiących ruch, a głównie bieganie. Zainteresowała go również szermierka, ale jego rodzice uznali, że jest na nią za młody. Jest on swoją drogą całkiem szybki jak na swój wiek. Kyle mimo swojego bogatego życia nie jest tak rozwydrzony, jak zwykle się takie osoby kojarzą. Kyle nigdy się nie stresuje, jest to dla niego obce uczucie. Jednak jest strasznie nietolerancyjny na ludzką głupotę. Nienawidzi ignorantów.

Wygląd postaci:
Najbardziej rzucającą się cechą wyglądu Kyle'a są jego włosy. Mają one idealnei brązowy, kasztanowy wręcz kolor i są bardzo gęste, ale nie długie. Zazwyczaj ustawia sobie grzywkę na bok, tak, by zakrywały jego oko. Najlepiej wyglądają przy blasku księżyca, kiedy wydają się, jakby świeciły w mroku. Kyle jest osobą jasnej karnacji i mimo swojego wieku jest on lekko umięśniony, gdyż jego ojciec zachęcał go to treningu. Jego wzrost nie koniecznie odpowiada jego wieku. Jest on dość wysoki, jak na 11 lat. Chłopiec ma duże, zielone oczy. Chłopiec ubiera się jak przystało na osobę szlacheckiej krwi. Nie ubiera zwykłych ubrań, lecz szyte na miarę ubrania jak za czasów rewolucji przemysłowej. Złote dodatki, skórzane pasy na ramionach i tym podobne dziwnie wyglądające i wyróżniające się ubrania. Na początku Kyle nie lubił się tak ubierać, jednak z czasem przyzwyczaił się do tego. W Hogwartcie zakłada szatę domu tylko na lekcję. Poza nimi cały czas chodzi w swoich przedwiecznych ubraniach, jednak na swojej piersi cały czas nosi Herb swojego rodu.

Historia postaci:
Kyle urodził się w środku nocy, 11 lat temu. Jego matką była czarodziejka czystej krwi, za to ojcem człowiek pochodzący z rodziny szlacheckiej. W chłopcu płynęła więc nie tylko krew czarodzieja, ale i szlachcica. Jak można się domyślić, żył on w luksusie. Jego mieszkanie mimo to nie wyróżniało się od standardów Londyńskich mieszkań. Kyle mimo to od zawsze czuł się inny, jakby nie pasował tu. Jego lata młodości szybko przeminęły. Nie musiał on w domu nic robić, bo wszystko robił za niego kamerdyner. Mimo to Kyle nie lubił siedzieć bezczynnie kiedy inni pracują, więc często pomagał swojemu kamerdynerowi w pracach. Chłopiec wolny czas spędzał na czytaniu książek fantastyki. Wtedy jeszcze nie wiedział, że sam dołączy do takiego świata. Pewnego nie wyróżniającego się dnia, gdy Kyle jak zwykle oglądał półki z książkami, jedna z takich książek zaczęła lewitować i wleciała prosto w rękę chłopca. Kyle nie wiedział jak na to zareagować. Nie wyglądało to na zwykłe wypadnięcie książki z regału. Szybko więc powiadomił o tym swoją matkę, która opowiedziała mu o świecie magii i czarów. Chłopiec nie mógł doczekać się momentu dołączenia do tego świata i rozpoczęcia nauk w Hogwartcie. Miał on również nadzieje, że tak jak jego mamy, tak i jego domem będzie Slytherin.


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Przeleciał mi jako propozycja w google gdy szukałem gadżetów ze świata HP

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wiedźma
Czarodziej
Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#2
Nieźle ale dodaj jakieś cechy dzięki którym mogłabym go przydzielić do domu.
Wstrzymane
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

Mapi
Antychryst AlchemistaPracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
713
Slytherin
#3
(Chyba) Poprawione. Główne cechy charakteru (i te dodane) pogrubiłem i dodałem kursywę.
Wiedźma
Czarodziej
Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#4
Niech będzie, Slytherin
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.