Zaakceptowane Podanie na ucznia.
Darkes116
Azkaban
Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2015

#1
Imię i nazwisko: John Wright 
Miejsce urodzenia: Wadebridge
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Jest on bardzo energicznym chłopcem, nie potrafi wręcz czasami usiedzieć w miejscu. Po za tym jest koleżeński, lubi zawierać nowe przyjaźnie. Jest też niecierpliwy jak i samodzielny. Nie potrzebuje pomocy innych, woli większość robić sam. Przede wszystkim jest też odważny, staje często w obronie innych i nie tylko.
Wygląd postaci: John to wysoki i szczupły chłopiec o łagodnych rysach twarzy. Posiada krótkie brązowe włosy i oczy koloru piwnego. Często na jego twarzy widnieje szeroki uśmiech. Ubiera się zazwyczaj w jakieś luźne ubrania, czyli dresy i tym podobne. Biała bluza jakieś szare dresy i buty sportowe to chyba jego ulubiony styl ubierania się.
Historia postaci: Przyszedł na świat pewnego słonecznego poranka. Wychowywał się w Wadebridge przez te 11 lat. W okolicy był strasznie znany przez jego dowcipy, gdy wychodził z domu zawsze brał ze sobą procę. Interesował się generalnie czytaniem książek jak i sportem oraz oczywiście robieniem żartów. Miał wielu znajomych, z którymi często przebywał choćby to grając w piłkę czy po prostu spacerując. Podczas jego 10 urodzin zdarzyło się coś dziwnego można powiedzieć, że magicznego. Kilka talerzy uniosło się i powędrowało w kierunku ścian, rodzice wyjaśnili chłopcu co się stało. Był bardzo podekscytowany całym wydarzeniem wtedy wiedział, że jest inny niż reszta. Przed jego 11 urodzinami dostał list z Hogwartu, na który tak długo czekał. Od razu dwa dni później wyruszył ze swoimi rodzicami do Londynu. Tam zrobił tylko zakupy na Ulicy Pokątnej, pożegnał się z rodzicami i poszedł na stację King Cross I. Oczywiście udał się na peron 9 i 3/4, z którego wyjechał pociągiem do Hogwartu.
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od znajomych 

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/
Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
HufflepuffSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.