Skarga
Heban
PatoMinisterDonator

Posty: 98
Tematy: 10
Gru 2014
146
Ravenclaw
#1
Nick oskarżającego: Heban i Firzen

Nick oskarżonego: Tutaj mam problem gdyż Yosuto zapewnia, że to nie on podjął się MG tylko Brygada Uderzeniowa czy tam Fear.
Powód: MG
Po napadzie na lombard Yosuta rzekomo rozpoznano zapachy sprawców za pomocą wampira. W OOC dowiedzieli się kto był sprawcą i od razu zaczęli na nas polować. Nie brano w ogóle pod uwagę, że było tam multum innych zapachów, poza tym wraz z Firzenem byliśmy tego dnia w lombardzie dwa razy (przed napadem) więc nasz zapach mógł tam być gdyż sprzedawaliśmy rzeczy. Dodam, że byliśmy całkowicie nie do rozpoznania w kwestii wyglądu i również głos mieliśmy zmieniony. Ślady takie jak odciski palców również zacieraliśmy.
Dowody (Wymagane Screenshoty): Jako takich nie mam ale wszystkim wtajemniczonym sytuacja jest znana, do tego świadkiem była Centuria.
Proponowana kara: Cofnięcie wszystkich akcji które wynikły z tego MG.
Sigths
Czarodziej
Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
309
Ravenclaw
#2
Heban, Heban.
Na poprzedniej postaci, po odpowiedniej akcji udało mi się wyczuć znajome zapachy. Jeśli mnie pamięć nie myli sama CenTuria odgrywała na /do, czy udało mi się wyczuć czy nie.
A że miałem z Wami kontakt mniejszy, niż 3 dni udało mi się rozpoznać zapach i tylko powiedziałem, że wasze postacie rozpoznałem. Nic dziwnego, że Brygada Uderzeniowa postanowiła porozmawiać z wami na ten temat, a że nie dawaliście znaku, od tak długiego czasu to uważam nie za dziwne, iż Ministerstwo Magii postanowiła was sprowadzić siłą na rozmowę.
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill
C4mp3r
Na ręce złoty Animus
Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
903
Hufflepuff
#3
Brałem udział w tej akcji, więc też się wypowiem.
Jakiegoś długiego wypracowania pisać nie będę.

"Ślady takie jak odciski palców również zacieraliśmy."
Gdzie się zaciera odciski palców? Tam gdzie się coś kradnie, więc zapach mógł zostać. Nie wiem jak odegraliście te "zacieranie" ale pewnie trochę to czasu wam zajęło.
MrSyncroPL
Taki typekDonator

Posty: 108
Tematy: 4
Gru 2014
68
#4
Jako, że tam byłem to sobie powiem tyle... On was po zapachu rozpoznał i w to wątpić nie można.. Po za tym ja nie powiedziałem od razu, że to wy zrobiliście tylko was wezwałem jako was szef i okazało się iż was nie ma, ba! Co lepsza was w kraju nie ma, wszystko z waszych domów zniknęło czyli po was nie ma śladu akurat gdy okradli lombard a wy akurat tam byliście...

I tutaj pytanie, ciężko się domyślić, że to wasza sprawka?
Silexan
Gość


 
#5
Ja tu widze MG, i szukanie argumentów żeby za wszelką cenę je zatuszować. Jak już mówiłem w innej skardze - w Londynie jest takie nagromadzenie zapachów że nie da się nikogo personalnie rozpoznać.

Kiedyś była sytuacja że ktoś chciał wykryć zapach na obrzeżach Hogsmeade i administracja powiedziała wtedy że to jest niemożliwe z powodu zbyt dużej ilości zapachów w okolicy. To teraz sobie porównajcie wielkość Hogsmeade a wielkość Londynu.

Cytat:Jeśli mnie pamięć nie myli sama CenTuria odgrywała na /do, czy udało mi się wyczuć czy nie.

O ilę się nie myle to od takich spraw jest administracja RP. I to ona się tym powinna zająć.

To taka moja opinia dot. skargi.
C4mp3r
Na ręce złoty Animus
Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
903
Hufflepuff
#6
Silexan ^ inaczej węszyć na otwartym terenie, inaczej w zamkniętym budynku Wink
Heban
PatoMinisterDonator

Posty: 98
Tematy: 10
Gru 2014
146
Ravenclaw
#7
To nie zmienia faktu, że jak w każdym z lokali na Pokątnej przewija się tam wiele zapachów.
em411
Head AdministratorHead Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
793
Hufflepuff
#8
Administracja RP stwierdziła, że sprawa jest przedawniona i nie ma sposobu na stwierdzenie czy to był faktycznie Meta Gaming.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/
Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#9
em411 napisał(a): (27.01.2016 23:23)Administracja RP stwierdziła, że sprawa jest przedawniona i nie ma sposobu na stwierdzenie czy to był faktycznie Meta Gaming.

Przecież to było wczoraj albo przedwczoraj :_:
MrSyncroPL
Taki typekDonator

Posty: 108
Tematy: 4
Gru 2014
68
#10
To było około miesiąc temu...Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.