Podanie na nauczyciela Starożytnych Run
Sigths
Czarodziej
Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
309
Ravenclaw
#1
[IC]

Imię i nazwisko: 
Ben Procter

Wiek: 
60 lat

Miejsce urodzenia:
Wielka Brytania, Ashford

Wykształcenie:
- Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, dom Ravenclaw,
- Akademia w Salem, na kierunku runologii - otrzymanie tytułu magistra,
- Akademia w Salem, na kierunku runologii - otrzymanie tytułu doktora habilitowanego,
- Akademia w Cambridge, na kierunku runologii - otrzymanie tytułu profesora.

Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Starożytnych Run

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* 
Szanowny Panie Margel,
w odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone na tablicy ogłoszeń w wiosce Hogsmeade, tudzież w innych wioskach zamieszkanych przez społeczność magiczną, proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury na stanowisko pracownika Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie - nauczyciela Starożytnych Run.
Jeśli chodzi o sam przedmiot Starożytne Runy, mam z nimi styczność od pierwszy lat w Hogwarcie, od tamtego momentu pokochałem tą dziedzinę. Chwilę po skończeniu szkoły złożył aplikację na kierunek runologii, na Akademii w Salem. Zdałem pomyślnie egzamin wstępny i rozpocząłem studia. Po pięciu latach otrzymałem tytuł magistra, mimo to, pozostałem na uczelni, aby osiągnąć tytuł doktora habilitowanego. Podczas tego czasu wydałem swój podręcznik do runologii, w zakresie podstawowym. Po pewnym okresie czasu udałem się na Akademię w Cambridge, gdzie kształciłem się dalej, aby w przyszłości uzyskać tytuł profesora, z zakresu runologii. Właśnie w tym okresie zostałem wykładowcą, w zastępstwie. Po około roku zostałem przyjęty na stałe i w tym czasie udało mi się uzyskać tytuł profesora. Około dwa lata temu zostałem usunięty z uczelni, zostałem zwolniony. Pracodawca wymówienie, które wystawił argumentował tym, iż potrzebny jest młodszy wykładowca. W takiej sytuacji pozostało mi odejść, zająłem się wzbogacaniem mojego podręcznika, o treści rozszerzone. To tak by się przedstawiała moja kariera zawodowa, przejdźmy teraz do moich cech charakteru. Jestem osobą, która lubi pracować z innymi ludźmi. Funkcję nauczyciela uważam za szlachetną, uważam, że ten zawód jest zawodem przyszłości i pełniąc posadę wykładowcy, od tylu lat służę Państwu, ponieważ jestem odpowiedzialny za przekazanie konkretnej wiedzy młodym pokoleniom. Uwielbiam ten zawód, od tylu lat pełnię zawód nauczyciela i jestem z tego dumny - podchodzę do tego ze szczęściem, z pasją. Swoim tytułem zawodowym, a także wieloletnią pracą nad runami (jestem w trakcie tworzenia własnego futharku, oczywiście sztucznego; aktualnie stworzyłem kilka run, lecz do dnia dzisiejszego, codziennie korzystam z runy Mebo). Chciałbym zaznaczyć, że powierzone mi zadania wykonuje w terminie, sumiennie, z dokładnością. Oprócz zajęć teoretycznych chciałbym wprowadzić lekcje praktyczne, materiał z każdą klasą rozszerzyłbym o dodatkowy materiał, który jest przydatny w późniejszym okresie edukacji. W zamierzeniu mam też zorganizować konsultacje przedmiotowe, aby uczniowie mogli poprawić lub napisać prace kontrole, a także służy to rozwijaniu umiejętności i zainteresowań, ze Starożytnych Run. 
Uważam, że moje umiejętności i zapał do pracy pozwolą mi sprostać Pańskim oczekiwaniom. Będę wdzięczny za możliwość przedstawienia swojej kandydatury w trakcie bezpośredniej rozmowy.
Z poważaniem,
Ben Procter


Oceny z SUMów i OWUTEMów:
Starożytne Runy - Wybitny 

[OOC]
Nick w grze:
Famir
Czy masz jeszcze inne konta?:
Owszem, posiadam.
Czy masz już jakieś doświadczenie?:
Tak, mam już doświadczenie. Wcielałem się już w postać nauczyciela, uczyłem numerologii, eliksirów i run.
Argumentacja OOC:*
Jak już powyżej napisałem doświadczenie w nauczaniu posiadam. Uczyłem run na poprzedniej postaci, lecz z powodu pewnego aspektu straciłem posadę nauczyciela (można powiedzieć, że leży w tym moja głupota), a z postacią po kilku dniach się pożegnałem. Myślę, że prowadziłem lekcje na dość dobrym poziomie, przykładałem się do tego, tego zdania jest trochę graczy, a skoro tak powiedzieli - możliwe, że tak jest. Cały czas jestem w tworzeniu autorskiego podręcznika, niedługo powinien się pojawić na forum. Jak już wiele osób się przekonała, prywatnie interesuję się runami. Jestem w trakcie formułowania systemu run, który zapewne zostanie wykorzystany na zajęcia praktyczne z run, które planuję zrobić. Chciałbym wprowadzić w życie  zajęcia, które będą polegały na ukazaniu uczniom prezentacji (na prezi.com), co pozwoli na odpowiednie przyswojenie materiału, skonstruowanie notatki, a także przygotowanie do egzaminu, tudzież sprawdzianu lekcyjnego. Mam przygotowany odpowiedni materiał merytoryczny na zajęcia, który będę rozszerzał o informacje z materiału rozszerzonego. Z aktywnością u mnie nie ma problemu, więc bez problemu będę miał czas na przeprowadzanie lekcji, a także konsultacji przedmiotowych. Jeśli chodzi o umiejętność gry RP - posiadam, ów 'zdolność' i mój staż gry także nie jest mały. 
Nazwa Skype:
Dyrekcja posiada do mnie kontakt.
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill
mumia1230
DyrektorDonator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
881
#2
Nie ma konkurencji, a Fear wiele razy tego nauczał - przyjmuje.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.