Zaakceptowane Podanko na uczennicę
TruskawaGamming
Czarodziej
Posty: 67
Tematy: 15
Sie 2015
49
Slytherin
#1
Imię i nazwisko: Julie Colerman

Miejsce urodzenia: Wielka Brytania, Oxford, 8 sierpnia **11 lat wcześniej**

Status krwi: 50% 

Cechy charakteru: Uśmiech praktycznie nigdy nie schodzi z jej twarzy, jednak nie zawsze jest on szczery. Jest to bardzo dumna i pewna siebie jedenastolatka. Bardzo wredna dla słabszych od siebie dzieci. Zawsze znajdzie powód by kogoś wyśmiać bądź upokorzyć przy innych. Uwielbia kłamać i wprowadzać w błąd inne osoby. Zawsze dąży do celu, nawet jeśli może to wpłynąć na niekorzyść innych. Szanuje i jest miła tylko dla osób, które zapracują sobie na to jej uszanowanie. Jeśli chce potrafi być miła i pomocna, lecz takie sytuacje zdarzają się tylko jak chce zdobyć jakiś przyjaciół lub na kimś jej bardzo zależy.


Wygląd postaci: Julie jest szczupłą dziewczyną o wzroście 153 centymetrów i wadze nie przekraczającej 37 kilogramów. Jej sylwetka niczym się nie wyróżnia od pozostałych dzieci. Ma ciemno brązowe, kręcone włosy sięgające pasa. Ma owalną twarz, parę piegów wokół, małego, zgrabnego noska, duże, jednak pasujące do całości malinowe usta oraz dominujący element na całej twarzy – duże, jasno niebieskie oczy. Posiada również delikatne rysy twarzy, które podkreślają jej oczy i śnieżno białą karnację.

Historia postaci: Julie urodziła się wraz ze swoją siostrą Aurelią 8 sierpnia. Urodzone zostały w prawie najlepszym szpitalu w Oxfordzie bez żadnych przeszkód dwa lata po swoim bracie Neo. Rodzice byli bardzo ucieszeni. Jako niemowlak nie sprawiała większego problemu rodzicom. Spała tylko przy zapalonym świetle. Już w tym wieku miała lęk przed ciemnością. Jadła dość dużo jak na niemowlę, jednak gruba to ona nie była. W wieku 6 lat tata zaczął jej opowiadać o magicznym świecie, zaś mama uczyła ją pisać i czytać. Często bawiła się swoją "różdżką" zrobioną z patyka. W 8 roku życia razem z siostrą chodziła do świetlicy. Poznała tam swoich pierwszych przyjaciół. Najbardziej zaprzyjaźniła się z pewną dziewczyną imieniem Emily. Dobrze się dogadywały i spędzały ze sobą dużo czasu. Coraz mniej czasu spędzała ze swoim bratem Neo, ponieważ lubił się wymykać z domu i bawić się ze swoją przyjaciółką ze szkoły, jednak nie mówiła tego rodzicom. Dnia 21 marca objawiły się magiczne zdolności Julie. Sprawiła, że zabawki zaczęły latać po całym pokoju. Od tamtego czasu zaczęła się bardziej interesować magicznym światem. Często czytała gazetę taty z ruszającymi się na niej obrazkami. Zobaczyła tam ogłoszenie o meczu Quidditcha. Wtedy już było jasne co jest jej największym marzeniem. Pewnego dnia do domu przyszła jakaś pani i zabrała siostry do sierocińca. Julie nie wiedziała co się dzieje. Dostała tylko informację, że jej rodzice nie żyją. To był dla niej wielki cios. Nie umiała sobie z tym poradzić. Zaczęła być wredna dla innych. Wszystkich przezywała, a w jej towarzystwie panowała napięta atmosfera. Nikt nie chciał się z nią zaprzyjaźnić, więc całe dnie siedziała sama. W jej 11 urodziny do pokoju przyleciała sowa z listem. Spojrzała na niego. Z łzami w oczach zanuciła sobie "sto lat" i odpakowała go. Po raz pierwszy od przybycia tutaj się uśmiechnęła. Dostała list z Hogwartu. Następnego dnia razem ze swoją siostrą, która również dostała list, i jedną z opiekunek sierocińca ruszyły na ulicę Pokątną by kupić wszystkie potrzebne rzeczy do szkoły. Nie cały miesiąc później stała pomiędzy peronem 9, a 10. Wbiegła w barierkę i znalazła się na peronie 9 i 3/4. Wsiadła do pociągu i zajęła swoje miejsce w przedziale. Rozpoczęła się podróż do szkoły...

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Google

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? No pewka

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

[posiadam zgodę od Eryka na stworzenie tej postaci]
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.
Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
184
Slytherin
#2
Accept!
[Obrazek: GnXTpe2.png]
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.