Podanie na uczennicę
Deborczi
Czarodziej
Posty: 16
Tematy: 4
Lis 2015
40
Gryffindor
#1
Imię i nazwisko: Aurora Lavenhart
Miejsce urodzenia : Oslo, Norwegia
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Aurora jest typem dziewczynek, które są ciągle wesołe, uśmiechnięte. Jest bardzo pocieszna, dlatego każdy kto na nią spojrzy odchodzi z uśmiechem na twarzy. Uwielbia towarzystwo innych, jest gadatliwa, także rzadko bywa sama. Aurora jest żywiołowa, uwielbia przygody, nie potrafi usiedzieć w miejscu zbyt długo. Jest bardzo uczuciowa, dlatego często okazuje to co czuje, również gdy jest na kogoś zła, mówi mu to prosto w twarz, co nie zawsze kończy się dobrze. Ma także swoje humorki, wiedzą to jej najbliżsi. Lecz na ogół to dobra dziewczynka.
Wygląd postaci: Aurora ma typową nordycką urodę: blond włosy, które sięgają jej do pasa; niebieskie duże oczy, z których można dużo wyczytać; skórę na bardzo bladą. Jest niska. Interesuje się modą, często się przebiera, kocha dodatki. Jest bardzo zadbaną dziewczynką, dba o swój wygląd. Uwielbia dostawać komplementy, co ją motywuje do tego.
Historia postaci: Aurora od małego miała w sobie coś magicznego. Można było to zauważyć, gdy np latającymi kredkami rysowała sufit, lub gdy szczotka w magiczny sposób sama czesała jej włosy . Matka dziewczynki była czarownicą, a Ojciec charłakiem, także nie było to zdziwieniem dla nich. Aurora była przygotowana na wyjazd do Hogwartu, czekała tylko na list, który punktualnie w 11-ste urodziny dostała. Bez większych przeciągnięć rodzice zawieźli dziewczynkę na samolot prosto do Londynu,którym poleciała wraz z mamą. Z racji tego, że w ich rodzinie nie tylko Aurora dostała się do Hoga nie było większych problemów. Od razu trafiły na Pokątną, aby kupić potrzebne rzeczy i prosto do Hogwartu.
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: od Turn'aCzy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Oczywiście
Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
merlin0
Weteran
Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,552
Ravenclaw
#2
[Obrazek: 58FGqR8.png]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.