Zaakceptowane Podanie na ucznia
Kasiulka2003
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Sty 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Kateline Smuth
Miejsce urodzenia: Urodziłam się w Walii, w mieście Cardiff, 19.09.2033r. 
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Mądra i odważna. Uwielbiam być sama, nic tak nie sprawia mi przyjemności jak bycie samym, wtedy po prostu mogę być sobą... Boję się ludzi, i jeśli chodzi o jakieś wspólne prace, nie jestem do nich pierwsza. Jestem także wesoła. Sama potrafię rozśmieszyć się do łez. Jestem miła, czasem pomocna lecz w ukryciu ... Gdzieś tam jest we mnie pewien smutek.
Wygląd postaci:Z wyglądu, jestem bardzo szczupła, bardzo blada, mam szare oczy, blond włosy oraz mocne rysy twarzy. Przypominam trochę wredną osobę. Ale nie. Na mojej twarzy znajdują się również przeróżne niedoskonałości, jak właśnie pryszcze i pieprzyki. 
Historia postaci: Oh, moje życie przed Hogwartem? To tak. Byłam osobą niepewną siebie, raczej ukrytą. Mieszkałam w małym drewnianym i starym domku z moją babcią która za dawnych lat była czarodziejką. Zawsze wieczorem pokazywała mi różne sztuczki, które potem ułatwiały moje życie, po krótkim  czasie zaczęłam stosować magię coraz częściej, co mi pomagało. W szkole radziłam sobie bardzo dobrze. Zazwyczaj czwórki i piątki, nauczycielki mnie bardzo lubiły. Uważały że jestem bardzo mądrą i bystrą dziewczynką. Ale ja wiedziałam że to kłamstwo. W sumie, to było ich zdanie. Bardzo lubiłam rysować (do teraz lubię) czasem w szkole zamiast słuchać, po prostu rysowałam. Miałam dużo przyjaciół, lecz straciłam zaufanie do ludzi po tym jak okazało się że byli fałszywi. List od Hogwartu zmienił moje życie.
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od przyjaciela

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? No jasne!

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/
Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
RavenclawSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.