Evan Brinley [ucz1]
guccis
Azkaban
Posty: 252
Tematy: 24
Sty 2015
Slytherin

#1
EVAN BRINLEY

Data urodzenia: 31.08.**15 lat wstecz**

Czystość krwi: 100%

Przynależność rasowa lub etniczna: Biały

Miejsce urodzenia: Szpital im. świętego Mugna

Aktualne miejsce zamieszkania: Hogsmeade

Obecnie jest na roku: I OOC [#niezdał]

Dom w Hogwarcie: Slytherin

Zdjęcie/Rysunek postaci:

7-11 lat:

[Obrazek: Luke-Brower_240.jpg]

14-17 lat: (obecnie)
[Obrazek: tumblr_mga6oamcy21qz9qooo1_500.jpg]

Dorosłość:
[Obrazek: anigif_enhanced-31591-1413397784-7.gif]


[Obrazek: separator.png]


Wygląd: Włosy Evana to jeden wielki bałagan. Proste blond kosmyki włosów, z prześwitami rudego opadają na jego twarzy, co bardzo go denerwuje. Włosy, swoją drogą opadają również na oczy, które są koloru turkusu. Idąc nieco w dół widzimy szczupłe policzki i prosty, zadarty nos. Wokół niego układa się mała ilość rudych piegów. Usta chłopca są małe i wąskie. Dopiero gdy się uśmiecha, stają się one nieco większe; wtedy też pokazuje on swoje nie najpiękniejsze zęby, które mimo iż są białe, są też krzywe. Dlatego też Evan nieczęsto się uśmiecha. Chłopak jest niski i szczupły. Jego waga jest trochę za mała w porównaniu do wzrostu, ale on się tym nie przejmuje. To co nosi jest tylko i wyłącznie przejawem nastoletniego buntu. Szaty hogwartu z widocznymi emblematami swojego domu? To już nie dla niego. Nawet w dni szkolne ubiera się na czarno, w tym: glany, skórzane kurtki i najczęściej podarte spodnie.


Charakter: Bystry i przebiegły. Potrafi wykorzystać swoją wiedzę, żeby posłużyć się tym w praktyce. Manipulant, zawsze wszystko idzie po jego myśli. Nie potrafi pogodzić się z przegraną. Jest złośliwy, ale ukazuje to w sposób bardzo dyskretny, wykorzystując wyżej wypisane cechy. Jest zimny, nie interesuje go los innych osób. Dba tylko o siebie i o nikogo więcej. Logicznie myślący realista. Nie wierzy w przypadek. Zdarza się, że to co on mówi jest bezsensowne dla odbiorcy. Nie jest tolerancyjny. Gardzi czarodziejami brudnej krwi. Jest buntownikiem. Nienawidzi fałszywych przyjaciół. Gdy tylko ktoś go zdradzi, próbuje zniszczyć tą osobę. Jego ulubionym zajęciem jest knucie przeciwko swoim wrogom. Nigdy jednak nie działa w pojedynkę.

[Obrazek: separator.png]

Historia:

Poród zaczął się o 7.34 AM. Mąż trzymał żonę, jak pannę młodą i wbiegał czym prędzej do wielkiego budynku. Szpital. Na miejsce dotarli 7 minut później. Kobieta była już na Sali porodowej, ubrana w koszulę w kropki. Niedługo z jej łona miało się narodzić nowe życie. Po kilku długich godzinach powiła synka. Jego imię podano zaraz po narodzinach. Evan.”

Niedługo po narodzinach pierworodnego Blaire i Petera rodzina wyprowadziła się do Hogsmeade. Zakupili mały dom, jednak wystarczający dla pary z dzieckiem. Okolica była piękna, a sąsiedzi znośni. Było wspaniale. Synek rósł i rozwijał się w mgnieniu oka. Nie minęło 5 wiosen, a moc Evana zaczęła się objawiać. Pewnego dnia, gdy chłopiec bawił się ze swoimi kolegami, zdenerwował się, ponieważ przegrał. Nie mogąc znieść porażki, siłą woli spowodował, że woda z fontanny trysnęła na wszystkich jego przyjaciół. Rodzice nie byli zachwyceni jego postępowaniem, chociaż z drugiej strony byli dumni. Gdy chłopak miał 9 lat, jego rodzice się rozwiedli i on oraz jego siostra zostali tylko z Blaire. Lata mijały, a Evan stawał się coraz starszy. Prezentem na jego 11-ste urodziny był list z Hogwartu. Niestety – dostarczono go za późno, a na wszystko został jeden dzień. Matka razem z nim spakowała się i wspólnie wyruszyli w podróż do Londynu, by zakupić wszystko, co potrzebne. Na ulicy pokątnej była masa różnorodnych rzeczy, które przykuły uwagę chłopaka, ale czas ich gonił, więc musieli zrobić, to co należało i pędzić na King’s Cross. On pożegnał się z mamą na peronie 9 i ¾ i obiecał, że będzie do niej pisać. Evan wbiegł do pociągu i usiadł w swoim przedziale z innymi uczniami.
[..]

I wtedy wszyscy ustawiliśmy się w rzędach, oczekując na wywołanie przez nauczycielkę. Gdy usłyszałem swoje nazwisko przełknąłem ślinę i równym krokiem udałem się do krzesła, na którym usiadłem. Nauczycielka posadziła mi na głowie tiarę przydziału. Ona wykrzyknęła..
Slytherin!

Pierwsza i druga klasa:
Zasiadł do stołu razem z innymi ślizgonami, ignorując pogadankę wstępną vice-dyrektora. Dowiedział się, że jego opiekunem będzie Albert Lestrange. Gdy to usłyszał, lekko się wzdrygnął, ponieważ słyszał od znajomych, że jest on straszny i nieprzewidywalny. Jego obawy okazały się być błędne, bo już pierwszego dnia zorganizowano spotkanie domu, na którym nauczyciel wypadł bardzo dobrze, przynajmniej w jego odczuciach. Pierwsze tygodnie były bardzo łatwe; Slytherin otrzymywał bardzo dużo punktów i zostawał jako pierwszy w punktacji. W trakcie trwania roku szkolnego Evan zaczął lubić wiele przedmiotów. Do jego ulubionych należała numerologia. Bardzo zainteresowały go te wszystkie liczby, poza tym stwierdził, że nauczyciel ów przedmiotu jest bardzo "spoko" i lekcje z nim wydawały się być o wiele prostsze...
W środku roku szkolnego dowiedział się o romansie jego matki z pewnym mężczyzną. Był na nią bardzo zły, ponieważ w głębi duszy miał nadzieje, że wróci ona do ojca. Stracił z nią kontakt; zaprzestał pisania do niej i odpowiadania na jej listy. Przejawami "buntu" był również zmieniony styl ubierania chłopca. W Hogwarcie można zobaczyć go na przykład w czarnych podartych spodniach i glanach...
Od tamtej pory Evana nie widywano już na lekcjach. Kompletnie przestał się uczyć i nie interesował go jego przyszły los. Gdy nadszedł czas na pisanie egzaminów, on nawet o nich nie wiedział. Rzecz jasna, nie napisał ich. Spowodowało to stuprocentowe kiblowanie w pierwszej klasie. Był nieco zmartwiony, bo chciał jak najszybciej wyrwać się z tej szkoły, a nie zdawanie klas mu to utrudniało. Wtedy nadeszły wakacje i E. zapomniał o wszystkim...

Wakacje:
Wakacje rozpoczęły się w bardzo specyficzny sposób. Wszystko, co robił było spontaniczne i jednorazowe. Zazwyczaj jednak przechadzał się do Hogsmeade, by ewentualnie napić się piwa kremowego w Trzech Miotłach. Jego upragnione szczęście nadeszło, gdy przez pub'em ujrzał swoją najlepszą przyjaciółkę z dawnych lat - Valentinę Waldorf. Od razu rzucił się jej w ramiona, bardzo uradowany spotkaniem. W niej jednak nie było widać entuzjazmu. Okazało się, że była tam ze swoim nowym znajomym. Ewidentnie zaczęli dyskretnie pozbywać się Evana. Wybuch emocji nastał, gdy V. potraktowała E. surowo i pochopnie, mówiąc, że on ma ją gdzieś. Oboje odeszli od siebie. Chłopak wrócił do Trzech Mioteł, gdzie zobaczył pewną dziewczynę. Postanowił podejść i zagadać. Nie dość, że potrzebował przyjaciela, to jeszcze wspólnika...
[Obrazek: separator.png]
 
Głos postaci:
KLIKNIJ

Rodzina: 
[Blaire Grant] - matka. [żyje, @Blaire] - obecnie nie chce jej znać.
[Peter Brinley] - ojciec. [żyje, postać IC] - nie mają kontanktu.
[Clarie Brinley] - siostra bliźniaczka. [żyje, @BellaLavrence] - szanuje ją.

& reszta rodziny Brinley&Grant
(albo pwiezmy ze wszyscy pozdychali na aids)


Relacje:

[Sophie Gingerblade] - na początku uważał ją za dziwną i niedostepną, jednak z biegiem czasu coraz bardziej ją lubi.
[Jo Pettersen] - spoko gość.
[Logan Margel] - jego kolega z klasy; nie rozmawia z nim zbyt wiele. Są na "cześć" i tyle.
[MeganGingerblade] - należy do grupy jego przyjaciół. Bardzo ją lubi.
[Albert Lestrange] - na pierwszym spotkaniu, zaraz po rozpoczęciu roku polubił go, jednak w tym momencie jest jego boginem.
[Valentina Waldorf] - jego była najlepsza przyjaciółka. Obecnie jest na nią bardzo zły i nie chce mieć z nią nic do czynienia.
[Alan Fell] - nowo poznany dzieciak. Pierwszy i ostatni raz zobaczył ją z V.
[Caitlin Teasel] - nowa przyjaciółka.

[Obrazek: separator.png]
C I E K A W O S T K I:

1. Cierpi na anemię.

2. Ma dużą bliznę na łokciu.

3. Jego boginem jest jego śmierć w płomieniach.

4. Jego ulubionym kolorem jest czerń.

5. Z reguły to nie lubi zawierać znajomości.

6. Uwielbia knuć przeciwko swoim wrogom.

7. Posługuje się językami: angielski, niemiecki, rosyjski.

8. Nie jest patriotą i w przyszłości chciałby mieszkać
z dala od Wielkiej Brytanii.
Verteo
Azkaban
Posty: 457
Tematy: 24
Gru 2014

#2
Umyj włosy Confused
guccis
Azkaban
Posty: 252
Tematy: 24
Sty 2015
Slytherin

#3
|Update|
- drobne zmiany kosmetyczne
- zdjęcia postaci
- zmiany w historii postaci
Tenshi
abominacjaWeryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
555
Slytherin
#4
Omg priti karta + ta anemia (cri). Repka i w ogóle, kc Heart
BlackRav
Azkaban
Posty: 111
Tematy: 7
Gru 2014

#5
Spoko karta
guccis
Azkaban
Posty: 252
Tematy: 24
Sty 2015
Slytherin

#6
|Update|
- dodatki w ciekawostkach
- zaktualizowana historia
- relacje.
guccis
Azkaban
Posty: 252
Tematy: 24
Sty 2015
Slytherin

#7
|Update|
- dodatki w ciekawostkach
- zaktualizowana historia
- relacje
- zdjęcia postaci
- zmiany kosmetyczne.
Tenshi
abominacjaWeryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
555
Slytherin
#8
Ej, anemia? Ma to po mnie CoolSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.