Zaakceptowane Podanie na ucznia.
xDeivi
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Sty 2016
1
#1
Imię i nazwisko: David Lewis
Miejsce urodzenia: Forres, Szkocja.
Status krwi: 100%

Cechy charakteru: David jest miłym uczniem. Lubi przebywać w towarzystwie innych, więc nie preferuje samotności. Jest sprawiedliwy i stara się rozwiązywać wszelakie konflikty pokojowo. Jest odważnym chłopcem, który potrafiłby stawić czoło niejednemu wyzwaniu. Nie jest kujonem, ale lubi dostawać czasami dobre oceny i tak szczerze mówiąc średnio się uczy. Zawsze jest po stronie dobra. Stara się być szczery.

Wygląd postaci: David ma krótkie, brązowe włosy i posiada piwne oczy. Ma trochę piegów na twarzy, ale bardzo mało. Jest szczupły, lecz mało wysportowany. Ma jasną cerę. Rysy jego twarzy są wprost proporcjonalne do ułożonego nosa i innych elementów twarzy. Zazwyczaj ubiera się w jeans'y i swetery, ale w szkole preferuje mundurek i stara się tego przestrzegać. Chodzi w swoich trampkach. Jego waga jest średnia i nie cierpi na anoreksję, bądź otyłość.

Historia postaci: David urodził się w uroczym miasteczku Forres, na północy Szkocji. Urodził się w swoim rodzinnym, wielkim domu. Od początku wychowywany był w kulturze magicznej i wiedział, że jego rodzicie to czarodzieje posługujący się magią. Od małego rodzicie opowiadali mu bajki czarodziejów. O istnieniach mugoli David też wiedział i dopiero później ojciec wytłumaczył mu, że magia jest przed nimi zatajana. Wpływową sytuacją życia małego David'a była śmierć jego babci, która opiekowała się wnukiem, gdy rodzice pracowali. Bardzo ją kochał i wiedział, że ona go też. David w młodości bardzo lubił eksplorować różne tereny. Można powiedzieć, że aż za bardzo, gdyż pewnego dnia, chciał wejść na drzewo, aby spojrzeć na okolicę. Wspinając się po owym drzewie, nagle spadł z dużej wysokości. Ku jego zaskoczeniu, zatrzymał się na ziemią i przywrócił swoją postawę ciała do postawy stojącej. David bardzo się wystraszył i pobiegł szybko do domu mówiąc o wszystkim swoim rodzicom. Mama przytuliła synka, i powiedziała mu że właśnie objawiła się jego moc magiczna i najprawdopodobniej dostanie niedługo list z Hogwartu z zaprosinami do szkoły. David bardzo się ucieszył i zaczął się interesować Hogwartem, czytając wszelakie na jego temat książki i ciągle wypytując rodziców. Jak się okazało, większość rodu David'a była w Gryffindorze, jak jego rodzice. David także pragnął, aby to właśnie tam posłała go Tiara Przydziału, o której słyszał od rodziców. Aż pewnego dnia, nastały jedenaste urodziny chłopca. Zdmuchując świeczki z tortu przy całej rodzinie, nagle do okna zastukała swoim dziobem biała jak śnieg sowa, która zostawiła list i odleciała. Po otworzeniu listu można było wyczytać wszystkie potrzebne rzeczy do Hogwartu, oraz podpisy obecnej Dyrekcji. David bardzo się ucieszył i nie mógł się doczekać dnia odjazdu do szkoły. Tego samego dnia, wyruszył z rodzicami na ulicę Pokątną zakupić rzeczy do szkoły. Nastał więc w końcu 1 września i przeszedłwszy przez magiczną barierkę na peron 9 i 3/4 na King's Cross, odjechał wsiadając do Hogwart Express. Pomachał rodzicom i ruszył w nieznane, wiedząc, że czeka go fantastyczna przygoda.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od kolegi - HD97PL.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.
Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
184
Slytherin
#2
[Obrazek: 58FGqR8.png]
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.