Podanie malinowy12
malinowy12
Czarodziej
Posty: 4
Tematy: 3
Lut 2016
0
#1
Imię i nazwisko:  Alex Portman
Miejsce urodzenia: Domek jednorodzinny w Houston, Stany Zjednoczone 
Status krwi: (Czyli w ilu % jesteś czarodziejem) 100 %
Cechy charakteru: (UWAGA!] To najważniejszy podpunkt w całym Twoim podaniu, to właśnie tutaj zadecydujesz jaką postacią będziesz grał. Chciałbyś być jak Draco Malfoy i trafić do Slytherinu? A może udasz się w ślady dzielnych Gryfonów czy inteligentnych Krukonów? Jeżeli nie pasują Ci powyższe domy, to serdecznie zapraszamy do Hufflepuffu, gdzie z pewnością poznasz najwięcej przyjaciół.) Alex jest poważnym jak na jego wiek 11 latkiem.Toleruje przemoc, lubi w niej uczestniczyć.Nie znosi dziewczyn.Alex przede wszystkim jest dyskretny.Jest optymistą.Ma poczucie, że jest pępkiem świata i musi dostać wszystko czego będzie chciał.Jest też zrzędliwy, nie przyjacielski i strasznie uparty.Czasem jest bezczelny i arogancki.Potrafi być konfidentem (kablem).
Wygląd postaci: Alex to niski 11 latek.Jego włosy są koloru blond.Brwi są cienkie.Uszy lekko odstające.Nos szpiczasty.Jego usta są grube.Jest on średniej sylwetki.Jego rozmiar buta to 34-35.

LATO:
Czapka z daszkiem.Ciut za duża podkoszulka, która na nim zwisa.Krótkie hawajskie spodenki.A na stopach skarpety w sandałach.

Wiosna: Okulary we włosach.Koszulka lub Bluza (zależnie od pogody.) Długie spodnie, zazwyczaj dresy.Buty po kostki.

Zima: Podkoszulka, koszulka, bluza i kurtka.Długie ciepłe, grube dresy.Rękawiczki oraz czapka.

Jesień: (Tak samo jak na Zime, tylko bez rękawiczek i podkoszulki.)
Historia postaci: (Czyli, napisz nam krótko, jak wyglądało życie Twojej postaci przed pójściem do Hogwartu.)

                  W burzliwą noc w szpitalu im. Alberta miało urodzić się niemowlę.Jednak podczas porodówki była potrzebna cesarka.Po 1 godzinie poród się skończył.Jednak mały Alex stracił swoją ukochaną mamę.

                 Jego życie toczyło się normalnie tata od małego wmawiał mu, że jego mama wyjechała w delegacje 10 letnią.Oczywiście Alex jak i jego cała rodzina byli czystej krwi.Alex dobrze widział kim jest.Leciał rok za rokiem Alex wpatrywał się w okno i nie mógł doczekać się tej pory kiedy jego mama wróci.W wieku 7 lat mały Alex udał się do ciotki, która była przeciwna ukrywania prawdy przed Alex'em.Postanowiła mu to wszystko powiedzieć.Mały Alex po słowach ciotki nie wiedział co myśleć.Czy to prawda czy też nie ? czy to podstęp ? te pytania męczyły go przez parę miesięcy.Alex jak dowiedział się prawdy,że jego mama umarła.I, że żył w ciągłym kłamstwie zmienił swój charakter.Zaczął się buntować.Polubił przemoc.Nie wytrzymując wygadał wszystko ojcu.Tata Alex'a wszytko mu opowiedział, a co ciotki Alex'a czyli jego siostry nie miał wątpliwości, że nie można jej ufać.Alex lubił się bić, co było naprawdę zauważalne.Gdzie była jakaś bójka, tam był Alex.Były już jego 11 urodziny, tata zapłacił duże pieniądze za tort,który mierzył nie całe 64 cm.Alex z rozkoszą jadł tort.Jednak nie dostał prezentu, zdaniem jego taty sam list z Hogwartu to wystarczający prezent.Po 30 minutach coś walnęło o drzwi.Był to ptak, który przypadkowo walną o drzwi mieszkania.Otwierając drzwi, Alex dostrzegł list na wycieraczce.Oczywiście był to list z Hogwartu.Po jego przeczytaniu Alex spakował się.
              Następnego dnia wyruszył na lotnisko raz ze swoim tatą.Wsiadając do samolotu Alex poczuł pierwszy raz od momentu dowiedzenia się prawdy o swojej mamie ciepło w sercu.Jednak w czasie lotu nie odzywał się do ojca.Rozwiązywał krzyżówki.Lądowanie przebiegło bez żadnych problemów.Kupili na pokątnej potrzebne rzeczy.Potem udali się na peron 9 i 3/4 gdzie Alex miał pociąg do Szkocji.Przed wejściem do pociągu Alex pożegnał się z tatą, Alex'owi poleciały łzy.W trakcie podróży do Szkocji nieznajomy popchnął Alex'a.Alex był tak naburmuszony, że półka upadła uderzając przypadkowego chłopaka w plecy.Alex nie wiedział co się stało... wtedy Alex ujawnił swoje moce.Po długich godzinach jazdy dotarli do Hogwartu.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: DawcioPL, mój kolega z TeamSpeak 3 powiedział mi, że jest taki serwer jak Harry Potter w maincrafcie, tylko trzeba napisać podanie.Po krótkim namyśle postanowiłem, że warto spróbować. Wink

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Marsen
CzarodziejDonator

Posty: 188
Tematy: 16
Gru 2014
331
Slytherin
#2
Wstrzymuję podanie,

Wyjaśnij w podaniu z jakiego powodu twoja postać ma takie nastawienie do środowiska. Ludzie nie rodzą się od samego początku źli.

Hogwart znajduje się w Szkocji. Zawrzyj w Historii moment w którym twoja postać leci na Wyspy Brytyjskie.

Jestem niemalże pewien, że rodzice, tudzież opiekunowie prawni nie puścili by od tak swojego dziecka do szkoły magii SAMEGO.

Historia nie zawiera momentu ujawnienia mocy magicznej.

Masz trzy dni na poprawę oraz trzy szanse.
malinowy12
Czarodziej
Posty: 4
Tematy: 3
Lut 2016
0
#3
Poprawione
Marsen
CzarodziejDonator

Posty: 188
Tematy: 16
Gru 2014
331
Slytherin
#4
Podanie Zaakceptowane!

Zgłoś się po rangę Uczeń Klasa 1 na serwerze przy użyciu komendy:
/helpop [Imię i nazwisko postaci] [Dom] [Link do Zaakceptowanego Podania]

[Obrazek: GnXTpe2.png]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.