Zaakceptowane Podanie na uczennicę
Banaveria
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Lut 2016
0
#1
Imię i nazwisko: [font='Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif]Cynthia Ward[/font]
Miejsce urodzenia i data: Wielka Brytania, Szpital Świętego Munga w Londynie, 28 lutego 2033 r. 
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Cynthia jest osobą optymistycznie nastawioną do życia. Lubi zawierać nowe znajomości jak i zwiedzać nowe miejsca. Otwarcie mówi to co myśli i kieruje się zazwyczaj pierwszym odruchem. Pod wieloma względami może wydawać się dość dziwna. Jest niewidoma przez co z terenem zapoznaje się dzięki zapachowi i smakowi. Każdy kolor ma jakiś smak (ewentualnie zapach), np. czerwony to będzie truskawka. Więc jeśli zacznie kogoś dotykać i obwąchiwać to spokojnie, ona tylko chce wiedzieć jak wygląda ta osoba. Na ogół wszystko co się da, próbuje odwrócić w żart. Nic, no prawie nic nie bierze na poważnie. 
Wygląd postaci: Cynthia jest dosyć chuda i na swój sposób wysoka. Ma dużo piegów, a jej skóra jest porcelanowej karnacji. Ma włosy w kolorze ciemnego blondu, krótko ścięte, jednak na tyle długiej, że jest w stanie związać je w króciutki kucyk. Grzywkę zagarnia zazwyczaj niedbale na bok. Oczy jej są bardzo, bardzo jasno niebieskie, jednak nosi okulary przeciwsłoneczne żeby je ukryć. Nigdy nie zdejmuje ich dobrowolnie. Zazwyczaj chodzi z laską, żeby ułatwić sobie przemieszczanie się i uniknąć różnych wypadków. 
Historia postaci: Dziewczyna urodziła się 28 lutego 2033 roku  jednak przy porodzie jej matka Lucy zmarła. Nie miała świadomości tego, co się stało, gdyż była jeszcze dzieckiem. Cynthia przeszła pod opiekę swojego ojca Konrada. Możliwe że to dlatego teraz jest taka jaka jest, trochę chłopczyca. Była dość kłopotliwym dzieckiem, a mimo to uczyła się dobrze. Miała wiele zainteresowań, ale jedno pochłonęło ją doszczętnie. Lubiła eksperymentować, robić mikstury, które i tak nie działały, ale sam fakt, że to robi dawał jej dużo zabawy. Pewnego dnia szperała w domu w poszukiwaniu czegoś ciekawego, tak po prostu. Przeglądała domową biblioteczkę, w której znalazła księgę zaklęć i eliksirów. Dlaczego by nie spróbować? Znalazła przepis na miksturę wzmacniającą pamieć, więc postanowiła ją zrobić. Wydawało jej się, że to tylko wymysł czyjejś wyobraźni. Przez pomylenie kilku składników doszło do wybuchu, który spowodował u dziewczyny utratę wzroku. Mimo to była w stanie "widzieć", jednak nie oczami, a dzięki węchowi, słuchowi i smakowi. W dzień swoich 11 urodzin otrzymała pewien tajemniczy list. Przeczytanie go było dużym problem, ale udało się. W ten sposób dowiedziała się dlaczego w domu znajdują się owe książki. Ojciec już nie miał wyjścia i musiał opowiedzieć córce o jej pochodzeniu i o magii. To wszystko wywarło na niej ogromne wrażenie i jednocześnie zmieniło podejście do wszystkiego. W takim razie nie pozostało już nic innego jak tylko jechać! 

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od koleżanki. - Nerlie66

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Sasie18
Azkaban
Posty: 137
Tematy: 7
Gru 2014
Ravenclaw

#2
Staciła ten swój wzrok w dość ciekawy sposób, chciałabym jednak byś do histori dodała ważne momenty jak, ten w którym ukazuje swoją magiczną moc i moment z dostarczeniem listu od sowy. Jescze jedno, nie wiem czy poznać wygląd osoby możesz poprzez obwąchiwanie, raczej przez dotyka.

Podanie wstrzymuję, 3 dni na poprawę i 3 szanse.
Gdy poprawisz podanie proszę, poinformuj mnie o tym pisząc pod moim postem odpowiedź, iż podanie uległo edycji.
Banaveria
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Lut 2016
0
#3
Już poprawiłam. ~
Sasie18
Azkaban
Posty: 137
Tematy: 7
Gru 2014
Ravenclaw

#4
Podanie zaakceptowane.

Cynthia Ward zostaje przydzielona do:

[Obrazek: OGMPvHO.png]

Po wejściu na serwer, za pośrednictwem komendy /helpop poproś o przydzielenie rangi, podając przy tym link do zaakceptowanego podania. Miłej gry.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.