Witaj!

[Apelacja] MateVu
MateVu
Atencjusz




Posty: 352
Tematy: 25
Sty 2015
239
Slytherin
#1
Osoba nakładająca karę: Aviron
Powód nałożenia kary: Bug Abusing i Kłamanie do końca
Czas trwania kary: Perm Ban
Opis sytuacji: A więc, gdy wczoraj byłem na serwerze zostałem przez moderatora oskarżony o posiadanie przedmiotów z GM`a konkretniej chodzi o miotły. Cały czas tłumaczyłem się tym samym czyli "Dostałem je od kolegi" za to dostałem bana. Administracja nie potrafi mi uwierzyć.

Argumentacja: Zacznę od tego, że gram na serwerze długo 2-3 może nawet już rok Bóg pamięta, oczywiście z przerwami nie byłem cały czas aktywny. Ale ostatnio gdy nakłoniłem kolegę do gry, mówiłem już setki razy jego nick lecz na Merlina nie dam sobie ręki uciąć bo nie pamiętam wydawało mi się że Tremix dostałem od niego parę mioteł. Nimbusa 2000 zakupiłem osobiście. A znowu Nimbusy 2020 dostałem od "typa" o nicku: Fil98. Nie wiem dlaczego administracja nie potrafi w to uwierzyć. Postaram się pogadać z "Filem" o ile go znajdę na skype i dostać dowody. Niestety to również nie będzie wystarczający dowód. Nie mówię że na karę nie zasłużyłem bo mogłem zgłosić owe osoby za to co zrobiły, ale nie moja głupota doprowadziła do rozumowania może nikt nie ogarnie skąd je mam bo w końcu te Nimbusy 2020 są szybkie. Jak widzę był to mój błąd. Nie wyobrażam sobie również ferii zimowych które zaczną się już za 2 dni u mnie, bez Hapla. Niestety nie mam pojęcia co dopisać, i tak powiedziałem tutaj więcej niż administracji. Jeszcze jedno jedną miotłę sam stworzyłem przyznaję się bez bicia ale ta miotła nie działała bo była do wykopania piwnicy w domu. Bardzo proszę administrację o wyrozumiałość i jako osoba która gra na haplu dla dowodu np wcześniej nazwany Hapel Tongue Proszę o przebaczenie i przysięgam, że nie powtórzy się owa sprawa. Będę starał się być bliżej Administracji co mam na myśli? Zgłaszanie takich osób jak te które wymieniłem. Przepraszam ponownie. Pozdrawiam.
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
643
Ravenclaw
#2
Co do słuszności bana chyba nie mam co się rozpisywać natomiast co do długości, moją propozycją były 2 miesiące, zaś Emil stwierdził, że permban ma być, dlatego też nie będę się tu rozwodził nad długością kary, bo nie ja ją ustaliłem.
MateVu
Atencjusz




Posty: 352
Tematy: 25
Sty 2015
239
Slytherin
#3
@Ref Dowiedziałem się skąd miał miotły. Mówiłem z nim przez przypadek na ts. Zrobił je w craftingu.
Deleted
Mugol


 
#4
Banicja zostaje skrócona z permanentnej do dwutygodniowej.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.