Witaj!

Apelacja o Unban Modno
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#1
Twój nick: modno
Nick admina/moderatora który dał ci bana: Nico
Powód przez jaki zostałeś zbanowany: Unikanie Akcji
Czas bana: Miesiąc
Dlaczego chcesz być odbanowany:
Akcja która się tam działa była niezwykle chaotyczna, trudno było się połapać co się dzieje. Praktycznie każdy był zdenerwowany, ta akcja naprawdę nie była ogarnięta. W tym chaosie trudno też było rozmowiać z administracją więc pisałem na skypie. Stwierdozno że moej antidotum nie zadziała bo jest za słabe, w czasie kiedy negocjowałem na ten temat dostałem trawaban co juz było moim zdaniem niesprawiedliwe. Kiedy negocjowałem dalej dostałem bana na miesiac, nie dnao mi dojśc do słowa i otrzymałem bana od osoby z która nei rozmawiałem.Ja akcji nie unikałem tlyko probowalem udowdnić swoją racje.
Uważąm ze tak długi ban za taką rzecz jest niesprawiedliwy,inne osoby grajace dłuzej odemnei za wieksze przewinienia dostaja dluzsze banicje. Dodatkowo gram an tym serwerze naprawde sporo, roziwjam ssytem eliksirów, utryzmuja hogwart w dobrym stanie i daje z siebie wszystko i zapewniam ze mało kto temu zaprzeczy.To prawda mocno się zdenerwowałem ale przy takich akcjach każdy miał do tego prawo,a tylko ja dostałem bana. DLatego wnoszę o Zdjęcie bądź skrócenie banicji
You have nothing to fear,if you have nothing to hide
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#2
Modno to osoba, która praktycznie jak nikt na serwerze jest potrzebna. Miesieczna banicja ro zdecydowanie za długo. Tak jak sam powiedział - działo się tam sporo, wiec nie da sie w sekunde wszystko przeczytac. Tym bardziej, ze zawsze mozna miec chwilowego AFKa.

//C4mp3r: Warn 20% za spam w Apelacji, dziękuje.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#3
Popieram wniosek o unbana. Cała akcja była bardzo haotyczna, zewsząt leciały wiadomości. Nie sposób się w tym połapać. Co chwilę grupa osób gdzieś przebiegała zasypując czat tekstami. Sama kilka razy przegapiłam wiadomość skierowaną do mnie, to co ma powiedzieć modno, który jak już napisał robił coś równocześnie na skype.
(poza tym bez tego profesorka przez aż tak długi czas to już nie jest to samo moim zdaniem. Postać dodaje atmosfery hapla i jest bardzo lubianym nauczycielem)

//C4mp3r: Warn 20% za spam w Apelacji, dziękuje.
Veenq
Ernie Lavenhart



Donator

Posty: 238
Tematy: 17
Paż 2015
97
Gryffindor
#4
Jeśli mogę wtrącić swoje dwa grosze to także według mnie modno nie powinien dostać tak dużego bana. Doprawdy popełnił błąd, ale może kick/warn/ban na jeden dzień byłby lepszym rozwiązaniem. Dodatkowo to on pobudza zazwyczaj graczy do działania, gra na serwerze non-stop i naprawdę zasłużył sobie na szacunek. Nawet u Administracji.

//C4mp3r: Warn 20% za spam w Apelacji, dziękuje.
Tassumi
Czarodziej




Posty: 273
Tematy: 13
Gru 2014
523
Slytherin
#5
Potwierdzam słowa modna. Akcja, w której miałam okazję grać była nieogarnięta i przez dłuższy czas nie wiedziałam o co w tym wszystkim chodzi. Nie wspominając o tym, że modno jest mistrzem eliksirów i na 100% wiedział jakie antidotum sporządzić. Oprócz tego wątpię czy Hogwart ustanie miesiąc bez niego. Zresztą gdybym mogła to też nie uczestniczyłabym w tym, za przeproszeniem, gównie. A zachowanie administracji w chwili, gdy modno chciał się usprawiedliwić, jest po prostu żałosne i poniżej krytyki. Według mnie ban jest o wiele za długi. Jak dla mnie powinien zostać zniesiony, o ile nie radykalnie skrócony. Oczywiście stoję murem za modno.

//C4mp3r: Warn 20% za spam w Apelacji, dziękuje.
Sasie18
Azkaban




Posty: 137
Tematy: 7
Gru 2014
Ravenclaw

#6
Była przy tym wszystkim widząc dokładnie, Modno ani razu nie spojrzał się na Tenshi, tak samo. Był pod wpływem antidotum. Nie znam do końca całej tej bajki ale jestem po stonie modnego.

//C4mp3r: Warn 20% za spam w Apelacji, dziękuje.
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#7
Dostałem trawabana po niespełna kilku chwilach. Zorientowałem się o co chodzi dopiero w trakcie owej kary, podczas rozmowy z administracją RP na pw, która urwała się nagle i nie dostałem odpowiedzi na resztę moich usprawiedliwień. Akcja rzeczywiście była chaotyczna. Bardziej od akcji wyglądało to na łapankę, gdzie podczas akcji odgrywanej przez grupkę bardziej zorientowanych osób, reszta dostawała informacje o tym, czy spojrzeliśmy na kogoś, czy byliśmy w stanie poczuć jakieś fermony, czy też nie. Administracja tylko przyglądała si temu i wyłapywała osoby zdezorientowane, które nagle dostają jakieś chore kary. 
  Miesiąc bez modna? Ciekawe jak teraz będzie wyglądała fabuła w Hogwarcie. Jeden wielki nieogar, bo nikt nie trzyma tego w ryzach, tak jak robi to Modno. 
  Nie rozumiem na jakiej podstawie stwierdziliście, że osoba studiująca eliksiry nie była w stanie przygotować antidotum na eliksir (zgaduję) przygotowany przez ucznia. Jak tak maja wyglądać akcje globalne (bo chyba taka mogę ją nazwać), to ja dziękuję. 
  Skoro Modno dostał bana za unikanie akcji RP, której pewnie wcale nie unikał, tylko starał się w tym czasie załatwić sprawę swojego antidotum na drodze OOC, to nie powinno być mowy o zadnym banie.

//C4mp3r: Warn 20% za spam w Apelacji, dziękuje.
Yosuto
Pan Malte




Posty: 136
Tematy: 40
Sty 2015
142
Gryffindor
#8
Modno to spora część tego serwera, bez którego istnieć nie może. Pobudza on graczy do gry. A ten ban jak się domyślam to po prostu odpowiedź na jego silne argumenty. Z pewnością każdy gracz tego serwera stanie za nim murem. UB dla niego!

//C4mp3r: Warn 20% za spam w Apelacji, dziękuje.
TurnDownForWhat
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 24
Gru 2014
111
#9
Popieram UnBan!

Czat przewijał się tak szybko,że naprawdę ciężko było się połapać! Ban na miesiąc jest 100% niesprawiedliwy.

MODNO JESTESMY Z TOBĄ! NIE OPUŚCIMY CIE!

//C4mp3r: Warn 20% za spam w Apelacji, dziękuje.
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#10
Ban na miesiąc dla aktywnie grającego użytkownika to jakieś jaja. Odpowiednio odegrał akcję picia antidotum. Byłem uczestnikiem całego wydarzenia, cały czas odwracał głowę i starał się nie patrzeć. Nie widzę potrzeby banowania go za ignorowanie akcji ponieważ uczestniczył w niej równie dobrze jak inni. Teraz o czymś innym, dobrze wiecie że praktycznie nikt prócz modna z Dyrekcji szkoły nie gra aktywnie, Stella jest na ''urlopie'' zaś Piotr zwyczajnie nie wchodzi. Utrata jedynego grającego członka Dyrekcji wiąże się z odpier*alaniem graczy, wykorzystując wiedzę że modno zwyczajnie nie wejdzie.. co spowoduje wielkie MG. Po drugie.. kto nas będzie uczył eliksirów skoro nauczyciela nie będzie, wszystkie klasy będą w *****ę z materiałem którego później nie ma szans nadrobić. Co wiąże się z słabymi ocenami. 

W skrócie, jestem za unbanem dla modna. Ewentualnie można dać mu jakiegoś bana na 5 dni czy coś.. albo zwyczajnie trawa bana 25k.

//C4mp3r: Warn 20% za spam w Apelacji, dziękuje.
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.