Witaj!

Skarga
Ulrich08
Azkaban




Posty: 66
Tematy: 9
Cze 2015
Slytherin

#1
Nick oskarżającego: Ulrich08

Nick oskarżonego: gkacperek123, pawertty
Powód: No więc tego jest dość dużo: BH, NONRP, DM, porozumiewanie się za pomocą reportów, uciekanie z akcji (wylogowanie się gdy go gonie)
Dowody (Wymagane Screenshoty): Miałem odpuścić ów graczowi na początku dlatego nie robiłem ss'ów, ale to co robi już mnie trochę denerwuje. Dowodów nie mam, ale świadków jest dużo więc może któryś z nich coś ma. Posiadam tylko ten z reportami: scr.hu/0qupi/mjqmc . Oto co robił gkacperek123. Przechodząc do pawertty'iego w sumie nic się nie zmienia. Można tylko wykreślić porozumiewanie się za pomocą reportów oraz nonrp.
Proponowana kara: Zostawiam to już administracji.
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#2
Jestem jednym ze świadków akcji na którą owi gracze nie reagowali. Problem tkwił w tym, że po wielu prośbach, by weszli do wielkiej sali, gracz pawertty stał w drzwiach, co zgodnie z zasadami uniemożliwiało poruszanie się w przejściu. Większy jednak problem tkwił w graczu gkacperek123, który to stał przed wejściem machając bez ustanku łapką, w której trzymał różdżkę. Po użyciu na nim zaklęcia mobilicorpus i po dokładnym wyjaśnieniu mu drogą OOC jak owe zaklęcie działa i co powinien robić ten nie reagował, wypisując jedynie na chacie rzeczy, które nie miały najmniejszego sensu. 
Na owych graczy były wysyłane reporty lecz nikt nie reagował. Postanowiłem zatem zamknąć gracza gkacperek123 w kozie do czasu interwencji kogoś z ekipy. 
Dodam jeszcze, że przed całą tą akcją pod wielką salą, owi gracze byli ganiani po korytarzach szkoły, oczywiście w momencie gdy ktoś się do nich zbliżał, znikali oni z serwera, później usprawiedliwiając się lagami. 
Pewności nie mam czy to własnie gracz gkacperek123 dopuszczał się DM zaklęciami, ale w momencie gdy przed wielką salą machał łapką trzymając w niej różdżkę, doszło kilkakrotnie do użycia zaklęcia oskryptowanego w ten sposób, że wyrzucało wszystkich zgromadzonych dookoła w górę.
gkacperek123
Czarodziej




Posty: 18
Tematy: 7
Sie 2015
3
#3
Ulrich08 napisał(a): (16.02.2016 13:47)Nick oskarżającego: Ulrich08

Nick oskarżonego: gkacperek123, pawertty
Powód: No więc tego jest dość dużo: BH, NONRP, DM, porozumiewanie się za pomocą reportów, uciekanie z akcji (wylogowanie się gdy go gonie)
Dowody (Wymagane Screenshoty): Miałem odpuścić ów graczowi na początku dlatego nie robiłem ss'ów, ale to co robi już mnie trochę denerwuje. Dowodów nie mam, ale świadków jest dużo więc może któryś z nich coś ma. Posiadam tylko ten z reportami: scr.hu/0qupi/mjqmc . Oto co robił gkacperek123. Przechodząc do pawertty'iego w sumie nic się nie zmienia. Można tylko wykreślić porozumiewanie się za pomocą reportów oraz nonrp.
Proponowana kara: Zostawiam to już administracji.

jaki DM żaden ci nie zabił.
Ulrich08
Azkaban




Posty: 66
Tematy: 9
Cze 2015
Slytherin

#4
@gkacperek123 Ja nie mówię, że atakowaliście mnie. Mi chodzi o to, że atakowaliście innych oraz siebie nawzajem.
gkacperek123
Czarodziej




Posty: 18
Tematy: 7
Sie 2015
3
#5
Ulrich08 napisał(a): (16.02.2016 15:48)@gkacperek123 Ja nie mówię, że atakowaliście mnie. Mi chodzi o to, że atakowaliście innych oraz siebie nawzajem.

To dlaczego piszesz w treści DM no ?
Ulrich08
Azkaban




Posty: 66
Tematy: 9
Cze 2015
Slytherin

#6
@gkacperek123 Widać, że nawet nie znasz zasad. DM nie jest to tylko zabicie gracza, ale także uderzanie łapką oraz ciągłe atakowanie zaklęciami ofensywnymi OOC.
gkacperek123
Czarodziej




Posty: 18
Tematy: 7
Sie 2015
3
#7
Ulrich08 napisał(a): (16.02.2016 15:53)@gkacperek123 Widać, że nawet nie znasz zasad. DM nie jest to tylko zabicie gracza, ale także uderzanie łapką oraz ciągłe atakowanie zaklęciami ofensywnymi OOC.
To zanczy że zuczanie zaklęcia petrifikus totalus to też się liczy ?
CenTuria
Czarodziej




Posty: 170
Tematy: 19
Gru 2014
359
Ravenclaw
#8
Ostatnio widze często na ciebie skargi, ale ulituje sie i nie dam bana. Ale traktuj to jako ostrzeżenie.
Dostajecie po warnie na serwerze i trawabanie.
Zamykam.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.