Witaj!

Podanie na nauczyciela zielarstwa by EvEnT
EvEnT
Czarodziej




Posty: 151
Tematy: 22
Gru 2014
50
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Thomas Johansen
Wiek: 24 lata
Miejsce urodzenia: Londyn
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel zielarstwa
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* Powinienem otrzymać tą posadę, ponieważ uważam, że potrafię całkiem dobrze, zrozumiale i moim zdaniem łatwo wyłożyć temat danej lekcji. Uczyłem poprzednio już i nie słyszałem raczej skarg i zażaleń co do moich „metod” nauczania. Uważam, że nauczyciel jest dla ucznia, a nie uczeń dla nauczyciela dlatego też staram się tak działać, żeby każdemu uczniowi dobrze się uczyło. Spróbuję zorganizować kółko zielarskie, na które każdy będzie mógł przyjść i które będzie się odbywało dla wszystkich klas jednocześnie, w celu integracji różnych grup wiekowych uczniów. Co do nauczania, to będą odbywać się lekcje zarówno teoretyczne jak i praktyczne, z dużym naciskiem na umiejętności uczniów (Jeżeli chodzi o umiejętności praktyczne). Spróbuję też urozmaicić swoje lekcje poprzez lekcje odbywające się poza szklarnią i salą lekcyjną, aby uczniowie mogli rozwinąć umiejętności poznawania roślin w terenie, a nie mając je wyłożone jak na tacy (Oczywiście ten plan może wejść w życie tylko jeśli uzyskam zgodę dyrektora). Ponadto uważam, że mam dosyć dobry kontakt z dziećmi, staram się być jak najbardziej otwarty dla nich i pomocny, zawsze chętnie coś mogę wytłumaczyć uczniowi jeżeli ma jakieś pytania lub nie rozumie czegoś. Wprowadzę również pracę w grupach, dzięki czemu uczniom może być łatwiej w nauce danego tematu i nauczą się współpracy. Ostatnim moim planem na chwilę obecną będzie wprowadzenie otwartej dyskusji na wybrane zagadnienia na lekcji, co z pewnością będzie odskocznią od klasycznych lekcji bez tego rodzaju „poszerzenia”, jednakże wymaga to też chęci i zaangażowania uczniów.
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Zielarstwo-PO
ZiU-PO
Astronomia- W
OPCM-Z
Eliksiry-N
ONMS-PO
(OOC-Jeżeli potrzeba innych jeszcze to bd mógł dodać bo to nie wszystkie jakie mam, dałem takie „ważniejsze” moim zdaniem)

[OOC]
Nick w grze: EvEnT
Czy masz jeszcze inne konta?: Nie
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Tak, byłem nauczycielem od astronomii
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Dlaczego ja? Cóż, uważam że mam już jakieś tam doświadczenie, jeżeli można to tak nazwać, w uczeniu ludzi ogólnie. Staram się rozgrywać dobre akcje RP aby grało się dobrze i przyjemnie a nie tak byle jak, co nie znaczy że uważam się za boga RP, czasem też są dni gdy kompletnie nie chce mi się odgrywać cokolwiek i mogę się przyznać bez bicia że poziom mój wtedy sięga dziecka z przedszkola ale na szczęście takie dni rzadko się zdarzają (Staram się nie dostawać ndst w szkole bo to psuje humor, co przekłada się na moją gre XD) Jeżeli ma to jakieś znaczenie to mam poszerzoną biologię więc oprócz wiedzy czysto z HP to mam też dobrą wiedzę na temat roślinek w „realu” więc możliwe że przez to będzie mi się nawet łatwiej prowadziło lekcje, bez kopiowania informacji z neta. Staram się również być na serwerze często i na dłuższy czas (wszystko zależy czy mam jakiś sprawdzianik w szkole no i czasem trzeba się do niego pouczyć, i wtedy zazwyczaj wbijam dosłownie na godzine albo w ogóle, jeżeli to spr z matmy). Staram się być również punktualny na lekcjach i wychodziło mi to raczej dobrze gdy uczyłem astronomii, rzadko się spóźniałem na własne lekcje o ile w ogóle się spóźniałem (Chociaż pewno było tak pare razy i ja nie pamiętam). Czemu akurat na tą posadę startuje? Ponieważ lubię przebywać, że tak to powiem, w Hogwarcie, zawsze to tam więcej ludzi gra i można dobrze sobie RP pograć a także podszkolić w tym co zawsze jest potrzebne. No a ponadto myślę że będę ogarniał większość tematów bo z roślinkami mam do czynienia dosyć często więc nie będę miał problemów raczej z lekcjami i ich rozplanowaniem. A przynajmniej nie powinienem mieć bo wiadomo, życia w realu nie można porównać do świata w haplu. W końcu 3 argument, po prostu lubię ten przedmiot, zarówno na haplu jak i w moim super LO nr IX w Krk (Oczywiście chodzi tu konkretnie o dział roślinek). To tyle zdaje mi się. Napisałem wszystko jak myśle i jak jest, bez owijania w bawełnę.
Nazwa Skype: Chyba wszyscy mają ale..- event1118
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
4/10
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.