Witaj!

Podanie na Nauczyciela Historii Magii
antek_m
Czarodziej




Posty: 40
Tematy: 16
Sie 2015
24
Hufflepuff
#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Mike Farris

Wiek:
33 lat

Miejsce urodzenia:
Niemcy, Berlin

Wykształcenie:
Ukończona Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie,
Ukończony Uniwersytet Magiczny w Irlandii - kierunek: Historia Magii

Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Historii Magii

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?: 

Szanowna dyrekcjo,
W tym liście pragnę przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko nauczyciela Historii Magii, oraz zawrzeć najważniejsze powody, dla których zdecydowałem się spróbować swych sił na owym stanowisku. Historia Magii, poza przedmiotami w których niewątpliwie się specjalizuję była dziedziną która niezwykle mnie interesowała przez mój 7 letni etap edukacji. Na tyle przedmiot ten przykuł mą uwagę, iż postanowiłem dalej go praktykować oraz poszerzać mój zasób wiedzy na uniwersytecie magicznym w Irlandii. Zdecydowanie uważam iż przedmiot ten należy spopularyzować wśród uczniów z uwagi na konieczność znania przeszłości oraz wszystkich wydarzeń z nią związanych. Przez wiele lat przyglądałem się poszczególnym epokom w historii, analizowałem je oraz dochodziłem do różnych ciekawych wniosków, które niewątpliwie z chęcią przekaże młodemu pokoleniu przy okazji wzbogacając tym lekcję. Posiadam wiele różnych ciekawych doświadczeń z historią magii. Będąc przez pewien czas nauczycielem nabyłem nieco doświadczenia z młodzieżą, jestem w stanie się dobrze komunikować czy dogadywać z dziećmi. Z natury jestem bardzo spokojnym człowiekiem, nie przepadam za nakładaniem niezwykle surowych kar, aczkolwiek o ile wymaga tego sytuacje, jestem w stanie to zrobić. Posiadam wiele planów co do nauczania opartych na moim obecnym sposobie przekazywania wiedzy, ale i przy okazji postarałbym się wprowadzić szeregi zmian mających na celu jak najlepsze przyswajanie wiedzy oraz jak najlepsze przygotowanie uczniów do egzaminów końcowych. Posługując się prostymi pojęciami oraz przykładami pragnę aby podczas przekazywania wiedzy cały zarys tematu był jak najbardziej zrozumiały, oraz prosty do zapamiętania. Uważam że kształcąc młode pokolenie w odpowiedni sposób można ustrzec młodych ludzi przed popełnianiem błędów z przeszłości oraz zachować wszelkie tradycje i obyczaje kulturowe. Do posady podchodziłbym z jak największym szacunkiem, pamiętając o tym jak ważna jest rola nauczyciela przekazującego tak ważną i niezbędną wiedzę na temat przeszłości. Mam nadzieję że podane przeze mnie argumenty wpłyną na Pańską opinię.

Mike Farris  

Oceny z SUMów i OWUTEMów:

Historia Magii SUMY - Wybitny
Historia Magii OWUTEMY - Powyżej Oczekiwań

[OOC]
Nick w grze:
antek_m
Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie:
Mam doświadczenie w byciu nauczycielem oraz prowadzeniu lekcji.
Argumentacja OOC:
Na początku zacznę od chyba najważniejszej kwestii, a mianowicie dlaczego mam zamiar zamienić moją obecną posadę na tą? Powodów teoretycznie jest kilka ale najważniejszy z nich to moim zdaniem fakt, iż językoznawstwo nie jest tak rozbudowanym i ciekawym przedmiotem jak historia magii. Sam na co dzień interesuje się tą sferą wiedzy, wszystkie przedmioty humanistyczne odgrywają ważną role w moim życiu. Na serwerze gram już od długiego czasu a codziennie spędzam na nim 2-3 godziny. Mam zamiar nie tylko przekazywać wiedzę podczas lekcji, ale również zrobić jakieś zajęcia pozalekcyjne. Absolutnie nie mam zamiaru bezsensownie kopiować tekstu wyszukanego w internecie raz w tygodniu, podczas lekcji aby mieć to z głowy i pobierać wypłaty, ale chciałbym możliwe zainteresować innych tym przedmiotem i zrobić obszerne konkursy czy inne tym podobne rzeczy. Tak więc ogółem mam zamiar wprowadzić różne ciekawe, nowe możliwości poznawania wiedzy z tejże dziedziny, absolutnie nie zaniedbywać swoich obowiązków, oraz aktywnie grać postacią nauczyciela.
Nazwa Skype:
Dyrekcja ma
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
7/10
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.