Witaj!

Podanie na nauczyciela Historii Magii
ozzyIiggy
Częsty bywalec



Donator

Posty: 362
Tematy: 22
Lut 2015
179
#1
Imię i nazwisko: Salazar Margel
Wiek:26
Miejsce urodzenia:Szpital Św. Munga, Londyn
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Historii Magii
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* Droga Dyrekcjo, w tym liście, chciałem przedstawić dlaczego to ja powinienem otrzymać posadę nauczyciela Historii Magii. Jak wiadome, każdy młody czarodziej powinien znać swoją przeszłość, która jest najważniejsza, aby wejśc w kroki ku dorosłości. Będąc w podróży zrozumiałem, że chciałbym ową wiedze przekazywać dalej, młodszym pokoleniom. Pozwole sobię zacytować pewne słowa "Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku, teraźniejszości ani prawa do przyszłości.". Tak więc, pragne nauczać Historii Magii w Hogwarcie, ponieważ jestem osobą ambitną i pełną pomysłów jak zachęcić uczniów do polubienia tego przedmiotu. Drugim argumentem moim będzie to, że historią magii interesuje się od lat kilku i nadal się jej ucze. Pracując na stanowisku nauczyciela chciałbym nabrac większego doświadczenia pracy z uczniami jak i kadrą nauczycielską, która również potafiłaby nauczyć mnie pracy z uczniami. Jest to moja pierwsza praca na stanowisku nauzcyciela, więc licze na wyrozumiałośći na przychylną odpowiedź na mój list.
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): Historia Magii: Powyżej Oczekiwań

[OOC]
[b]Nick w grze:
ozzyIiggy
Czy masz jeszcze inne konta?: Nie
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):P raktykant Smokologii. Prowadzone 2 lekcje. Zachwalany przez Marsena
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?): Startuję na tę posadę, gdyż chciałbym urozmaicić rozgrywkę swojej postaci, a siedzenie samotnemu w barze jest najzwyyklejsze nudne. Startuję na tę posadę, ponieważ widzę brak nauczycieli na tym stanowisku, a niechciałbym żeby się zmarnowała.  *
Nazwa Skype: Odpowiednie osoby mają
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#2
Akceptuje, zapraszam na test.

Gratulacje, 8/10.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.