Witaj!

[Apelacja] Grzywus
SteZ
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Mar 2016

#1
Osoba nakładająca karę: Aviron
Powód nałożenia kary: Sam chciałbym wiedzieć
Czas trwania kary: Perm, a jakby inaczej.
Opis sytuacji: Nawet ja nie znam okoliczności, poważnie. Dzień wcześniej zwyczajnie grałem, odgrywałem, budowałem, pomagałem - dzień później perm. Wątek ma tę sytuacje sprecyzować, bo nie po to starałem się przez kilka miesięcy zbudować do siebie zaufanie, by tak skończyć. 

Argumentacja: Harowałem jak wół na budowie w każdym wolnym czasie. Nie pamiętam, abym w jakiś sposób zasłużył na bana. Może to wynik swojego widzi mi się, nie wiem. Niech to ktoś wyjaśni.
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#2
Powód bana: Zmarnowałeś szansę, ban z dedykacją od: Avirona!

Myślę, że to odświeży Ci pamięć na temat zwyzywania ekipy serwera i reklamowaniu konkurencyjnego serwera. Smile
SteZ
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Mar 2016

#3
Zwyzywania? Masz namyśli moją, jak i większości graczy reakcję na zmiany na serwerze? Jak np. zmiana nazwy? Tak, bo to daje ku temu powód. Tamten "serwer" (?) miał na celu spędzenie czasu na dokończeniu Hogwartu i w międzyczasie pobawieniu się w gronie dobrych znajomych w stronę i pliki - serio, to było tyle razy wałkowane... to nie był serwer, który miał ruszyć. Budowanie w tematach HP nie jest zakazane - i nie byłem jego założycielem. W gruncie rzeczy, jeżeli mam być szczery, to "zwyzywanie ekipy" jest mocno naciągane. W tamtym czasie znaczna większość była oburzona, a w tym całym zamieszaniu tylko ja dostałem perma. Poza tym, czy tylko ja sprawiałem zawód? Były gorsze przypadki reakcji. 
Pomagałem w budowie i ani razu nie usłyszałem zwykłego dziękuje, ale siedziałem cicho i robiłem dalej. Nie szczycę się tym, ani nie chce wynagrodzenia, po prostu chciałbym grać dalej, tutaj, gdzie włożyłem swój czas. 
Zdarza się, że graczom nie spodobają się zmiany, niektórzy przyswajają je na luzie, a niektórzy nie.
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#4
Na spotkaniu ekipy był poruszany temat twojego Bana i nie będzie kolejnej szansy.

Zamykam i przenoszę + Banuje konto.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.