Witaj!

Apelacja o unbana
XxBennekxX
Azkaban




Posty: 9
Tematy: 6
Lut 2015

#1
Twój nick:XxBennekxX
Nick admina/moderatora który dał ci bana:Avian
Powód przez jaki zostałeś zbanowany:Ukradnięcie graczowi miotły.
Czas bana:7 dni
Dlaczego chcesz być odbanowanyTongueonieważ mnie strasznie poniosło,mam swoją miotłę,ale nie mogę na niej latać,a miotłą treningową dało by rady,więc chciałem ja ukraść.Cały czas polowałem na tą miotłę,byłem koło tego gracza gdy ją kupował,nawet mu pieniądze pożyczyłem to była bardzo bardzo niska cena 1 galeon,gdy ją postawił odrazu mu ją niszczyłem żeby ją wziąść,udało mi się gdy byliśmy w Hogsmeade,postawił ją i się wzniósł,a jak łapką zniszczyłem tą miotłę i wziąłem.Przepraszam poprostu byłem skąpy,chciałem mu ją oddać ale mój charakter mi na to nie pozwolił,już nigdy się ta sytuacja,nie powtórzy,przepraszam gracza który został okradnięty prze ze mnie,i administracje za to że się wylogowałem 1 minute po ukradnięciu miotły,i nawet nie porozmawiałem z adminem,tylko uciekłem jak tchórz,przyznaje się do kradzieży i przepraszam wszystkich.Chciałbym żeby kara została skrócona tak abym zdążył na początek roku.
Jeszcze raz PRZEPRASZAM!
Avian
Azkaban




Posty: 182
Tematy: 35
Gru 2014

#2
Nie ma mowy, przeprosisz poszkodowanego dzięki swojej karze. Nie będę na akceptowal kradzieży na serwerze.Od banicji krótszych niż tydzień nie ma nawet co próbować w walce o UB.

Zamykam.
Deleted
Mugol


 
#3
Zamykam, przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.