Witaj!

Podanie na Ucznia od Dziadulla Poprawione
Dziadulla11
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Lut 2015
0
#1
Imię: Gale
Nazwisko:Smith
Miejsce urodzenia: Waszyngton , Stany Zjednoczone
Czystość krwi: 50% (Pół Krwi)

HISTORIA POSTACI : Dnia 11 kwietnia 2031 roku , w Waszyngton we Stanach Zjednoczonych , w rodzinnym domu Państwa Snow urodził się pewne dziecko , kture miało na imie Gale. Urodziła go kobieta o imieniu Jenifer ktura pochodziła z Angli. Pewnego razu na wyciece do Stanów Zjednoczonych poznała tam Wiktoria tate Gale. Byli tak bardzo sobie zakochani że Wiktor przeprowadził się ze Stanów do Angli do swojej wybranki.
Oboja postanowwili nazwać chłopca Gale na drugie imie Marczin po dziadku Gale.W wieku 10 lat rodzice zabrali chłopca do kina. W pewnym momenczie chłopak się przestraszył i poruszyły się wszystkie krzesła ,i zaświeciły sie wszędzie światła w sali kinowej. Na 11 urodziny Gale przez kominek wleciał list z pieczęcią Hogwartu. Gdzy rodzice zobaczyli zaczeli otwieraćlist i przeczytali go Galowi. Rodzice wytłumaczyli chłpocu to co się wydarzyło w kinie to był znak ujawnienia sie jego mocy. Chłopiec i jego rodzice zaczeli się cieszyć i po południu zabrali chłopca na zakupy po różdźke itd.

Wygląd postaci: Gale ma białe oczy, cziemny blond włosy po matce. Chłopak lubi się ubierać w biało , zielone ubrania ten gust ma po ojcu. Ma wzrostu 147 cm , znaki szczegulne na nargarstku ma znanie podobne do strzały po ojcu .

Cechy charakteru: Gale lubi pomagać innym przy pracach,ogródku i w pracach domowych w szkole. Bardzo skupia się na zadanym zadaniu. Ma podzielną uwage czyli np. umie grać w gre i odrazu słyszy co mówią osoby blisko jego. Ma bardzo dobry słych, umie usłyszeć czyjąś rozmowe przez telefon i przez drzwi.Jest troche szalony po ojcu. I umie szybko poznać nowych przyjaciół

Zainteresowania: Gale interesuje się tańcem i muzyką. Umie wymyśleć układ do prawie każdej piosenki i do różnych muzyk umie wyklepać rytm. Jego najlepszym lekcja w Hogwarcie jest obrona przed czarną magią. Nie lubie zajęć z zielarstwa. Będzie się rozwijać z zajęć zaklęć i obroną przed czarną magią.

Rodzina postaci : Chłopak jest jedynakiem . Mama jest czarodziejką a ojciec mugolem. Mama chłopca jest miłą i radosna osobną a ojciec jest poważny i odważny ,i jest bardzo troskliwy. Ojeciec zajmuje się rodziną a mama domem.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
       
                                              [OOC]

Nick w grze: Dziadulla11

Jak zamierzasz odgrywać swoją postać? : Moja postać będzie dobrze się zachowywać, nie będzie przynosić hańby Hogwartowi i jego rodziny. Podczas problemów np. między przyjaciółmi wysłucha obu stron i postara wyjaśnić przyjaciołom tak aby sie pogodzili i żebt była korzyść dla obojgu stron.

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czaci : IC to czat przeznaczony do wypowiadania się postaci, którą odgrywasz.Na czacie piszesz najlepiej to, co by twoja postać powiedziała (w zależności od charakteru).Przykłady :  Pisanie tekstów np. "Ale urwał!" i
nadmierny SPAM jedną wiadmością.

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: OOC to zzat przeznaczony do konsultacji z drugim graczem, który nie jest związany z Twoją postacią (którą odgrywasz). Przykłady : Obrażanie innych graczy, nękanie itp.;
Oferowaniu sprzedaży np. fasolek.
Porozumiewaniu się podczas jakieś akcji np. informacje, gdzie znajduje się inny gracz itp.

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP? : Mam doświadczenie Rp dzięki grze battlefield i battlefieldheroes i wizard101.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? : Dowiedziałę się o serwerze z internetu.

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą.

Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Alex i jest z 7 klasy. W miarę miły z niego gość, ale ciężko u niego z tolerancją dla młodszych. Chętnie ci pomoże jeżeli podejdziesz do niego na luzie. Ślizgon ze zdjęcia chodzi do 5 klasy i nazywa się Olivier będzie oschły dla ciebie ale jeżeli dobrze zagadasz pomoże ci. Zaś krukonka to Bella z 3 klasy jest wiecznie zamyślona i jakby nieobecna jeśli zwrócisz na siebie jej uwagę pomoże ci. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej do sali transmutacji.

**w zamku jest bardzo cicho, prawie nic nie słychać, oprócz dialogów uczniów co jakiś czas. W pewnym momencie zza kolumny wychodzi Gale, szukający sali transmutacji**
(Gale) - Jejku, nie mogę się spóźnić!*mówi do siebie*
(Oliver) - Dlaczego mówisz do siebie?* mierzy do  chłopaka wzrokiem*
(Gale) -* nie reaguje i szybko odchodzi od Olivera*
(Oliver) - Hej, mówiłem do ciebie!* podchodzi bliżej do małego*
(Gale) - Nie chcę mieć kłopotów. *Mówi tyłem do niego, bardzo przerażony*.
(Oliver) - I dobrze. *odchodzi śmiejąc się*
(Gale) *nadal szuka innego ucznia , który mogłaby mu wskazać drogę*.
[Alex] Hej, szukałeś czegoś? *pyta małego*
(Gale) Tak, nie wiem gdzie jest sala od transmutacji, pomożesz mi?*mówi bardzo luźno do gryffona, który wydaje się o wiele milszy niż ślizgon.*
[Alex] *zaśmiał się *No jasne! Idź w prawo, potem ciągle prosto i patrz ciągle w lewo, a przed Twoimi oczami pojawi się napisz "TRANSMUTACJA"
(Gale) Dzięki, jesteś fajny.
[Alex]* Znowu się zaśmiał * Nie ma sprawy.

!!!




Czy przeczytałeś regulamin? : Tak, przeczytałem regulamin
Silexan
Mugol


 
#2
-rozbuduj akcje IC, 7 akcji na osobe.
-regulamin nieprzeczytany
-rozbuduj wygląd, za wysoki jak na 11 lat.
-z charakteru usuń to o wzroku.


Wstrzymane 3 szanse na poprawe i 3 dni na to
Silexan
Mugol


 
#3
Jak poprawisz masz mnie poinformować zawsze pod podaniem


-wciąż wydaje mi sie zbyt wysoki
-zmień jeszcze nazwisko


Wstrzymane 2 szanse i 3 dni
Silexan
Mugol


 
#4
[Obrazek: OGMPvHO.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.