Witaj!

Podanie na ucznia
Bajen
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lut 2015
0
#1
[b][IC]

Imię i nazwisko postaci:Scott Jackson

Miejsce urodzenia:Anglia,Bexley

Czystość krwi 45%

Historia postaci:W pewnej ubogiej wiosce żyło biedne małżeństwo Jacksonów,czarodziejów,John i Annie.Pewnego dnia w zimie John udał się
do miasta,które było 4km od nich.Udał sie po to by opowiedzieć
radzie miasta ich sytuacje.Rząd zgodził im sie dać jakąś wiekszą sumke pieniendzy.Zadowolony John udał się do domu,czekała tam na niego niespodzianka.Gdy wszedł do domu zauważył zadowoloną żonę,spytał o co chodzi.Annie powiedziała ze bedą mieli dziecko.
Uradowany John powiedział swej żonie o wypłacie,którą dostał.
Po 7 miesiącach ciąży nadszedł ten ważny czas,a mianowicie narodziny.Miejscowy lekarz prowadził poród,po 3 godz.urodzili się bliźniacy,2chłopców,Scott i Jacob.Dziesięć lat później zaatakowano ich wioske,wszyscy zgineli oprócz 3 osób:Scott,Jacob'a i ich ojca.Ze względu na ich sytuację przeprowadzili się do Londynu gdzie mieszjał wujek Justin.Chłopcy zaczeli chodzić tam do szkoły i dobrze sie uczyli,lecz pewnego dnia w szkole bracia się pokłócili i mieli ochotę się pozabijać i wtedy żucili siebie krzesłami i wcale ich nie dotykali,te krzesła leciały tak jakby na ich rozkaz.
Nauczyciel zadzwonił po ich wójka i ojca a oni zabrali ich do domu,opowiedzieli im co się stało i wtedy Justin powiedział im kim są.Po paru miesiącach w urodziny bliźniaków przyszedł list z Hogwartu...

Wygląd postaci:Wysoki chłopak o bląd włosach i jasnej skurze.Jego wzrost wynosi 150cm.Lubi ubierać się w białe ciuchy z dodatkiem pomarańczowego lub niebieskiego koloru.Podczas gdy pracował na roli uprawnej,ścinając kosą trawę,potkął sie i kosa rozwarła mu policzek,i ma teraz długą bliznę na policzku.Twarz postaci jest nie zbyt gruba i nie zbyt chuda taka w sam raz,nos ma prosty i dosc krótki,uszy ma propolcjonalne i ma krótkie włosy.Jest dosć szczupły lecz nie jest zachudy.

Cechy charakteru; Postać ta będzie bardzo sympatyczna i miła.Cherakter będzie też bardzo przyjacielski,bedzie pomagał slabszym i młodszym,ogólnie bedzie tez dosyc śmiałą postacią,i nie da sobie dokuczyć.Z charakteru będzie dość starannym chłopcem, i będzie się słuchał rozkazu nauczycieli.Zawsze będzie wesoły,lecz czasami będzie robić psikusy.

Zainteresowania: Postać interesuję się walką co jest trochę w brew jego charakterowi.Lubi też zwierzęta a szczególnie lwy.W Hogwarcie najbardziej będzie preferował obronę przed czarną magią i latanie na miotle.

Rodzina postaci Ojciec:John-czarodziej  Matka:Annie-czarodziejka




[OOC]
Nick w grze:BajenCajen


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać? Nie będzie się pakowała w kłopoty(przynajmniej bede sie starał).Większosci ludzią bedzie pomagał i bedzie próbawał znaleźć przyjaciół.Niebęde też uległy i jeżeli jakiś starszy uczeń bedzie mnie zaczepiał bede stawiał mu opór.  

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie:IC to swiat wewnętrzny gry w,którym nie piszemy nawiasów,ale gdy wykonujemy jakąś czynność to zapisujemy ją w **np.Pomocy *woła*

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie:OOC to swiat zewnętrzny gry w,którym piszemy do gracza a nie do postaci np.Siemka Gienek bedziesz jutro w szkolę?

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP? Nie

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?Wyszukałem w necie.



Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Alex i jest z 7 klasy. W miarę miły z niego gość, ale ciężko u niego z tolerancją dla młodszych. Chętnie ci pomoże jeżeli podejdziesz do niego na luzie. Ślizgon ze zdjęcia chodzi do 5 klasy i nazywa się Olivier będzie oschły dla ciebie ale jeżeli dobrze zagadasz pomoże ci. Zaś krukonka to Bella z 3 klasy jest wiecznie zamyślona i jakby nieobecna jeśli zwrócisz na siebie jej uwagę pomoże ci. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej do sali transmutacji.

S-Scott
A-Alex
B-Bella

S-*Wybiega na korytarz i rozglada się z pośpiechem* *zauważył że na drugim końcu korytarza stoi dwójka szusto klasistow* *westchnął z ulgą i podbiegł do nich*
A-*Zwrócił się w strone biegnącego i krzyknął radośnie*Hej czyżby to był Scott?!
S-Cześć Alex.*powiedział z pośpiechem* Mam do ciebie ważną sprawę, a mianowicie czy mógł byś mnie zaprowadzić do sali transmutacji? *spytał blagalnym tonem*
A-Sorka ale właśnie muszę iść na swoją lekcję, ale może Bella cię zaprowadzi,co nie Bella.....Bella!*powiedział głosniejszym tonem*
B-*ocknęła się* Co się stało? O cześć Scott.*powiedziała tak jak by dopiero co przyszedł*
A-Zoprowadzisz Scotta do sali transmutacji doborze?
B-Oczywiście i to z chęcią*powiedziała radośnie*
 



Czy przeczytałeś regulamin?
Tak!! (Wiem ze ten tekst z akceptacją regulaminu miał być na czerwono ale edytowałem to na tablecie,ale regulaminy wszystkie przeczytałem)
_____________________________________________________________________________________
Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wyanikające z ich nieprzestrzegania.
Silexan
Mugol


 
#2
-regulamin nieprzeczytany
-spójrz jak inni rozpisują swoje akcje w podaniach i rozpisz tak jak inni
-zmniejsz procent krwi
-charakter zdecydowanie zbyt krótki
-hogwart sam przysyła list w wieku 11 lat
-nie zgadzam sie na sierotke


Wstrzymane 3 szanse i 3 dni
Silexan
Mugol


 
#3
Jak poprawiasz podanie poinformuj o tym pod wątkiem.


-regulamin nieprzeczytany
-zmniejsz procent krwi
-spójrz jak inni rozpisują swoje akcje w podaniach i rozpisz tak jak inni


Wstrzymane 2 szanse i 3 dni.
Bajen
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lut 2015
0
#4
#@poprawione. Aha i przez 6-7tygodni mnie nie będzie bo mam kompa w naprawie
Silexan
Mugol


 
#5
[Obrazek: OGMPvHO.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.