Witaj!

podanie na ucznia poprawa I
niedzikPL
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 2
Lut 2015

#1
Imię i nazwisko postaci: James Pertiven
Miejsce urodzenia:Newport, Walia
Czystość krwi:50%
Historia postaci:W 2030 roku, w Walii w Mieście Newport, we wsi Ringland urodził się James. Jego rodzice byli bardzo szczęśliwy z powodu dziecka. Ojciec chłopca miał na imię Remus, był aurorem. Matka miała na imię Julia, była mugolką, zajmowała się hodowlą zwierząt. Gdy James miał 6 lat zaczął on podnosić przedmioty, nie dotykając ich. Takie przejawy magi zdarzały się bardzo często. Ojciec  był z tego powodu dumny, Wiedział już że James zostanie czarodziejem, i będzie uczył się w hogwarcie. James miał 3 lata gdy złamał sobie nogę. Ból był straszny, nigdzie w okolicy nie było żadnego szpitala, dlatego też ojciec go leczył. Gdy James miał 6 lat, jego dom spłonął we płomieniach. Na szczęście wszyscy wyszli z domu żywi. Pożar nie był spowodowany przez wypadek, zrobił to czarnoksiężnik który poszukiwał ojca James'a z powodu zamknięcia jego brata w askabanie. Oczywistą rzeczą było to że trzeba się ukryć przed czarnoksiężnikiem. Ukryli się oni w mieści Cardigan, w domu obok szpitala. Gdy chłopak miał 7 lat dowiedział się o tym że ma mu się urodzić braciszek. James cieszył się z  tego powodu. Cierpliwie czekał 9 miesięcy i urodził się braciszek. Dostał na imię Piter. był bardzo podobny do James'a. Gdy James miał 11 lat do jego domu zawitała sowa, sowa z hogwartu. Sowa trzymała list z zaproszeniem do nauki w szkole magii i czarodziejstwa w hogwarcie. Rodzice byli dumni że James otrzymał list z hogwartu, jedyną osobą która mu zazdrościła był jego braciszek Piter. Piter zazdrościł mu, z powodu że będzie musiał przeczeka jeszcze kilka lat żeby móc otrzymać zaproszenie do szkoły magii.

Wygląd postaci: szczupły brunet, 150cm wzrostu, długie włosy. James nosi okulary. Chłopiec na bliznę na szyi wielkości ok 5 cm oraz bliznę na nodze ok. 10 cm. Blizny są spowodowane pożarem w domu w Ringland.  Na ramieniu ma znamię.
Cechy charakteru: James jest mądrym chłopcem którego często można znaleść w bibliotece. Jest łatwowierny. Nie lubi przebywać sam więc zazwyczaj jest on w towarzystwie kolegów. Gdy widzi że starszak dręczy jakiegoś młodziaka od razu i bez zastanowienia rusza w obronie kolegi. Często z tego powodu pojedynkuje się.
Zainteresowania: James najbardziej interesuje się obroną przed czarną magią i lataniem  na miotle. Najbardziej ze wszystkich przedmiotów szkolnych w Hogwarcie nie lubi Wróżbiarstwa i Eliksirów. Przez wszystkie 3 lata w szkole nie będą go one interesowały. Chłopak lubi czytać książki o magicznych stworzeniach, oraz kolekcjonuje karty z czekoladowych żab. James także lubi się pojedynkować na zaklęcia oraz pokazywać ile potrafi zaklęć.
Rodzina postaci:
Ojciec Remus, czarodziej, lat 50.
Matka Julia,  mugol, lat 48.
Brat Pit, czarodziej, lat 4.

OOC
Nick w grze : NiedzikPL
Jak zamierzasz odgrywać swoją postać?: Zamierzam odgrywać swoją postać jako pilnego ucznia który w razie potrzeby umie dobrze skorzystać z swoich umiejętności magicznych.
Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: chodzi o opisywanie akcji odgrywanej w zasadzie RP. Przykład : *James wchodzi do pociągu...*

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie:jest to opis, czynność itp. Nie ma to nic wspólnego z RP. Np: Po lekcjach idziemy się pouczyć?
Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP?: Mam lekkie doświadczenie w rozgrywce RP grając z kolegami w różne gry tego rodzaju.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?: O serverze dowiedziałem się wchodząc na yt. wpisałem sobie hasło ,,minecraft server harry potter" znalazłem film jakubka120 dzięki któremu server mnie zaciekawił.
Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą.:
J = James
B = Bella

James zauważył dziewczynę. Podszedł do niej i powiedział
J: cześć. Jestem James, *wyciągnął ręke w strone dziewczyny*
Bella nic nie odpowiada, więc James głośniej mówi
J = Cześć, jestem James.
Wtedy Bella się otrząsnęła z zamyślenia i odpowiedziała
B = Tak,tak cześć, *podali sobie ręce* jak się nazywasz ??
J= James. A ty ??
B = Bella. Jestem w krukonką na trzecim roku. Ty jak widzę jesteś na pierwszym roku??
J = Tak zgadza się. Mam nadzieje że nie wszyscy krukoni są tacy.. zamyśleni.
B = Nie, nie wszyscy. Wybacz mi ale często wydaje mi się że jestem w jakimś śnie. I zapominam o wszystkim. * I wtedy Bella znowu zaczęła śnić*
J = hej, hej *mówił James wymachując przy tym ręką przed jej twarzą*
bella się znowu obudziła i powiedziała
B = Przepraszam, często mi si eto zdarza.
J = Dobra, rozumiem. Mogłabyś mnie zaprowadzić do sali transmutacji ?
B = Jasne, chodź.! *wymachnęła ręką na znak żeby poszedł za nią*
Przed salą transmutacji James spytał się
J = Jutro jest mecz quidicha. Chciałabyś ze mną na niego iść ?
B = jasne. Bardzo chętnie. *Powiedziała Bella z wielkim entuzjazmem*
J = Dobra. To może o 5 przed wielką salą?
B = Dobra. To do piątej. *Powiedziała idąc powoli w kierunku swojego dormitorium*
J = Do piątej. *Powiedział wesoły James wchodząc do sali.
Czy przeczytałeś regulamin? tak!!!
Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.
Silexan
Mugol


 
#2
-brak dolnej częsci, takiej czerownej
-zmien miejsce urodzenia
-brak czynności w akcji IC
-urodził się w 2020 a na serwerze mamy 2041. A ma posiadać 11 lat.
-usun to że ojciec uczył w hogwarcie
-nie zgadzam się na sierote/pół sierote.


Wstrzymane 3 szanse i 3 dni
Silexan
Mugol


 
#3
JEŚLI POPRAWIŁEŚ INFORMUJ MNIE O TYM POD WĄTKIEM


-troche za wysoki jak na 11 latka


Wstrzymane 2 szanse i 3 dni
niedzikPL
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 2
Lut 2015

#4
dobra ma wzrost 150cm może byc /???
Silexan
Mugol


 
#5
zgłoś się po range na serwerze.

[Obrazek: 3dqndfR.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.