Witaj!

Riccardo Pio Samuele Giacalone
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#1



Urodzony 12 sierpnia **30 lat temu**
Czystej krwi Włoch urodzony w Rzymie aktualnie zamieszkuje Marsale we Włoszech
Ukończona Szkoła Magii Aash Al Maleek w Arabii Saudyjskiej
Na portalach ma "wolny". Sekretarz Departamentu Magicznych Wypadków i Katastrof oraz właściciel Magicznego Alibaby

Zdjęcie postaci


Opis wyglądu postaci

Cechy charakteru postaci
Riccardo z powodu w jakim towarzystwie został wychowywany, nie posiada ani krzty poszanowania do ludzkiego życia no chyba, że chodzi o tych najbliższych wtedy jest wstanie oddać za nich życie, ale nie ma ich wielu. Pomimo iż uważa, że tego nie robi to uwielbia się wywyższać i robi to na każdym kroku uświadamiając ludzi o ich niższości, zawsze tłumaczy się tym, że go to nie bawi ale...Kto tam wie co ten człowiek ma w głowie. Uwielbia on manipulować ludźmi dla własnych korzyści a na sam koniec ich zostawiać na pastwę losu. 

Pomimo iż się nie wydaje jest on nadzwyczaj bystrą oraz inteligentną osobą, praca na czarnym rynku tego wymagała, jeżeli nie jesteś chodź trochę mądry oraz zaradny umrzesz. Mężczyźnie tego nigdy nie brakowało od samego początku pokazywał smykałkę do tej roboty. W dodatku Riccardo na pewno jest odważny, pomimo iż uważa, że to co robi to nic takiego i każdy mężczyzna powinien się tak zachowywać to jednak jest w nim to coś. W końcu nie każdy facet postawi się jednemu z największym mafiozów we Włoszech. Oczywiście można z nim pośmiać BA! Jest to jeden z jego atutów, posiada on naprawdę świetne poczucie humoru co jeszcze bardziej przyciąga do niego kobiety. No i nie wolno zaprzeczyć, że nie jest on osobą pracowitą, gdy Riccardo się za coś weźmie dąży z celem do końca.

Historia

Rodzina

Relacje
Tinnia Johansen - Niegdyś była dla mnie najważniejsza, ale było to tylko złudzenie...Od początku była tylko dobrą znajomą.
Salazar Margel - No tam jakiś typ, dziwny w sumie troszkę.
Nicolas Bloodyskull - Spoko ziomek, często jęczy, że ktoś mu winien hajs i wita się po 15 razy dziennie.
Ruth Giacalone - Kochana i najlepsza siostrzenica! Tylko po cholerę jej moje półnagie zdjęcia?
Pablo Giacalone - No dobry siostrzeniec, mam nadzieje, że wyrośnie na prawdziwego mężczyznę i nie skończy jak swój wujek.
Anne Giacalone - Właściwie to nie znam do końca tej młodej, wydaje się bardzo skryta w sobie.
Rosalie Giacalone -  Ehh...Powinna troszkę bardziej z szacunkiem podchodzi do mężczyzny, który zapewnia jej byt. Zbyt rozpieszczona widać, że wychowywała ją gorsza część rodziny, oby tylko dzieci tego nie odziedziczyły.
Sigurd Lavenhart - Zadymiarz jakich mało, gdzie on jest tam jest dym a alkohol się leje. Ma mój szacunek.
Solomon Yrell - W sumie znamy się parę dni, a wydaje się jakbyśmy znali się całe życie, współwłaściciel budki z kebabami.
Crevan Lavenhart - Bardzo w porządku osoba, zawdzięczam mu bardzo wiele, to dzięki niemu Magiczny Alibaba powstał! 
Skye Wright - Szefowa, wydaje się wspaniałą kobietą. Dlaczego przez cały czas o niej myślę? Coś ze mną najwyraźniej nie tak skoro mnie unika za wszelką cenę, a tak tęsknie za jej uśmiechem...
Stella White - Bardzo porządna kobieta, pomimo iż nasze pierwsze spotkanie nie należało do udanych to mam nadzieję, że zmieniła zdanie.
Lorcan Procter - Ahh ten wspaniały brodacz, który nienawidzi zarówno mnie jak i moich kebabów. Szerze gardzę, biedne dzieci muszą go widywać i z nim rozmawiać dziennie w szkole.
Yosuto Malte - Cwany człowiek, dobry grzybiarz.
Lily Jallywall - Śmieszna dziewczynka, która ukradła mi jedno z najlepszych win jakie były w barze. Ehh, a potem niestety musiałem się zajmować tą zezgonową koleżanką.


Ciekawostki
~Uważa siebie za ideał.
~Jego patronusem jest Lew
~Nienawidzi mlecznych produktów.
~Potrafi biegłe władać językiem Arabskim, Włoskim, Angielskim, Rosyjskim.
~Potrafi podstawy Hiszpańskiego, Norweskiego, Francuskiego.
~Wraz ze znajomym założyli budkę z kebabami.
~Numer buta 45.
~Dobrze gotuje oraz zna się na winach.
~Uwielbia raczej spokojną muzykę i romantyzm.
~W końcu wziął się za studia.
~Dziennie poświęca trochę czasu siłowni i karate.
~Pomylił wilkołaka z karaluchem przez co ma miłą pamiątkę w postaci blizny pazurów od klatki piersiowej do brzucha.
~Potrafi grać na gitarze basowej, elektrycznej oraz całkiem nieźle śpiewa.


Mała Galeria
Soneaaa
baszan



Donator

Posty: 231
Tematy: 15
Sty 2015
525
Slytherin
#2
Polecam bardzo serdecznie tego allegrowicza
Transakcja przebiegła pomyślnie
Nie no fajny z ryja
Repa Heart
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#3
Cudowny człowiek i cudowna karta ;-;
Julia154
Azkaban




Posty: 126
Tematy: 8
Maj 2015
Hufflepuff

#4
Repka .-. To ta postać będzie poważna? Big Grin
Pio
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Wrz 2016

#5
No tak
ola566
Pierwiastek



Pracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#6
Shy Świetna
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#7
@Malutki apdejt relacji i dodana rodzina
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
434
Ravenclaw
#8
Cudownie x2 Heart
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#9
@apdejt o pare ciekawostek, relacje i dodany głos
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#10
@upadate
-nowe ciekawostki
-nowe relacje
-zmiany w relacjach



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.