Witaj!

Podanie na ucznia (Poprawa #2)
TheSprinT
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 4
Lut 2015
0
#1
[IC]

Imię i nazwisko postaci:Tomas Leverston

Miejsce urodzenia:Norwich, Anglia

Czystość krwi : 50 %

Historia postaci: Mieszkałem w mieście Norwich wraz z moimi rodzicami.Prowadziłem zwykłe mugolskie życie do czasu gdy objawiła się we mnie magia. Miałem wtedy 8 lat i nie wiedziałem co się stało i uznałem że to nic ważnego.Po dwóch latach do mojego pokoju weszli rodzice i powiedzieli że jestem czarodziejem i wręczyli mi list.Otworzyłem go i okazało się że to było zaproszenie do szkoły magii. Myślałem że to żart rodziców ,ale okazało się że to była prawda i wstąpiłem do Hogwartu. Wyruszyłem z rodzicami  na ulicę pokątną, żeby zakupić książki, struj i różdżkę. Później pospieszyłem z ojcem na peron 9 i ¾. Tam wsiadłem do pociągu i wyruszyłem w daleką podróż.

Wygląd postać: Tomas to wysoka i otyła postać, ma czarne włosy i zgrabny mały nosek. Ma lekkie rysy na twarzy. Na lewej ręce  ma rodzinne znanie. Lubi nosić czarne koszulki, zielone spodnie i białe buty. Ubiera się w markowe ubrania. Bardzo lubi nosić niebieską czapkę. Nienawidzi  nosić garnituru i ciasnych spodni. Inni ludzie śmieją się z jego szerokich ubrań lecz on nadal ubiera się w to co chce. Czasami zazdrości innym ze są szczupli i noszą mniejsze rozmiary ubrań. Lecz wyobraża sobie, że jest szczupły i to mu pomaga zapomnieć o zazdrości do innych.

Cechy charakteru: Tomas to bardzo miła i przyjacielska postać. Szybko poznaje nowych kolegów i jest otwarty na wszelkie rozmowy.Czasami mówi coś kompletnie głupiego lub bez namyślenia odpowiada nie mądrzę na pytania. Jest ciągle zamyślony ale stara się żeby więcej uważać. Rodzice już od małego upominali go żeby to zmienił lecz on stawiał opór i robił dalej swoje. To otyła postać jak już wspomniałem  lecz stara się z tego śmiać i nie zazdrościć innym, ale mu to nie wychodzi, gdyż chłopcy rodziny mugolskiej naśmiewają  się z niego. Dlatego mało wychodził z domu, gdy już wychodził to ukrywał się przed nimi, aby go nie zauważyli.

Zainteresowania Moja postać interesuje się obroną przed czarną magią. Czyta o tym wiele książek i uczy się zaklęć. Już od początku ujawnienia się magii zaczął się szkolić lecz mu to nie wychodziło bo nie miał różdżki.

Rodzina postaci:
Matka Czarodziejka : Mary Leverston
Ojciec Mugolak : Adam Leverston

[OOC]
Nick w grze: TheSprinT


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać? Moja postać będę odgrywał jako miłego i sympatycznego chłopca, który pragnie poznawać nowych przyjaciół

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: IC to jest wypowiedź zapisywana na czacie bez nawiasów. Nie można używać tam emotoikonów. Przykład  Cześć, jak tam ?

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: OOC to jest wypowiedź którą piszemy my i piszemy ją w nawiasach. Przykład (Jest może ktoś z administracji)

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP? Nie.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Dowiedziałem się o serwerze szukając serwerów na podstawie Harrego Pottera.

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą. [Pamiętaj że powyżej opisałeś dokładnie swoją postać, więc odgrywaj nią akcje zgodnie z jej cechami. Nie zapomnij także o dodaniu sporej ilości czynności oraz mimiki twarzy. Minimum 7 akcji na osobę]

Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Alex i jest z 7 klasy. W miarę miły z niego gość, ale ciężko u niego z tolerancją dla młodszych. Chętnie ci pomoże jeżeli podejdziesz do niego na luzie. Ślizgon ze zdjęcia chodzi do 5 klasy i nazywa się Olivier będzie oschły dla ciebie ale jeżeli dobrze zagadasz pomoże ci. Zaś krukonka to Bella z 3 klasy jest wiecznie zamyślona i jakby nieobecna jeśli zwrócisz na siebie jej uwagę pomoże ci. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej do sali transmutacji.

Przy wejściu stoją Alex, Bella i Olivier. Nagle wbiega cały zdyszany Tomas.
T: *Wziął głęboki oddech* Cześć, czy wie ktoś gdzie odbywają się właśnie lekcje transmutacji *zapytał Tomas*
A: Witaj, lekcje transmutacji własnie się odbywają na drugim piętrze *Spojżał na chłopca*
T: Czy mógł byś mnie tam ZAPROWADZIĆ ? *Szepnął*
A: Mów troszeczkę głośniej bo nic nie słyszałem *krzyknął zbliżając się*
T: Czy mógł byś mnie tam zaprowadzić *wrzasnął*
A: Teraz już lepiej, oczywiście że mogę cię tam zaprowadzić tylko poczekaj chwileczkę *usiadł i otworzył książkę*
T: Ok, ale czy twój kolega nie mógł by mnie tam zaprowadzić ? *Wskazując ręką na drugiego chłopca*
O: Mógł bym ale nie mam teraz czasu *niemiło powiedział i odszedł*
A: Już jestem gotów iść *Zamkną książkę i podszedł do chłopca*
T: To chodźmy *Uśmiechnął się i pospieszył*
A: Jeszcze chwile i już będziemy na miejscu, jak masz na imię *spojrzał*
T: Ja mam na imię Tomas i dopiero zaczynam naukę w tej szkole a ty ? *Zapytał*
A: Jestem Alex,  *Odpowiedział i odwrócił głowę *
Po Dojściu do sali transmutacji
A: To tutaj, życzę ci powodzenia w nauce *Odwrócił się i poszedł*
T: Dzięki, że mi pomogłeś się tu dostać *Ukłonił się i pospieszył na lekcję*

Czy przeczytałeś regulamin? Przeczytałem !!!

POPRAWIONE!
Silexan
Mugol


 
#2
-w historii dopisz zakupy na pokątnej i podróż na dworzec.
-wygląd to nie to co ubiera a jak wygląda.
-rozbuduj charakter
-Daj przykłady IC i OOC.
-więcej czynności w akcji IC
-regulamin nieprzeczytany.

Wstrzymane 3 szanse i 3 dni na poprawe.
TheSprinT
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 4
Lut 2015
0
#3
Poprawione
Silexan
Mugol


 
#4
-więcej czynności w akcji IC, rozbuduj ją.


Wstrzymane 2 szanse i 3 dni na poprawe.
TheSprinT
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 4
Lut 2015
0
#5
POPRAWIONE Smile
Silexan
Mugol


 
#6
[Obrazek: OGMPvHO.png]
TheSprinT
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 4
Lut 2015
0
#7
Yeah mogę grac wreście Smile



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.