Witaj!

Zaakceptowane Podanie Na Ucznia
Bartuss24
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Lut 2015
1
#1
Imię i nazwisko postaci: John Lawson

Miejsce urodzenia: Anglia

Czystość krwi: 25%

Historia postaci: Urodziłem się w roku 2030. Mieszkałem w małej i ubogiej wiosce w Anglii. Moja matka była czarodziejką a ojciec mugolem. W wieku 5 lat zacząłem uczyć się czarów od matki. Gdy miałem 7 lat moja mama umarła, a ojciec nie przepadał za czarami dlatego wyjechał i już nigdy nie powrócił. Mój tata miał jeszcze jednego syna, który był zazdrosny o mnie, gdyż to ja byłem pupilem rodziców. Gdy ojciec opuścił nasz dom uczyłem mojego brata początkowych czarów. w wieku 11 lat otrzymałem list od Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.

Wygląd postaci: John jest czarnego koloru. Posiada prosty nos i niebieskie oczy, które są duże i owalne. Ma włosy brązowe ułożone na jeżą. Jego wzrost wynosi 157 cm. Posiada 3 rysy na oku i dwie na plecach. Usta ma małe i wąskie. Jest bardzo umięśniony. Nie posiada jednego zęba z przodu. Nie ma wystających uszu. Jego uszy są małe. Ma bardzo długie nogi.

Cechy charakteru: Jest ambitny i silny, lubi książki. Jest bardzo przyjacielski. Jego ulubionym zwierzęciem jest Feniks. Jego marzeniem jest zostanie nauczycielem w Hogwarcie. Lubi opiekę nad młodszymi i nad zwierzętami. Jego ulubioną grą jest quiditch. John nie jest zbyt nieśmiały wręcz odwrotnie. Bardzo lubi rozmawiać i pomagać innym.

Zainteresowania: Ulubionymi przedmiotami Johna są Opieka nad magicznymi zwierzęciami i Latanie na miotle. Bardzo lubi czytać książki.

Rodzina postaci: Matka - czarodziejka na imię miała Katarina czystość krwi 100%
Ojciec - mugol na imię miał Ighar czystość krwi 0%



--------------------------------------------------------------------------------


[OOC]
Nick w grze: Bartuss24


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać? Miły, opiekuńczy. Nie lubię zabijać. Chcę zwiedzić cały świat

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: IC znaczy in charakter zapisujemy nim co robimy za pomocą * np. * Cofa się * albo co robi otoczenie 2 *np. * Zaczął padać deszcz
Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: To jest out of charakter np. (idę na obiad będę za 20 minut)

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP? Nie

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Polecił mi go Kolega o nicku Tarum

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą.

Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Alex i jest z 7 klasy. W miarę miły z niego gość, ale ciężko u niego z tolerancją dla młodszych. Chętnie ci pomoże jeżeli podejdziesz do niego na luzie. Ślizgon ze zdjęcia chodzi do 5 klasy i nazywa się Olivier będzie oschły dla ciebie ale jeżeli dobrze zagadasz pomoże ci. Zaś krukonka to Bella z 3 klasy jest wiecznie zamyślona i jakby nieobecna jeśli zwrócisz na siebie jej uwagę pomoże ci. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej do sali transmutacji.

**Był piękny dzień. Godzina 12. Bartuss24 *wpada szczęśliwy na ulicę pokątną* widzi 1 chłopaka, do którego podchodzi. Tym chłopakiem był Alex**

Bartuss24 : Cześć *podszedł do chłopaka uśmiechając się niepewnie w jego stronę.*
Alex : Witaj *powiedział zaciekawiony z kim rozmawia patrząc w jego stronę*
Bartuss24 : Mógłbyś mnie zaprowadzić do sali od transmutacji *zaciekawiony powiedział*
Alex : No pewnie *szczęście*
Bartuss24 : To może ruszajmy *grzecznie spytał*
Alex : A gdzie Ci się tak śpieszy
Bartuss24 : Nigdzie. A czemu pytasz ? *spytał przestraszony spoglądając na chodnik*
Alex : Może zostaniemy kumplami ?
Bartuss24 : Jasne ! *śmiech*
Alex : Jak masz na imię ???
Bartuss24 : John Lawson *uśmiechnięty powiedział*
Alex : A ja Alex
Bartuss24 : Miło cię poznać ! *śmiejąc się odpowiedział*
Alex : Ciebie też *przyjazna odpowiedź*
Bartuss24 : To może teraz pójdziemy do sali ???
Alex No dobra to chodź *uśmiechnięci odeszli rozmawiając dalej*

**Bartuss24 i Alex cieszyli się z powodu przyjaźni**









Czy przeczytałeś regulamin? Tak
Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.   !!!
Silexan
Mugol


 
#2
-stop patologi, usuń to o kradzieży
-regulamin nieprzeczytany
-akcja za krótka i brak czynności
-charakter i wygląd za krótkie

Wstrzymane 3 szanse i 3 dni na poprawe.
Bartuss24
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Lut 2015
1
#3
Poprawiłem Big Grin
Silexan
Mugol


 
#4
-akcja za krótka i brak czynności

Wstrzymane 2 sznase i 3 dni
Bartuss24
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Lut 2015
1
#5
Poprawione Big Grin
Silexan
Mugol


 
#6
-Więcej czynności i bardziej rozbudowane w akcji IC.

Przykład:

Cześć *podszedł do chłopaka uśmiechając się niepewnie w jego stronę.*

Rozpiszesz to tak wszystko i będzie supi


Wstrzymane ostatnia szanse i 3 dni.
Bartuss24
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Lut 2015
1
#7
Poprawiłem Big Grin
Silexan
Mugol


 
#8
[Obrazek: 3dqndfR.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.