Witaj!

Podanie na ucznia
MacPL
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Lut 2015
0
#1
[IC]




 Imię i nazwisko postaci:
 Christopher Andrew Horrow




Miejsce urodzenia: 
Wielka Brytania, Astwood


Czystość krwi :
50%




Historia postaci:
W małej brytyjskiej wsi Astwood urodził się mały Christopher Andrew Horrow. Swoje drugie
imię odziedziczył po swoim ojcu mugolu Andrew Horrow. Jego matką była czarownica 
Agnes Dokerson Horrow. W przeddzień swoich dziesiątych urodzin objawiły się jego zdolności
magiczne. Potrafił podnieść różne rzeczy nie dotykając ich. Nie chciał mówić o tym rodzicom,
bo myślał, że i tak mu nie uwierzą. Najbardziej go przestraszyło to, że nie mógł tego
kontrolować. Parę dni temu zdarzyło się to ponownie, przypadkiem podniósł swoją kostkę
Rubika, nie mógł jej opuścić. Próbował stanąć na krześle i na nim skoczyć, lecz i tak nie mógł jej 
dosięgnąć. Mama słysząc, że Chris zachowuje się wyjątkowo głośno, postanowiła wejść do jego pokoju.
Gdy jego mama weszła do pokoju wyciągnęła jakiś patyk z kieszeni, po czym machnęła nią i wypowiedziała
nie znane dla Christophera słowa. Mama wyjaśniła mu, że to nie  jest jakiś tam patyk, tylko różdżka,
a te słowa, które wypowiedziała to było zaklęcie. Mama powiedziała mu też, że w przyszłości będzie
czarodziejem. Są jego jedenaste urodziny, nagle przez okno wlatuje brązowa sowa z listem z Hogwartu 
dla Christophera. Następnego dnia Chris razem z mamą poszli na ulicę pokątną. Najpierw poszli kupić  5 zeszytów i wszystkie potrzebne książki, potem kupili szaty, a na końcu różdżkę. Poszli więc do sklepu z różdżkami Olivandera. Wiele różdżek wypróbował, ale żadna do niego nie pasowała, była to już trzecia różdżka, którą wypróbował i była to właśnie ta różdżka. Różdżka była wykonana z czarnego dębu, rdzeń to włos jednorożca, a miała . Jeszcze tego samego dnia poszli na peron 9 3/4 i Chris pojechał do Hogwartu.


Wygląd postaci:
Christopher nie jest większy, ani mniejszy
od swoich rówieśników, ma brunatne
włosy średniej długości i błękitne oczy. Jest też dosyć chudy,
lecz zdarza mu się przytyć. Ubiera się często
 w szarą rozpinaną bluzę, nie nosi okularów pomimo,
  że powinien dżinsowe spodnie i czarne lub granatowe  tenisówki.


Cechy charakteru:
Chris jest przede wszystkim miły. Chętnie pomaga innym.
Trudno mu dogodzić. Lubi działać sam, niż w grupie. 
Woli siedzieć w spokojnym miejscu i czytać książki,
niż stać w zatłoczonym korytarzu. Nie jest odważny.
Jest do pewnego stopnia tolerancyjny. Jest mało ruchliwy,
potrafi czasami przesiedzieć cały dzień w swoim pokoju,
wykazuje też dużą cierpliwoś. Czasami jest bardzo ciekawski. 

Zainteresowania:
Interesują go wielcy czarodzieje i czarownice,
kolekcjonuje też karty z czarodziejami i czasami
lubi poukładać kostkę Rubika na czas.


Rodzina postaci:
Matka: Agnes Dokerson Horrow
Ojciec: Andrew Horrow


[OOC]
Nick w grze: 
MacPL


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać?: 
Będę małym chłopcem, który jest spokojny, lubi przebywać sam ze sobą i czytać swoją ulubioną książkę.

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie:
 IC = In Charackter - odgrywamy swoją postać np. *wyciąga z kieszeni fasolkę i od razu ją zjada* o fuu smak wymiocin

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: 
OOC = Out Of Charackter - piszemy jako osoby siedzące przed monitorem np. (Hej, idziesz jutro do biedronki na zakupy?) lub /o Hej, idziesz jutro do biedronki na zakupy?

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP?: 
tak, grałem na chwile na koncie brata i grałem też
na pewnym serwerze SAMP RPG

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?
Od Brata 

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą. 

Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Alex i jest z 7 klasy. W miarę miły z niego gość, ale ciężko u niego z tolerancją dla młodszych. Chętnie ci pomoże jeżeli podejdziesz do niego na luzie. Ślizgon ze zdjęcia chodzi do 5 klasy i nazywa się Olivier będzie oschły dla ciebie ale jeżeli dobrze zagadasz pomoże ci. Zaś krukonka to Bella z 3 klasy jest wiecznie zamyślona i jakby nieobecna jeśli zwrócisz na siebie jej uwagę pomoże ci. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej do sali transmutacji. 

Ja: Cześć *mówi niepewnie, szturchając Belle za ramię*

Bella: C-co? Kim jesteś? Nowy?? *spojrzała na Chrisa obojętnie

Ja: Jestem Christopher Horrow *podaje rękę*

Bella: *Coś mówi do siebie*

Ja: Hallo *macha jej przed oczami*

Bella: O przepraszam zamyśliłam się*uśmiecha się lekko*miło Cię poznać*podaje Chrisowi rękę*

Ja: *podaje Belli rękę*Mam pytanie *mówi niepewnie*

Bella: *mówi coś do siebie* przepraszam... Jakie masz Pytanie?*znowu mówi do siebie*

Ja: Wiesz gdzie jest sala transmutacji?

Bella: *mówi coś do siebie, odwraca się i idzie do wielkiej sali*

Ja:*krzyczy* Ej, gdzie idziesz?

Bella: *odwraca się w stronę Chrisa* aa przepraszam Cię Chris, ty masz na imię Chris?*zakłopotała się*

Ja: ee tak, mam właśnie tak na imię. To wiesz gdzie jest ta sala?*mówi ze zmęczeniem*

Bella: yy tak wiem *mówi coś do siebie*

Ja: Zaprowadzisz?

Bella: *mówi coś do siebie* pewnie idziesz przed siebie potem skręcasz w pierwszy korytarz po lewej stronie i zaraz po prawej stronie masz właśnie sale transmutacji.

Ja:Dzięki*uśmiecha się*

Czy przeczytałeś regulamin? Tak (!!!)

Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#2
Stanowczo za krótki wygląd i charakter postaci, postaraj się je rozwinąć najbardziej jak się da. Co do Historii, jest trochę skromna, było by dobrze gdybyś troszeczkę bardziej rozpisał zakupy na ulicy Pokątnej. Skoro twój brat także gra na serwerze radze ci szybko zgłosić ten fakt Administracji w specjalnym wątku - [O tutaj]

Podanie zostaje Wstrzymane! - 3 dni i 3 szanse na poprawę.
Jak już poprawisz, poinformuj mnie o tym tutaj.
MacPL
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Lut 2015
0
#3
@EDIT
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#4
Podanie Zaakceptowane!




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.