Liga Pojedynków 2051/2053
~ Zasady ~
1. Do Ligii może dołączyć każdy uczeń.
2. Używanie zaklęć czarnomagicznych podczas trwania pojedynku jest surowo zabronione, oraz będzie skutkowało dyskwalifikacją. Tyczy się to również zaklęć, które mogą w poważnym stopniu uszkodzić przeciwnika.
3. Zabrania się udziału w Pojedynkach będąc pod wpływem:
a) Alkoholu
b) Eliksirów
4. Osoby pojedynkujące się nie mają prawa przejść przez środek maty, przejście na stronę przeciwnika kończy pojedynek z rezultatem pozytywnym dla przeciwnika.
5. W momencie niestawienia się przeciwnika na pojedynku, pojedynek nie odbywa się, a korzyść czerpie druga strona.
6. Pojedynki będą odbywać się w następujący sposób
a) Faza grupowa - Z grupy wychodzą 2/3 osoby, zależy od ilości chętnych
b) 1/8
c) 1/4
d) 1/2
e) Finał
Aby wyjść z grupy, wymagane jest zdobycie większej ilości punktów, niż dwójka zamykajaca tabele
Wygranie pojedynku = 3 punkty.
Przegranie pojedynku = 0 punktów.
7. Osoba, która zostanie finalistą ligi pojedynków może liczyć na nagrodę w postaci galeonów, oceny końcowej z Zaklęć i Uroków i dozwoloną przez Dyrektora ilością punktów dla domu.
8. Drugie i Trzecie miejsce również zostanie nagrodzone, jednakże nagroda jest znacznie mniejsza.
[OOC]
Kwestie sporne będą załatwiane za pomocą komendy /sprobuj.
~ Grupy ~
Grupa 1
Nicolas Johansen [Geralt]
Charles Wright [Pingo]
Flavio Johnson [Ignotius]
Nathaniel White [Darwin]
Grupa 2:
Daniel Richards Fox [Daniello26]
Dorian Gingerblade [Dorian]
Samara Wright [Samara]
Lisa Yrell [PrawdziwyZiela]
Grupa 3:
Yoko Howard [japkooo]
Nostern Lavenhart [Veniqui]
David Leaf [David678]
James O`Sullivan [ Adrian]
Grupa 4:
- Naomi Margel [Naomi]
- Leonard Sherwood [Pecie]
- Mike Johansen [Mike12]
- Jessica Polanowska [nitala02]
Grupa 5:
Deavy Ven [_Prawy_]
Urlich Jallywall [Urlich08]
Lucas Drake [Pawi50]
Jati Green [Jatina]
~ Pojedynki ~
GRUPA I:
GRUPA II:
GRUPA III:
GRUPA IV:
GRUPA V:
~ TERMINY ~
Grupa I: Niedziela 27.11.2016 (Godzina: 17:00)
Grupa II: Niedziela 27.11.2016 (Godzina 17:00)
Grupa III: Niedziela 27.11.2016 (Godzina 17:00)
Grupa IV: Niedziela 27.11.2016 (Godzina 17:00)
Grupa V: Niedziela 27.11.2016 (Godzina 17:00)
~ Wzór do zapisania ~
Imię:
Nazwisko:
Klasa:
[OOC] Nick:
* Koślawy podpisik *
Prof. Arvid Solberg