Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
_SId_
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Gru 2016
1
#1
Imię i nazwisko: Brian Raven
Miejsce urodzenia:Londyn
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Brian jest bardzo ambitny i sprytny.Chętnie poświęcił by przyjaciół i rodzinę w zamian za pieniądze.Jego ulubionym domem jest Slytherin.Jest on bardzo dumną osobą bardzo zapatrzoną w własne "Ja"  jest on bardzo odważny.Za wszystkie swoje przewinienia i niepowodzenia wini innych.Jego autorytetem jeśli chodzi o nauczyciela jest oczywiście nie kto inny jak Severus Snape.
Wygląd postaci:Szczupły, włosy ma koloru ciemnego blondu ma sporej wielkości oczy koloru brązu.Ma ok. 150cm wysokości i waży 43kg. Ma kilku centymetrową grzywkę którą zaczesuje w prawo. Zwykle nosi bogate ubrania( garnitury, smokingi, krawaty itp. ) jest blady i piegowaty ( w okolicach nosa). Brian ma bardzo charakterystyczny wygląd/kształt twarzy który odziedziczył po Ojcu.                                 
Historia postaci: Zanim zaczął chodzić do Hogwartu uczęszczał do szkoły dla "bogaczy" w Londynie w szkole był podziwiany , lecz niekoniecznie lubiany.Ojciec ukonczył nauke w  Instytucie Magii Durmstrang matka pracowała jako sędzia. W życiu nigdy mu niczego nie brakowało. Żyło mu się wręcz idealnie a przynajmniej tak by się wydawało mieszkał w ogromnej willi (która należała do jego ojca a wcześniej dziadka) jednak rodzice nie poświęcali mu zbyt wiele czasu. Swoją moc magiczną odkrył w wieku już 9lat gdy to grając w piłkę przepuścił 3 gole zdenerwował się
po czym piłka pękła, przestraszony chłopak pobiegł do willi ojca i opowiedział mu o całej sytuacji ojciec wiedział od początku, że jego syn w pewnej chwili na pewno odkryje swoją moc więc wiedział jak mu to wytłumaczyć... 
w wieku jedynastu lat został zaproszony do Hogwartu. Jako iż ma wpływowego Ojca został bardzo ciepło przyjęty.Udał się na pokątną najpierw wybrał swoją różdżkę, podręczniki i zeszyty kupił mu ojciec. Kupił sobie również sowę którą uwielbiał dręczyć. Później zaczął swoją przygodę w Hogwarcie na lekcjach szło mu bardzo dobrze  ale gorzej było z zachowaniem dalszy ciąg przygody jeszcze nie nastąpił.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Google...

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?: TAK

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

Jedna uwaga nick w minecraft to : _Sid_

źle mi się napisało Big Grin
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#2
Wstrzymuję!
-Zmień nazwisko.
- Rozpisz Wygląd Postaci i usuń "lekko umięśniony".
- W historii napisz gdzie mieszkał, z kim, jak mu się żyło, oraz dodaj tam objawienie się mocy oraz zakupy na ul. Pokątnej. Kiedy postać odkrywa swoją moc, musi odczuwać jakieś silne emocje, np. złość, radość , smutek...
I wtedy dzieją się magiczne zjawiska. Tylko nie przesadzaj.
Nie musisz informować o tym, że Ci się zle pisało podanie.

Kiedy będziesz poprawiał podanie, edytuj ten wątek, a nie pisz nowego. Następnie poinformuj o poprawie pisząc o tym pod tym wątkiem.
W razie problemów pisz do mnie w Prywatnej wiadomości.
_SId_
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Gru 2016
1
#3
1.Zmienione
2.Usunięte wygląd w miarę swoich możliwości ropisałem/
3. Napisane




PS: Chyba źle mnie zrozumiałeś nie chodziło mi o to, że źle mi się pisało podanie tylko o to, że się pomyliłem jest tam napisane nie "źle mi się pisało" tylko "źle mi się napisało.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#4
Wstrzymuję!
Dopisz coś w wyglądzie.
Jeśli chodzi o odkrycie magii, to jest trochę przesadzone.
Usuń to, że ojciec go uczył zaklęć.
Jeszcze usuń o tych kilku lekcjach w Hogwarcie.
Zanim pójdzie do szkoły, to chyba logiczne, że najpierw kupi różdżkę, tym bardziej, że ma ojca czarodzieja.
Zmień pracę ojca.

Trzy dni i dwie szanse na poprawę.

W razie problemów napisz do mnie w prywatnej wiadomości.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#5
Usuń jeszcze w Charakterze wzmiankę o tym, że jest Ślizgonem, bo jeszcze nim nie jest.
Usuń "Dobrze zbudowany".
Zmień czystość krwi na 50%, więc jeden z rodziców musi być mugolem, ponieważ podanie jest za słabe na 100%.
Usuń informacje o różdżce.
_SId_
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Gru 2016
1
#6
Może być 75%?
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#7
Zmień jeszcze nazwisko, na jakieś inne i będzie Ok.
_SId_
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Gru 2016
1
#8
czyli teraz ok?
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#9
Nie, jakieś mniej popularne nazwisko.
_SId_
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Gru 2016
1
#10
tera ok



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.