Witaj!

[Dorosły] Ernie Lavenhart
Veenq
Ernie Lavenhart



Donator

Posty: 238
Tematy: 17
Paż 2015
97
Gryffindor
#1
Video 
[Obrazek: dXZ40Id.png]
Data urodzenia:
**19 haplowych lat temu** 26 sierpnia.

Czystość krwi:
Czysta czarodziejska krew.

Przynależność rasowa:
Norweg z hinduskimi genami.

Wyznanie:
Asatru.


Miejsce urodzenia:
Indie, szpital.

Aktualne miejsce zamieszkania:
Posiadłość Lavenhartów w Yorkshire.


Wykształcenie:
Ukończona Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart.


Posada:
Brak

Stan cywilny:
Kawaler.

Zdjęcie postaci:
[Obrazek: 687474703a2f2f646174612e77686963646e2e63...652e6a7067]
[Zdjęcie nie oddaje w pełni wyglądu postaci.]

Wygląd postaci:
Pytać o mój wygląd można wielu osób, lecz to ja, mimo braku wzroku znam go najlepiej. Bardzo o niego dbam, dlatego też szczegółowo postaram się go opisać, aby mój wysiłek nie poszedł na marne. Jego opis zacznę od wzrostu. Nie jestem jakimś olbrzymem, lecz do liliputów także się nie zaliczam. Można na mnie wołać "przeciętniak", chociaż często wydaje mi się, że jestem wyższy od swoich rówieśników. Moje włosy są w kolorze brązu. Zazwyczaj mam je zaczesane, czasami nażelowane, bądź rozwalone na wszystkie strony świata. Są średniej długości, samodzielnie je przycinam od czasu do czasu. Na mojej twarzy znajduje się króciutki zarost. Co do moich oczu. Są inne, o wiele bardziej odstają od tego do czego przyzwyczaili się ludzie znający mnie jeszcze jako dziecko. Kolor czarny, z domieszką zielonego. Pochwalić za to mogę się swoją sylwetką i mięśniami. Jestem wysportowany i bardzo się z tego cieszę, bo nie raz przekonałem się, że rzucanie zaklęć także bywa męczące. Mimo tych atutów bardzo dużo jem. Aż dziwne, że nie widać tego po moim ciele. Na moim prawym boku, kilka centymetrów nad biodrem posiadam dużą, obszerną bliznę. Pojawiła się po oparzeniu w dzieciństwie. Już całkiem zjaśniała, ale nigdy do końca nie zejdzie. Cerę za to posiadam ciemniejszą od innych brytyjczyków co jest wynikiem mojej genetyki. Niecodziennie spotyka się połączenie Norwega z Hinduską. Przynajmniej nie muszę się opalać, co nie? Usta to coś co się wyróżnia. Niektórzy zwracają na nie uwagę, ponieważ są mniejsze niż powinny, a niektórzy mówią, że są takie bardziej kobiece niż męskie. Przeważnie chodzę bluzach i spodniach jeansowych, byle by mi było wygodnie.

Charakter postaci:

Jestem mężczyzną przyjaznym, życzliwym i towarzyskim. Mimo mojej choroby, nie boję się odtrącenia i wszędzie potrafię dorzucić swoje trzy grosze, zazwyczaj na zasadzie żartu. Jestem prawie zawsze uśmiechnięty. Jeśli coś mi doskwiera szybko eliminuje problem, albo przestaje się nim przejmować. Na pewno cechuje mnie odwaga. Samo to, że żyje ze swoją chorobą już tyle lat i nadal się nie poddaję o tym świadczy, ale mogę wam przysiąc, że jeśli ktoś bliski będzie w niebezpieczeństwie to zacznę działać. Nawet jeśli miałaby być to droga przez ogień. W niektórych sprawach jestem także bezwzględny. Desperacja albo chęć zrobienia czegoś często popycha mnie do robienia wielu różnych rzeczy. Na ogół odznaczam się czułością i troskliwością, lecz to nie przeszkadza aby móc kogoś lekko zmanipulować czy wystawić teatrzyk na własną korzyść. Potrafię też dużo wybaczyć. Dlatego nie mszczę się za często. Natomiast jeśli ktoś mi wyjątkowo mocno zajdzie za skórę, to nie chciałbym być na jego miejscu. Lubię dużo słuchać i czytać. Cechuje mnie także zmienność. Raz potrafię mieć jedno zdanie na dany temat, a kilka minut później mówię coś całkowicie sprzecznego. Jestem człowiekiem z wielkimi ambicjami i zamiłowaniem do doświadczeń,co można zauważyć chociażby w tym jak bardzo dążę do objętego wcześniej celu. Nie przeszkadza mi bycie w centrum uwagi, jednak preferuję osobiste spotkania indywidualne lub w grupce. Wraz z wiekiem na przemian poważniałem i rozluźniałem się, aż w końcu znalazłem złoty środek. Da radę się ze mną pośmiać i da radę załatwić ze mną bardzo ważną sprawę. Wiem jak podchodzić do ludzi i sytuacji.


Rodzina:
[Ród] Lavenhart

Głos:
Tu klikaj :3

Różdżka:
- Cyprys.
- Grzebień kuroliszka.
- 9 i 2/3 cala.
- Giętka.

Ciekawostki:
- Patronus: Lis.
- Bogin: Odgłosy noża wbijającego się w ciało.
- Uwielbiam spokój i harmonię.
  - Kocham być wysoko nad ziemią. Czuję się wtedy wolny.
  - Lubię i umiem śpiewać i grać na instrumentach.
- Lubię stać w milczeniu i słuchać otoczenia.
- Stronię od mocnych zapachów, chyba, że jest to coś wyjątkowego.
  - Mam alergię na marchew.
  - Moje ulubione przedmioty to Historia Magii, ZiU i Transmutacja.
  - Fascynuję się mediami, polityką, poglądami religijnymi, filozofią, wynalazkami i historią.
- Mam wielkie problemy z wymówieniem słowa "dormitorium".
Daniel
Czarodziej




Posty: 326
Tematy: 28
Maj 2015
186
Slytherin
#2
Norweg i Hindus? XDD to niezla postac
"To ten od bletek, lufek, stów, połówek"


Samuela
zapraszam




Posty: 176
Tematy: 6
Lip 2016
Ravenclaw

#3
Repka za piekne nazwisko : *
Veenq
Ernie Lavenhart



Donator

Posty: 238
Tematy: 17
Paż 2015
97
Gryffindor
#4
@Update
- Relacje
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#5
Super kuzyn, trochę chińczyk ale trochę nie. Ogólnie polecam
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#6
Polecam
Xaroyu
do końca lipca mam wakacje i mnie nie ma




Posty: 216
Tematy: 9
Sie 2015
Ravenclaw

#7
Lubie, szanuje, kozak
Veenq
Ernie Lavenhart



Donator

Posty: 238
Tematy: 17
Paż 2015
97
Gryffindor
#8
@Update
- Pomniejsze poprawki
David678
Azkaban




Posty: 201
Tematy: 16
Paż 2016
Gryffindor

#9
Fajna kartka leci repka.
Hachi
Szczęśliwa ósemka




Posty: 247
Tematy: 30
Paż 2015
396
Slytherin
#10
Ładna, przejrzysta karta.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.