Witaj!

Podanie na ucznia Hogwartu
Vidar
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 2
Lut 2015

#1
Administracja serwera pragnie zapewnić każdemu graczowi bezpieczeństwo, dlatego uprasza się o niepodawanie swoich prawdziwych danych podczas wypełniania wzoru podania. 



@Drogi graczu, nie kopiuj podań innych ponieważ zostaniesz za ten czyn nagrodzony miesięcznym banem na forum. Naprawdę nie warto, wysil się sam.

@Treść zamieszczoną w nawiasach kwadratowych usuń

====================================================



[IC]

Imię i nazwisko postaci: John Jackson

Miejsce urodzenia: 7 lipca **11 lat temu** 

Czystość krwi: 100%

Historia postaci: John urodził się w rodzinie podtrzymujące magiczne tradycje. Pomimo czystej krwii, rodzina Jackson nie wysywała jej na główny priorytet. John przyszedł na świat jako syn James'a i Anny Jackson.Magiczne zdolności ukazały się gdy chłopak miał 9 lat. Gdy przewrócił się, ćwicząc latanie na małej dziecięcej miotełce, stukł sobie kolano. Z bólu krzyknął coś niezrozumiałego, a rana zagoiła się. W dzień 11 urodzin dostał najlepszy prezent jaki może sobie wymarzyć magiczne dziecko, list z Hogwartu. Pod koniec wakacji udał się na pokątną, aby zakupić najpotrzebniejsze do nowej szkoły przybory. Na pokątnej poznał kilku przyszłych rówieśników, wśród nich Andre Curtisa. 1 września dotarł na King's Cross, a następnie na magiczny peron 9 i 3/4, skąd wyruszył do Hogwartu.

Wygląd postaci: Chłopiec jest dość niski, rzadko zdarza się że przerasta któregoś ze swoich rówieśników. Pomimo niskiego wzrostu, John jest wysportowany. Niczym szczególnym nie wyróżnia się od innych dzieci pod względem wyglądu twarzy. Ubiera się również dość klasycznie, ponieważ nie lubi przesadnie wydawać pieniędzy na ubrania. Lubi nosić ciemne bluzy lub swetry i do tego czarne spodnie lub jeansy. Głowe pokrywają mu brązowe, średnio długie włosy. 

Cechy charakteru: John to ambitny chłopiec. Stara się być optymistą i wszędzie widzieć dobre strony. Jest dość dojrzały jak na swój wiek, jednak jeszcze nie pojmuje wielu rzeczy. Jedną z jego zalet jest poczUcie humoru. W zanadrzu ma żart prawie na każdą okazje. W sytuacjach niecodziennych stara się zachowywać głowe na karku i stalowe nerwy. Dla innych stara się być miłym i przyjaznym. Cechuje go również odwaga.
Zainteresowania [Opisz krótko czym interesuje się twoja postać, w jakim kierunku będzie się najbardziej rozwijać, jakie będzie preferować przedmioty w Hogwarcie oraz jakich nie lubi itp] John uwielbia quidditch'a. Jako cel postawił sobie wdostanie się do kadry domu w quidditchu. Z opowieści ojca upodobał sobie Zaklęcia i Uroki oraz Transmutacje. John również upodobał sobie dom Gryffindor, gdyż większość jego rodziny trafila właśnie tam. W przyszłości chciałby być profesjonalnym zawodnikiem qudditcha.

Rodzina postaci:
- James Jackson - Urzędnik Ministerstwa Magii, byly członek gryffindoru
- Anna Jackson - Pielęgniarka w szpitalu św. Munga, była czlonkinia Gryffindoru.





[OOC]
Nick w grze: Vidar


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać? Będę starał się, aby moja postać zdobyła sympatie uczniów i nauczycieli. Będzie ona też często uczęszczała na lekcje, aby ukończyć szkołę z dobrymi stopniami.

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: IC to skrót od In Character. Są to po prostu zachowania naszej postaci oraz opisy otoczenia, sytuacji. Wypowiedzi naszej postaci postaci zapisujemy na czacie bez żadnych dodatkowych znaków, np. "Siemanko John", czynności zapisujemy w "* *", np. *Kiwnął głową do John'a na powitanie*, a opisy otoczenia, sytuacji w "** **" , np. **Słońce ulryło się za chmurami. Wraz z tym przyszedł chłód**
Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie:  Jest to skrót od Out Of Character. Zapisujemy to w zwykłych nawiasach, np. ( Siemano Merlin0, jak tam expo w lolu? )

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP? Tak, zdobyłem doświadczenie w rozgrywce Role Play przez granie na takowych serwerach.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Google.

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą. [Pamiętaj że powyżej opisałeś dokładnie swoją postać, więc odgrywaj nią akcje zgodnie z jej cechami. Nie zapomnij także o dodaniu sporej ilości czynności oraz mimiki twarzy. Minimum 7 akcji na osobę]

Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Alex i jest z 7 klasy. W miarę miły z niego gość, ale ciężko u niego z tolerancją dla młodszych. Chętnie ci pomoże jeżeli podejdziesz do niego na luzie. Ślizgon ze zdjęcia chodzi do 5 klasy i nazywa się Olivier będzie oschły dla ciebie ale jeżeli dobrze zagadasz pomoże ci. Zaś krukonka to Bella z 3 klasy jest wiecznie zamyślona i jakby nieobecna jeśli zwrócisz na siebie jej uwagę pomoże ci. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej do sali transmutacji. 



[Obrazek: b634f6eb6f50.png]


John: Przepraszam... *Podszedł nieco nieśmiało, jednak zebrał troszkę odwagi aby zagadać*
Alex: No co tam, młodziak? *Zapytał spoglądając z lekkim uśmiechem na Marshalla*
Olivier: Taa? *Mruknął, w tym samym momencie co Alex, niezbyt zainteresowany*
J: Potrzebuje pomocy, nie wie...
O: Na mnie nie licz... *Przerwał mu Olivier z widoczną niechęcią*
A: Daj mu skończyć, Olivier.
J: Nie wiem jak dojść do sali transmutacji..
A: Ahh ci młodziaki... *Westchnął zrezygnowany*
O: Ciągle czegoś chcą... *Rzucił krótko*
J: Za 5 minut mam lekcje, pomożecie? *Zapytał lekko poddenerwowany, na twarzy można dostrzec pot*
O: Ja nie pomogę... *Mruknął spokojnie*
A: Ehh.. no nie wiem, nie chce mi się latać z małolatami...
O: Nie pomagaj mu, nic z tego nie masz przecież...
A: No niby tak... ale my też kiedyś byliśmy jak on...
O:Ja nikogo o nic nie prosiłem *Powiedział urażony* 
A: Słusznie, ja też nie... *Pokiwał głową*
O: Nie zawracaj mi gitary już...
A: Może ona ci pomoże *Wskazał głową na Belle*
J: Hej, pomożesz mi? *Zwrócił się z pytaniem do Belli*
Bella: Ja? Co? Hę? *Wyrwała się z zamyślenia*
J: Pokażesz mi drogę do sali transmutacji? *Powtórzył zdezorientowany*
B: Pierwszaki zawsze mają problem z tą drogą... *Zdziwiła się*
J. To pomożesz? *Powtórzył znów*
B. A ci dwaj nie chcieli? 
J: Nie chcieli...
B: Eh no cóż, pomogę.
J: Uff, ale fart, że mi pomożesz *Ucieszył się wyraźnie*
B: Ktoś musi *Prychnęła*
J: Dziękuje *Uśmiechnął się wdzięcznie*
B: Nie ma sprawy.
J: Idziemy?
B: Tak, za mną...

Czy przeczytałeś regulamin? Tak. !!!


Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania. 

!!!

Wzór by: GrubszyNizReka
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#2
Wszystko okej, tylko wiem, że miałeś dorosłą postać. Zgoda albo wyjaśnienie na PW poproszę i akcept.
Vidar
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 2
Lut 2015

#3
Wysłano na pw.
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#4
Zaakceptowane!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.