Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia, James Adams.
Andrei
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lut 2015
0
#1
[IC]

Imię i nazwisko postaci: James Adams

Miejsce urodzenia: Forth, Anglia

Czystość krwi: 100%
Historia postaci: Rodzice James'a pochodzili z bogatych i wpływowych rodzin. Syn, razem z bratem był wychowywanych w przeświadczeniu o wyższości czarodziejów nad przedstawicielami rasy nie-magicznej. Młody James bardzo przeżył atak śmierciożerców na rodzinną posiadłość. Po mimo tego, że był czystej krwi, jego ojciec nie zgadzał się z ich radykalnymi poglądami i często publicznie sprzeciwiał się i potępiał ich zachowania, co przyczyniło się do napaści. Spłonął cały dom a rodzina Adams'ów musiała się długi czas ukrywać. Jego zdolności magiczne objawiły się gdy brat Garry zabrał mu wszystkie ciasteczka, co poskutkowało zawiśnięciem brata na wysokości 5 metrów w powietrzu. Gdy miał 9 lat dostał od ojca swoją pierwszą własną miotłę, nazwał ją "Gimbus 2001" W wiek 11 lat otrzymał list z Hogwartu. Wkrótce razem z rodzicami i bratem wybrali się na zakupy na Pokątną. Kupili różdżki, kociołki, książki oraz inne najpotrzebniejsze rzeczy. James dostał również od rodziców bielutką sowę śnieżną. Wybieraąc różdżkę u Ollivandera poznał Michael Stonhy, który też będzie zaczynał dopiero naukę w Hogwarcie. Chłopcy od razu wdali się w kłótnie gdy się okazało, że kibicują innym zespołom quidditcha. 1 września rodzice pożegnali synów na peronie 9 3/4. Dotarcie na peron nie sprawiło rodzinie problemów, w końcu dorośli kiedyś również chodzili do szkoły dla czarodziejów.

Wygląd postaci: James to wysoki, jak na swój wiek chłopak. Jego oczy są jasno niebieskie. Ma bujne, średniej długości, rozczochrane włosy których nie da się ułożyć. Jego usta zawsze wygięte w lekkim, drwiącym uśmiechu i pogardliwe, przeszywające spojrzenie, często sprawiały, że ludzie brali go za pysznego, szukającego zwady, rozpuszczonego dzieciaka. Młody Adams nie lubi się stroić, ani ubierać w eleganckie ciuchy. Najchętniej chodziłby tylko w luźnych koszulkach, bluzie i jeansach.

Cechy charakteru: James jest lekko zarozumiałym chłopakiem. Jest pewny siebie, co pomaga mu często w życiu. Często okazuje pogardę rozmówcy gdy ten nie dysponuje wiedzą lub gdy okazuje nadzwyczajną pychę. Jest praktycznie nie rozłączny ze swoim starszym bratem Garry'm. Chłopcy wiedzą o sobie wszystko. Chodź jest czasami nie miły dla innych. Stara się być dobry. Okazuje empatie i pomaga potrzebującym w potrzebie.

Zainteresowania : James po ojcu odziedziczył miłość do motorów. Preferuję też czytanie książek nad oglądaniem telewizji. Kocha spędzać czas na świeżym powietrzu. Jego ulubione przedmioty to: obrona przed czarną magią, zaklęcia, quidditch.

Rodzina postaci:
Alex: Barczysty mężczyzna o wzroście ponad 185 cm. Jego największą pasją są motory. Posiada zabytkowego harleya davidsona Sportster.
Scarlett: Średniej wzrostu kobieta. Ma miłą i spokojną twarz. Uwielbia czytać książki kryminalne.
Garry(w grze "Zuka": Brat James'a. jest kilka miesięcy starszy, szerszy w barach lecz w podobnym wzroście. Bardzo się lubią po mimo ciągłych kłótni. Spędzają dużo czasu razem.



[OOC]
Nick w grze: Andrei


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać?  
Będę odgrywał swoją postać w sposób jaki opisałem wcześniej. Będę przedstawiał pełną pewności siebie postać. Zna ona swoją wartość i gdy ktoś będzie ją zaczepiał będzie odpowiadała agresywnie i z pogardą. jest dość inteligenta i lubi pokazywać swoją wyższość nad ludźmi którzy ją denerwują, lub drażnią. Odnosi się z wrogością tylko do nielubianych ludzi, z uczniami którzy nie będą szukali zwady, ani kłótni.

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie:
 Są to czynności które pokazujemy pisząc różne rzeczy na chacie np *podrzuca miotłę, gwiżdżąc*. Oznaczenie wyrażenia za pomocą dwóch "**" opisuje otoczenie. Na przykład **Słońce schowało się za chmurami**

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie:  
Out of character. Zapisujemy to za pomocą "()". Odzwierciedla to nasze zachowania w prawdziwym życiu, nie ma to związku z odgrywaną przez nas postacią na serwerze.

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP?
Tak, grałem na kilku serwerach Role-play. Na tym serwerze również grałem, na starej edycji ale przestałem z powodu braku czasu.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?
Szukałem ciekawych serwerów. Zainteresowałem się nim również razem z bratem, który zabrał mi nick na forum   Dodgy

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą. [Pamiętaj że powyżej opisałeś dokładnie swoją postać, więc odgrywaj nią akcje zgodnie z jej cechami. Nie zapomnij także o dodaniu sporej ilości czynności oraz mimiki twarzy. Minimum 7 akcji na osobę]

Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Alex i jest z 7 klasy. W miarę miły z niego gość, ale ciężko u niego z tolerancją dla młodszych. Chętnie ci pomoże jeżeli podejdziesz do niego na luzie. Ślizgon ze zdjęcia chodzi do 5 klasy i nazywa się Olivier będzie oschły dla ciebie ale jeżeli dobrze zagadasz pomoże ci. Zaś krukonka to Bella z 3 klasy jest wiecznie zamyślona i jakby nieobecna jeśli zwrócisz na siebie jej uwagę pomoże ci. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej do sali transmutacji.

James-J
Alex-A
Olivier-O
Bella-B
J:*Z pewnością siebie podchodzi do starszych uczniów. Ukrywa lekkie zdenerwowanie* Siema
O: Co chcesz mały?
A: *Z pogardą patrzy Jamesowi w oczy* Wyjazd stąd robaku.
B: *Dopiero teraz dostrzegła zamieszanie, popatrzyła z zamyślonym wzrokiem na chłopców* Potrzebujesz czegoś?
J: *Odwraca się do Belli* Może ty zechciałabyś powiedzieć mi gdzie mogę znaleźć salę od transmutacji, jestem już spóźniony a jak widać twoich kolegów przewyższa to pytanie.
O: *Z wściekłością* Widzę że chciałbyś zobaczyć jak to jest być ropuchą, czekaj tylko aż wyjmę różdż....
B: Przestań! Musisz iść prosto tym korytarzem *wskazuje na wysoki, wąski korytarz" skręcasz w prawo i schodami w górę wejdziesz prosto do wymarzonej sali
J: Wielkie dzięki. Tak w ogóle, James jestem *podaje rękę*. Miło Cię poznać. Na razie.*Odwraca się i znika w korytarzu*
O: *Patrzy z nienawiścią w znikającą sylwetkę postaci* Zarozumiały gnojek. Jeszcze go dorwę...

Czy przeczytałeś regulamin?
Tak Smile
!!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Miałbym jeszcze jedno pytanie odnośnie serwera. Jestem pewny, że już kiedyś grałem na tym serwerze, pisałem podanie itp. Czy konta były usuwane?
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#2
Co do Historii - Brat zawisnął w powietrzu na 20 metrów ? Nie za wysoko ? Zmniejsz to. Jeśli chcesz mieć 100% czystość krwi, musisz jeszcze trochę rozpisać Historię postać - dodaj do niej zakupy na ulicy pokątnej oraz udanie się na peron 9 i 3/4. Nazwał miotłę "Gimbus 2000", nie dało się czegoś bardziej oryginalniejszego? Akcja IC może być, ale mógłbyś ją jeszcze trochę rozwinąć.

Konta nie były usuwane, jest to po prostu nowe forum, jednak jeśli nie pamiętasz ani hasła ani loginu to możesz chyba zacząć od nowa.

Podanie zostaje Wstrzymane! - 3 dni i 3 szanse na poprawę.
Jak już poprawisz, poinformuj mnie o tym tutaj.
Andrei
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lut 2015
0
#3
Edytowałem. Pogrubiłem zmieniony lub dodany tekst. A co do tej wysokości to w świecie w którym można zabić człowieka praktycznie jednym słowem, uniesienie chłopca na 20 metrów w powietrze nie powinno być problemem Big Grin Ale może masz rację, dlatego zmieniłem Smile
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#4
Podanie Zaakceptowane!




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.