Witaj!

Prorok Codzienny #125 - kryjówka ministra
ProrokCodzienny
Dziennik Czarodziejów




Posty: 227
Tematy: 228
Gru 2014
402
Gryffindor
#1
Tajemnice Ministra Magii



Wciąż wiele osób zastanawia się w jakim miejscu tyle czasu przebywa nasza głowa państwa. Jako osoba tak bardzo publiczna powinien pokazywać się co jakiś czas swoim obywatelom. Ostatnio dzięki zaradności jednego z naszych dziennikarzy udało nam się zdobyć kilka informacji na temat naszego kochanego ministra.

Nasz dziennikarz obserwował bacznie poczynania Jon'a Hyda – czyli sekretarza MM. Pozwolimy sobie zacytować jego słowa które skierował do tajemniczego pracownika o pseudonimie „Frank”:

Kod:
„Frank, wyślij depeszę do kryjówki Ministra, chcę z nim porozmawiać.”

Czyli informacja o tym że minister ma stałą kryjówkę się potwierdziła. Teraz tylko powinniśmy ją wyśledzić co nie powinno być zbyt trudne. Dodamy że po kilku chwilach ten sam pracownik przyszedł do sekretarza i przekazał mu że minister wyraża zgodę na spotkanie. A raczej nie minister a ktoś o pseudonimie „Lis”. Nie wiemy kto to jest, czemu decyduje za ministra ale obiecujemy wam nasi czytelnicy – dowiemy się.
Wizualizacja proroka codziennego:
BlackRav
Azkaban




Posty: 111
Tematy: 7
Gru 2014

#2
(teraz tylko czekać na kolejne wybory ministra B| )

//Froxel: +20 za spam nic nie wnoszący do tematu.
Deleted
Mugol


 
#3
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nie ma to jak pisać durny artykuł, który jest stekiem bzdur, dodatkowo w Proroku który żyje dzięki Ministerstwu Magii.

//Edit: Dodałem Ci te nawiasy i nie wiem dlaczego tylko u mnie podkreśliłeś "te" emotki, zresztą nie wiem co w tym dziwnego, ze komentuję idiotyczny artykuł w swojej własnej (Prorok jest Ministerstwa) gazecie.

//Froxel: +20 za brak nawiasów i spam emotkami.
Nie tylko u Ciebie, inni dostali też warny. W IC owszem jest Ministerstwa, OOC redakcja nie jest żadną Twoją własnością, a Twój post jest właśnie OOC, nie IC.
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#4
[Radzę ograniczyć spam w wątkach IC, jeśli takowe posty nie wnoszą nic do tematu.]
Deleted
Mugol


 
#5
[Ostrzeżenia nadane za rzekomy spam zostały cofnięte.]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.