Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia.
Woniaczka
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 1
Lut 2015

#1
                                                 [IC]

Imię i nazwisko postaci: Nicol Ambler

Miejsce urodzenia: Grimsby/Anglia

Czystość krwi : 50 %

Historia postaci : Matka jeszcze nieurodzonej Nicol miała na imię Hellen i była czarodziejką. Zanim urodziła się Nicol miała już trójkę dzieci których kochała i darzyła wielką miłością. Mąż Hellen, Matthew był mugolem. Pierwszego maja Hellen zaczął boleć brzuch. Pojechali do szpitala. Dziewczynka przyszła na świat dokładnie pięć minut po północy, czyli drugiego maja. Urodziła się ładna blond włosa dziewczynka. Gdy dziecko ujrzała babcia nazwała dziewczynkę aniołkiem. Matka nazwała ją Nicol od imienia dziewczynki w jej ulubionym filmie. W wieku trzech lat dziewczynka miała wypadek na kuligu. Ześlizgnęła się z sanek a sanki za nią złamały jej mały palec u prawej rączki. Pięć lat później na wigilii dziewczynka usłyszała rozmowę brata z ciotką. Rozmawiali o wymarzonej pracy. Po chwili zastanowienia dziewczynka wtrąciła się i oznajmiła, że jej wymarzona praca jest praca z dziećmi. Jej matka była dumna z dojrzałej odpowiedzi córki. W wieku dziesięciu lat dziewczynka dowiedziała się o rozwodzie rodziców. Nie przeżyła tego za bardzo, ponieważ w domu zawsze były kłótnie matki z ojcem. Tata nie zajmował się nią, nawet nie wiedział do jakiej klasy chodzi jej własna córka. Rozwód był z winy ojca przez co odebrano mu prawa rodzicielskie.Dziewczynka uczyła się na poziomie dobrym czasem bardzo dobrym. Chętnie brała udział w zajęciach dodatkowych w swojej szkole. W wakacje pojechała na kilka dni do swojej kuzynki,która miała wtedy dwadzieścia dwa lata i pracowała w przedszkolu. Kuzynka zabrała Nicol do jej pracy. Był tam jeden chłopiec, który zawsze bił i kłócił się z innymi. Dziewczynka widząc jedna taką sytuacje podeszła do chłopca i spokojnie powoli uświadomiła mu co robi i że tak nie wolno. Chłopiec od tamtej pory był grzeczny. Kuzynka Nicol widząc to powiadomiła Hellen o dziwnym zjawisku. Hellen wiedziała, że to był przejaw magi którą posiada w sobie dziewczynka. W wieku jedenastu lat dziewczynka świętując swoje urodziny dostała list z Hogwartu. Matka wytłumaczyła dzieciom ,że jest czarodziejką i że Nicol także nią jest. Po długim pakowaniu się dziewczynka pojechała do Londynu gdzie zakupiła potrzebne rzeczy. Matka zaprowadziła ją na peron dziewięć i trzy czwarte. Dziewczynka po pożegnaniu z matką wsiadła do pociągu i pojechała.

Wygląd postaci :  Nicol to ładna dziewczynka o delikatnych rysach twarzy. Ma średniej długości, kręcone, blond włosy. Mały palec w prawej ręce ma mniejszy iż powinien być. Ma wiele małych pieprzyków lecz tylko na rękach. Jej oczy są koloru jasnego brązu. Ze względu na trudną sytuacje materialną rodziny, nie chodziła w najlepszych i najładniejszych ciuchach. Najczęściej zakłada sweter, jeansy i trampki bądź konwersy. Dziewczynka ma skłonności do tycia.

Cechy charakteru : Dziewczynka jest dobra, miła i ułożona. Bardzo często pomaga ludziom i nie oczekuje nic w zamian. Bardzo lubiła robić upominki innym osobą, szczególnie gdy robi je sama. Jak każdy człowiek ma swoje wady. Zawsze stawia na swoim, jest uparta a czasem złośliwa. Żeby coś zrobiła musisz ją poprosić a przede wszystkim musi sama chcieć. Bardzo łatwo przywiązuje się do ludzi. Dziewczynka miała za swoja przyjaciółkę Afroamerykankę, która była ciemnej karnacji, przez co ona sama była tolerancyjna.Uwielbia także czytać książki i grać w gry planszowe dzięki czemu jest spostrzegawcza.

Zainteresowania : Dziewczynka zawsze lubiła matematykę w której była niezła. Lubi opiekować się zwierzętami. Jest także dobra w języku ojczystym. Dziewczynka ma raczej wszechstronne zainteresowania i będzie się uczyć póki nikt jej nie zniechęci.

Rodzina postaci :
Matka - Hellen Ambler
Ojciec - Matthew Ambler
Siostra - Julie Ambler
Brat - Simon Ambler



                                         [OOC]
Nick w grze : Woniaczka


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać? : Moja postać będzie miła, chyba że ktoś nie będzie miły dla niej. Będzie próbować rozwiązywać problemy sama bez udziału nauczycieli i raczej w pokojowy sposób.

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: IC to po prostu wypowiedz postaci.
Dzień dobry, wie pani która godzina ? **Spojrzała na przechodzącą panią**

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: OOC to wypowiedz osoby realnej,zapisujemy w nawiasach
(Pada u Ciebie śnieg za oknem? Bo u mnie nie. )

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP? Tak wiele razy przyglądałam się jak moja przyjaciółka grała na Hapel.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Od mojej przyjaciółki.

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą.
[Ni]-Nicol
[Ś1]-pierwszy Ślizgon
[Ś2]-drugi Ślizgon

*Nicol zwiedza Hogwart*
[Ś1]Przestań na mnie krzyczeć,daj mi wytłumaczyć.
**Dwaj Ślizgoni kłócą się i nie zauważają przechodzącej obok dziewczyny**
*Podeszła do chłopaków z lekkim oburzeniem*
[Ni]Ymm, przepraszam właśnie zwiedzałam Hogwart gdy usłyszałam jak się kłócicie.
**Ślizgoni odwrócili się i z pogardliwą miną spojrzeli na dziewczynę.**
[Ś2]Czego chcesz nie widzisz, że się z nim kłócę.
*Dziewczyna przestraszyła się nieco*
[Ni]Nie sądzicie, że lepiej jest coś razem porobić niż się kłócić?
*Dziewczyna spojrzała na Ślizgonów bez żadnego wyrazu twarzy*
[Ś2] Nie odczep się bo zaraz się zezłoszczę i coś Ci zrobię.
*Dziewczynka zawahała się trochę i popatrzyła na nich z lekkim uśmiechem.*
[Ni]Dlaczego mi grozisz? Myślisz, że jak mi coś zrobisz to się popłaczę i sobie pójdę?
**Chłopak zawstydził się trochę.**
[Ni]Przemocą czy złym uczynkiem nie zdobywa się przyjaciół, lecz się ich zniechęca do siebie.
[Ś2]Sorka za te groźby zdenerwowałem się trochę. Przepraszam Mike nie jestem dziś sobą.
[Ś1]Wybaczam, ale nie wrzeszcz następnym razem.
**Ślizgoni poszli, zostawiając dziewczynkę samą.**
*Zadowolona wróciła do zwiedzania.*


Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Alex i jest z 7 klasy. W miarę miły z niego gość, ale ciężko u niego z tolerancją dla młodszych. Chętnie ci pomoże jeżeli podejdziesz do niego na luzie. Ślizgon ze zdjęcia chodzi do 5 klasy i nazywa się Olivier będzie oschły dla ciebie ale jeżeli dobrze zagadasz pomoże ci. Zaś krukonka to Bella z 3 klasy jest wiecznie zamyślona i jakby nieobecna jeśli zwrócisz na siebie jej uwagę pomoże ci. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej do sali transmutacji.

*Dziewczyna podchodzi do trojga uczniów i zaczyna mówić z uśmiechem na ustach*
[Ni]Hej wam. Szukam osoby, która pokazałaby mi gdzie jest sala do transmutacji.
**Nikt nie zareagował. Trwała cisza.**
[Ni]Przepraszam może ty mogła byś mi pomóc?
**Krukonka nie odpowiedziała**
[Ni]Przepraszam możesz mi pomóc?
*Dziewczyna zaczeła się robić coraz bardziej zła*
[Ni]Przepraszam, może ty mi pomożesz, bo ta dziewczyna raczej nie.
**Gryfon pisząc coś w zeszycie spojrzał na dziewczynę.**
[G]No nie wiem.
[Ni]Lubisz gry planszowe? *Uśmiechnęła się i spojrzała na niego*
[G]Pewnie,że tak kto nie lubi.
[Ni]Jak mnie oprowadzisz to możemy potem w jedną zagrać.*Uśmiechnęła się.*
[G]No dobra. Chodź za mną. *Uśmiechnął się i ruszył w stronę wielkich schodów*
*Dziewczyna szeroko się uśmiechnęła i pobiegła za gryfonem.*

Czy przeczytałeś regulamin? Tak.
(!!!)
Składając PODANIE akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#2
Wygląd i charakter postaci jest stanowczo za krótki, rozpisz go jeszcze bardziej. Wystarczyła tylko jedna Akcja IC, ta z "Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej do sali transmutacji."
W twoich akcjach jest tylko jeden błąd. Czynność które wykonuje nasza postać zapisuje się w dwóch gwiazdkach * *, czyli np. *Rozejrzał się z fascynacją w oczach po całym pomieszczeniu.* A w czterech gwiazdkach ** **, zapisuje się to co dzieje się dookoła np. **Za oknem zaczął padać deszcz.** Rozumiesz o co mi chodzi ? Dałaś po prostu za dużo gwiazdek w Akcji.

Podanie zostaje Wstrzymane! - 3 dni i 3 szanse na poprawę.
Jak już poprawisz, poinformuj mnie o tym tutaj.
Woniaczka
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 1
Lut 2015

#3
POPRAWIŁAM! Mam nadzieję,że jest ok.
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#4
Podanie Zaakceptowane!

Woniaczka
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 1
Lut 2015

#5
Dzięki wielkie. C:



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.