Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Adamowsky
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Sty 2017
0
#1
Imię i nazwisko: Arcadius Brave
Miejsce urodzenia: Wielka Brytania
Status krwi: 50% 
Cechy charakteru: Hmm... jaki może być Arcadus?Na pewno jest przyjazny i ma dużo odwagi.Nie jest tchórzliwy.Nie jest miły dla tych co już go bardzo zdenerwują.Oczywiście jest życzliwy i śmiały.Oczywiście nie jest chamski i Bezczelny.Bardzo często poznaje dużo nowych znajomości.Oczywiście oprócz tych cech jest bardzo silny i mądry.
Wygląd postaci: Jak może wyglądać Arcadius?Hmm... jego włosy jaki mają kolor?Jego włosy mają kolor brązowy, a oczy niebieski.Nosi koszulki firmy nike lub innych firm.A spodnie jakie są??Jego spodnie to jeansy koloru czarnego bądź niebieskiego.Buty to adidasy.
Historia postaci: Arcadius urodził się 3 lutego 2044 roku w szpitalu w Wielkiej Brytani.Jego matka była mugolem a ojciec czarodziejem.Przez swoje 5 lat swojego życia żył spokojnie aż do tego czasu kiedy się bardzo ucieszył że dostał zabawkę którą chciał że jak spojrzał na nią to ona zaczęła lewitować w powietrzu a zaraz potem opadła na ziemię.Nadszedł czas i Arcadius skończył 11 rok życia i  przyleciała sowa z listem.Kiedy Arcadius przeczytał list zaczął się pakować.Kiedy się spakował pożegnał się z matką i poszedł na ulicę Pokątną gdzie kupił rzeczy napisane w liście.Po zakupach poszedł z ojcem na stację King's Cross na peron 9 i 3/4.Kiedy ujrzał pociąg wsiadł do niego ale przed nim pożegnał się z ojcem.Kiedy Express Hogwarts odjeżdżał machał na pożegnanie ojcu.Podczas podróży do hogwartu Arcadius poznał dwóch nowych kolegów Adama i Toma.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Szukałem na google.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Ta...

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#2
Wstrzymuję!
Zmień kolor włosów.
Zmień kolor oczu.
Aktualnie na serwerze mamy rok 2055, więc powinien się urodzić w roku 2044.
Usuń listę zakupów.
Zmień miejsce urodzenia, ponieważ istnieje francuska szkoła magii, to po co francuz, miałby iść do Hogwartu?
Zmień status krwi na 50%, ponieważ podanie jest za słabe na 100%.
Do odkrycia magii potrzebne są silniejsze emocje.
Czarodzieje są zapisani do Hogwartu od urodzenia, więc nie mógł zostać przyjęty.

Trzy dni i trzy szanse na poprawę.

Kiedy będziesz poprawiać, edytuj ten wątek, a nie twórz nowego. Następnie napisz tutaj w odpowiedzi informację o poprawie.

W razie problemów napisz do mnie w Prywatnej Wiadomości.
Adamowsky
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Sty 2017
0
#3
Poprawiłem
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#4
Wstrzymuję!
Usuń wzmiankę o tym, co pisało w liście.
Wtedy było wiadomo że Arcadus też dostanie się do Hogwartu - Usuń to zdanie.
Zmień jego miejsce urodzenia oraz nazwisko na Brytyjskie.

Trzy dni i dwie szanse na poprawę.
Adamowsky
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Sty 2017
0
#5
Poprawiłem
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#6
Wstrzymuję!
On ma mieszkać w Wielkiej Brytanii oraz urodzić się tam.
Adamowsky
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Sty 2017
0
#7
Poprawiłem
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#8
Nowy York nie jest w Wielkiej Brytanii. Zastąp Nowy York, " Wielka Brytania" i tyle.
Adamowsky
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Sty 2017
0
#9
Blusimusic napisał(a): (21.01.2017 22:32)Nowy York nie jest w Wielkiej Brytanii. Zastąp Nowy York, " Wielka Brytania" i tyle.

Poprawiłem
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#10
Kiedy miał 3 lata przeprowadził się do Londynu. - Usuń to zdanie w historii, poukładaj, aby było logiczne i będzie ok.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.