Witaj!

TerryPL i brak innych
Biegaczysko
Czarodziej




Posty: 106
Tematy: 10
Gru 2014
541
Hufflepuff
#1
Nick Oskarżającego: Biedgaczysko
Nick oskrażonego: TerryPL Terry200
Powód: DM, utrudnianie profesjonalistom koszenia trawy, także poprzez rzucania na graczy petryfikusa.
Opis:Wszystko zaczęło się dziś o 17, kiedy wszedłem na serwer, aby odrobić trawabana. Gdy, jak uczciwy obywatel, sumiennie kosiłem trawę, usłyszałem wrzaski. Nie leży w moim nawyku być znieczulicą społeczną, odwróciłem więc głowę, aby zobaczyć, co się dzieje. Niewiele jeszcze widziałem w czasie swojego krótkiego życia, ale podejrzewam, że nic, absolutnie nic nie byłoby w stanie naszykować mnie na horror, jaki ukazał się moim oczom. Skatowany, ledwo przytomny, wcześniej bez powodu potraktowany zaklęciem petryfikus David678 leżał pośród źdźbła, a wokół niego lśniła w jasnym słońcu karmazynowa plama krwi. Moment później zobaczyłem jego oprawcę: TerryPL200, z miną szaleńca i obleśnym uśmiechem sadysty stał nad poranionym ciałem, wyraźnie rozkoszując się cierpieniem bliźniego. Przyrzekam, jedyne co widziałem w oczach tego psychopaty, to nienawiść i chęć mordu. Gdy usłyszałem, jak David z trudem wychrypiał swoje ostatnie słowa "ogarnij sie downie", nie czekałem ani chwili dłużej. Wyłączyłem minecrafta, komputer wyrzuciłem przez okno (aby terry nie mógł mnie dosięgnąć), a sam skryłem się w piwnicy, za konfiturami sporządzonymi przez babcię. Piszę to, aby ostrzec wszystkich: nie podchodźcie do tej istoty stworzonej z czystego szaleństwa! Wyrzućcie go z serwera, zanim jego nienawiść dosięgnie także was!
Oto zdjęcie, jakie zdążyłem zrobić ofierze, zanim uciekłem przerażony z serwera:
[Obrazek: jYPLc1G.jpg]
O boże, chyba tu idzoeregjadjkiwggs

Edit, tym razem próbował zabić mnie, w tak samo bestialski sposób jak Davida, za pomocą drętwoty
[Obrazek: n2TUl7H.png]
Vega jak się dowiedział że Nicolas zmarł:
[Obrazek: https://i.makeagif.com/media/7-13-2015/SsbWUc.gif]
David678
Azkaban




Posty: 201
Tematy: 16
Paż 2016
Gryffindor

#2
Potwierdzam że również we mnie wykorzystuje spelle które znalazł.To troche denerwujące jest jak ja np.się spieszę aby skosić trawę gdyż się spieszyłem na egzamin czy zdążę bo mi na nim trochę zależało.Ale oprócz tego zauważyłem że Terry również miesza chaty że od czasu do czasu pisze w IC a a również od czasu do czasu w ooc.Moim zdaniem to też by najlepiej było jakby wysłać go do szkółki rp.Oprócz tego widziałem że za pomocą zaklęcia Spongify przeskakuje przez brame.
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#3
Gracz zostanie zapisany do najbliższej szkółki RP.

Zamykam, przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.