Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia, poprawa 1
Juli PvP
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lut 2015
0
#1
[IC]

Imię i nazwisko postaci: Felicia Khan

Miejsce urodzenia: Londyn

Czystość krwi: 50%

Historia postaci: Felicia wychowywała się w Londynie. Choć jej rodzina nie była zbyt zamożna dziewczyna była bardzo szczęśliwa, ponieważ rodzice zawsze mieli dla niej czas. Jej pokój wyglądał jak biblioteka. Wszędzie walały się książki. Często całymi dniami czytała. Gdy miała 4 lata nagle wszystkie książki spadły z półek, choć nikt ich nie dotknął. Dziewczynka przestraszyła się. Gdy jej rodzice przybiegli na górę i dowiedzieli się co się stało niesamowicie się ucieszyli.
Później pokazali jej bibliotekę z książkami ze świata czarów. Felicia najchętniej czytała te o tworzeniu mikstur i o meczach quidditcha. Gdy dziewczyna skończyła 11 lat dostała list z Hogwartu. Następnego dnia wybrała się z matką na ul. Pokątną by zrobić zakupy. Najpierw udały się do sklepu z różdżkami Olivandera .  Mała klientka za drugim razem znalazła różdżkę dopasowaną do niej. Później udały się po zakup książek, kociołka i innych niezbędnych rzeczy. Przechodząc obok sklepu ze zwierzętami Felicia dostrzegła piękną brązowa kotkę z białą plamką pośrodku głowy. Razem z matką kupiły ją. Gdy nadszedł dzień odjazdu cała rodzina płakała. Choć rodzice cieszyli się że córka jedzie do tak wspaniałej szkoły.

Wygląd postaci: Felicia należy do osób niższych i szczupłych, ale ma zarazem wysportowaną sylwetkę. Jej delikatne rysy twarzy i małe usta podkreślają kasztanowe, długie włosy i piwne oczy. Charakteryzuje się blizną wzdłuż dolnej wargi. Dziewczyna lubi ubierać się w wygodne jeansy i zwykłą koszulkę.

Cechy charakteru: Ta dziewczyna jest pewna siebie i wytrwała w dążeniu do celu. Zawieranie nowych przyjaźni nie jest jej mocną stroną. Nie dlatego, że się wstydzi, ale czas ten woli przeznaczyć na rozwijanie swoich zdolności i zainteresowań. Z powodu nie z liczonej ilości przeczytanych ksiąg jest bardzo oczytana i chętnie próbuje nowych rzeczy. Jej ambicje są wysokie, ale tylko w niektórych dziedzinach, zawsze powtarza, że nie ważne w ilu zajęciach jest się dobrym, ważne by chociaż w jednym być najlepszym.

Zainteresowania: Felicia uwielbia czytać książki. Zna wiele sposobów na przyrządzanie eliksirów i bardzo chce się nauczyć latać na miotle. Od małego podziwia sport jakim jest quidditch. Kiedyś próbowała przeczytać co nieco o historii Hogwartu, ale zasnęła. Od tamtej pory nie interesuje jej historia magii ani inne przedmioty takie jak mugoloznawctwo.

Rodzina postaci: mama- Emily, tata- Paul,



[OOC]
Nick w grze:Juli PvP


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać? Felicii nie będzie zależało na zawieraniu nowych przyjaźni, ale chętnie zwiedzi wszystkie zakamarki szkoły. Będzie się pilnie uczyć i ćwiczyć w rzucaniu zaklęć. Wszystkie decyzje spróbuje przemyśleć na chłodno i nie w razie kłopotów nie wpadać w panikę.

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: To tekst, który mówi nasza postać, czynność jaką wykonuje lub opis otoczenia, np. *Odkłada miotłę na stół*, **Sufit przybrał wygląd nieba**

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: To coś, co nie jest związane z grą, np. (Idę zjeść obiad)

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP? Nie posiadam.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Koledzy zachęcili mnie do zagrania.

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą.

Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Alex i jest z 7 klasy. W miarę miły z niego gość, ale ciężko u niego z tolerancją dla młodszych. Chętnie ci pomoże jeżeli podejdziesz do niego na luzie. Ślizgon ze zdjęcia chodzi do 5 klasy i nazywa się Olivier będzie oschły dla ciebie ale jeżeli dobrze zagadasz pomoże ci. Zaś krukonka to Bella z 3 klasy jest wiecznie zamyślona i jakby nieobecna jeśli zwrócisz na siebie jej uwagę pomoże ci. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej do sali transmutacji.

*Felicia podchodzi do krukonki*
Felicia- Przepraszam, możesz mi pomóc?
*Dziewczyna nie odpowiada i patrzy przed siebie*
Felicia- Hej, słyszysz mnie?
*Felicia dotyka ramienia krukonki*
Bella- Hmm? Mówiłaś coś do mnie? Zamyśliłam się.
*Felicia uśmiecha się podając rękę*
Felicia- Jestem Felicia. Zgubiłam się. Szukam sali transmutacji, mogłabyś mi wskazać drogę?
Bella- Co? Drogę dokąd?
*Felicia ciężko wzdycha*
Felicia- Do sali transmutacji. Pokażesz mi jak tam trafić?
*Bella przestępuje z nogi na nogę*
Bella- Przepraszam, oczywiście, że ci pomogę. Nazywam się Bella. Jeśli chcesz mogę cię tam zaprowadzić
Felicia- Dziękuję. Jeszcze nie mogę się odnaleźć w tej szkole.
*Felicia się uśmiecha*
*Dziewczyny przemierzają korytarz*
Bella- To bardzo duża szkoła. Sama na początku miałam problem by się połapać w tych wszystkich korytarzach.
*Uczennice schodzą ze schodów*
Felicia- Jestem pewna, że wkrótce nie będę miała z tym żadnych problemów. Zamierzam zwiedzić całą szkołę.
*Koleżanki zatrzymują się przy drzwiach*
Bella- To tutaj.
Felicia- Jeszcze raz dziękuję. Miło było cię poznać.
Bella- Nie ma sprawy. Spotkamy się później?
*Felicia się krzywi*
Felicia- Raczej wątpię. Mam dużo zajęć. Lekcja zaraz się zacznie. Muszę już iść, pa.
*Bella robi nieco zawiedzioną minę*
Bella- Cześć.
*Felicia wchodzi do sali*


Czy przeczytałeś regulamin? Tak!!!
Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.
Silexan
Mugol


 
#2
-akcje rozbuduj, zwiększ ilosć czynności

Wstrzymane 3 szanse i 3 dni na poprawe
Juli PvP
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lut 2015
0
#3
Poprawione
Silexan
Mugol


 
#4
[Obrazek: 3dqndfR.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.