Witaj!

[Problem] Launcher
DarionMograine
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 4
Gru 2016
0
#1
Specyfikacja techniczna komputera: Intel Core i5-4460, NVIDIA GeForce GT 740, 8 GB RAM
Wersja systemu: x64
Opis problemu: Po kilku próbach i błędach udało mi się wreszcie zwalczyć error, o którym pisałem tu. Teraz jednak borykam się z pewną nowością. Rozwiązałem powyższy problem przeklejeniem .minecraft z Roaming na dysk D i tam skierowałem SKLauncher. Działało świetnie, ale dostawało foszka przy każdym updacie, co dało się naprawić ogólnym reinstallem i ponowieniem akcji. Jednak teraz odmawia współpracy całkowicie i usilnie ikonka Hapla zaczyna zwyczajną, minecraftową grę zamiast Hapla. Dodam, że w Versions nie mam w ogóle "Release Hapel".
Screeny: http://prntscr.com/e722td

Przed założeniem tematu, przeczytałem/am FAQ launchera, i nie znalazłem/am rozwiązania swojego problemu.

Dodam tylko, że skierowanie z powrotem launchera żeby szukać folderu hapel na dysku C powoduje nastroje u javy i wracamy do poprzedniego problemu którego nie udało się rozwiązać nawet ze stronki którą podesłał Pecie, niestety.
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#2
Pobierz aktualizację ponownie, problem leżał po naszej stronie i powinien już zostać naprawiony.
DarionMograine
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 4
Gru 2016
0
#3
Niestety pobranie całości od nowa nie rozwiązało problemu. Mogę jeszcze spróbować to zrobić z całkowicie świeżej instalki jeśli może to mieć wpływ, ale poza tym to właściwie nie mam pomysłu. Na pewno Hapel jako Hapel potrafił odpalić aktualizację wstecz na tej konfiguracji, że launcher ma folder hapla na dysku D, więc wątpię że to o to chodzi.
Screen 1
Screen 2
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#4
Zamykam i przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.