Witaj!

Syriusz Price [RIP]
Silexan
Mugol


 
#1
Syriusz Price




DATA URODZENIA: 20 sierpnia **10 lat wcześniej**
CZYSTOŚĆ KRWI: 100%
MIEJSCE URODZENIA: Szpital św. Munga w Londynie
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Londyn
OBECNIE JEST NA ROKU: --
DOM W HOGWARCIE: --




Wygląd postaci:

[Obrazek: tumblr_nk5ft5KaQ81r5fwoio1_500.jpg]

Niepozorny chłopiec, podobny do setek innych dzieci. Nie jest ani opasły, ani zbyt chudy - jego postura jest w normie. Oczy ma bardzo ciemne, odziedziczył je po swoim ojcu. Nos ma nieduży, tak samo jak i usta. Włosy ma koloru brązowego. Jego zęby są całkiem białe i proste. Zwykle nosi to w co ubierze go mama.


Charakter:


Jego charakter jest jedną wielką mieszaniną dwóch różnych osobowości. Odziedziczył wiele cech po matce jak i po ojcu. Często bywa złośliwy, i potrafi naprawdę nieźle dokuczyć drugiej osobie. Nawet potrafi się dopuścić ataku fizycznego na drugą osobę. Jednak z drugiej strony jest też osobą która uwielbia poznawać różne ciekawostki. Od małego mógł całymi dniami słuchać jak mama lub siostra czytały mu bajki. Niedawno nauczył się sam czytać, i od tego momentu stara się szlifować tą umiejętność. Ponadto czytanie i nauka sprawiają mu przyjemność. Można o nim też powiedzieć że jest na swój sposób wrażliwy, odważny i oddany przyjaciołom.
 


Historia:


Chłopiec urodził się w czysto krwistej rodzinie czarodziejów. Na świat przyszedł wraz z swym bratem Oliverem. Można powiedzieć że pierwsze lata jego życia nie przykuwały zbytniej uwagi. Jednak po tym pozornym spokoju nastąpił nagły zwrot akcji. Jego ojca posądzono o należenie do kryminalnej organizacji, a podczas jednego z przesłuchań ten zmarł. Następnym ciosem który zadano w jego uszczuploną rodzinę był napad na ich rodzinny dom. Ich dom został mocno zniszczony i okradziony dosłownie ze wszystkiego. Po tych fatalnych w skutkach wydarzeniach jego rodzinie udało się pozbierać. Jego mama poznała nowego mężczyznę do którego wprowadzili się po jakimś czasie. W międzyczasie poznał grupkę dzieciaków z którą bardzo się zaprzyjaźnił. Włócząc się z nimi po okolicy rozrabiał, bawił się a także edukował. Tak mija mu czas do teraz... Potem poszedł do szkoły i umarł na urwanie głowy


Rodzina:


Vergil Price - tata
Stella White - mama
Oliver Price - brat bliźniak (ale siwus jakiś)
Rosalie Gingerblade - siostra
Silexan Gingerblade - szwagier
Dante Price - wujek, brat ojca
Alber White - wujek
Victor White - wujek
Mario White - kuzyn
Sara White - kuzynka

Ciekawostki:

Posiada własną miotłe na której nauczył się latać
Posiada ukrytą kryjówkę wraz z najbliższymi przyjaciółmi
Uwielbia słuchać bajek
Ma lekkie ADHD
Brał udział w zawodach w sikaniu
Umarł na śmierć, bo stracił głowe w tym wszystkim
Zygfryd
Czarodziej




Posty: 309
Tematy: 28
Gru 2014
810
Slytherin
#2
Co to dziecko ma na twarzy?
Skacz jak ci każę, będę patrzył jak skaczesz.

DC: Patryk #6537
Silexan
Mugol


 
#3
Zygfryd napisał(a): (26.02.2015 20:50)Co to dziecko ma na twarzy?

Twojego starego jak cie robił XDD A tak serio to chyba jakaś firanka Big Grin
Tassumi
Czarodziej




Posty: 273
Tematy: 13
Gru 2014
521
Slytherin
#4
No, ale mnie to już nie dopisała w rodzinie menda jedna. :I
Silexan
Mugol


 
#5
Tassumi napisał(a): (26.02.2015 21:16)No, ale mnie to już nie dopisała w rodzinie menda jedna. :I

Jak to nie? Big Grin
Tassumi
Czarodziej




Posty: 273
Tematy: 13
Gru 2014
521
Slytherin
#6
A teraz to się wal. Confused Zapomniałeś o mnie to teraz zapomnę o Tobie.
Silexan
Mugol


 
#7
Wybacz! To się już nie powtórzy!
Silexan
Mugol


 
#8
@Troche rzeczy poprawiłem
Silexan
Mugol


 
#9
No troche odświezyłem karte nie powiem. Znów mojej postaci się zdechło, no tak bywa. Straciła głowe do zycia no i.. smutełek. Kochała cały świat dajcie wirtualnego znicza k?
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
434
Ravenclaw
#10
[*] I tak CIę nie lubiłam no ale cóż, przykre ;')
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.