Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia
Cookies_02
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Sty 2015
0
#1
Imię i nazwisko postaci: Eleanor Blackburn

Miejsce urodzenia: Edynburg, Wielka Brytania

Czystość Krwi: 50%

Historia postaci: Eleanor należy rodu Blackburn. Jest córką Petera i Katherine. Ma brata bliźniaka Edwarda. Przyszła na świat 12 marca, w jednym z mugolskich szpitali w Edynburgu. Dorastała w przekonaniu że magia i czary nie istnieją. Jej dzieciństwo było dość beztroskie, dużo czasu spędzała w ogrodzie za domem bawiąc się między kwiatami. Zwykle wolny czas spędzała sama. Uważała że jej brat nie jest ciekawym towarzystwem, nie będzie z nim rozmawiać i już. Jedyną rzeczą łączących rodzeństwo był bystry i przenikliwy wzrok, którym doszukiwali się tajemnic. Uczęszczała do szkoły podstawowej, jednak sprawiała dość duże kłopoty wychowawcze ze względu na swoją buntowniczość. Czasem zdarzało jej się wpadać w szarpaniny. Wynikiem jednej z nich jest niewielka blizna na podbródku. Interesowała się rysowaniem, godzinami potrafiła ślęczeć nad szkicownikiem i rysować przechodniów na ulicy. Większość jej rysunków przedstawiała osobliwych ludzi których widziała przez okno, oraz karykatury członków jej rodziny. Ulubionym miejscem do rysowania była jedna z zacienionych alejek w parku nieopodal jej domu. Pewnego dnia podczas dość częstych kłótni z bratem, gdy zaczęła krzyczeć woda w szklance stojącej na krawędzi stołu zaczęła głośno bulgotać i upadła na podłogę, roztrzaskując się. Po chwili do pokoju wpadł ich ojciec, zaniepokojony hałasem. Gdy Eleanor powiedziała co się stało, lekko poklepał ją po ramieniu i powiedział że to był jej pierwszy przejaw magii. Zdarzyło się to tydzień przed jej 11 urodzinami. Nie musiała długo czekać aby otrzymać list z Hogwartu. Tydzień przed rozpoczęciem nauki udała się razem z bratem i ojcem na ulicę Pokątną gdzie zakupili wszystkie potrzebne rzeczy.

Wygląd postaci: Eleanor to średniego wzrostu dziewczyna, o smukłej sylwetce. Jej twarz jest owalna z lekko wystającym podbródkiem i prostym nosem. Na brodzie można zauważyć jasną bliznę. Ma czarne włosy z grzywką, które sięgają do ramion. Mówi lekko zachrypniętym, wysokim głosem. Nie zwraca uwagi na własny wygląd. Zazwyczaj nosi czarną koszulkę, na nią narzuca krótką, biało-czarną, skórzaną kurtkę. Na nogach nosi na przemian jeansy i spódnicę w kolorze grafitowej czerni. Do tego stroju zakłada wysokie, białe trampki.

Cechy charakteru: Eleanor jest odrobinę impulsywną osobą, łatwo poddaje się emocjom. Cechuje ją szczególna odwaga, nie łatwo ją przestraszyć bądź złamać. Choć lubi spędzać czas sama, dość łatwo odnajduje się w towarzystwie osób z podobnymi zainteresowaniami. Zwykle zachowuje się głośno i wręcz emanuje energią. Jest wstanie łatwo się zdenerwować o byle co. Nie lubi gdy ktoś przygląda się jej rysunkom.

Zainteresowania: Jednym z zainteresowań dziewczyny jest rysowanie. Gdy się nudzi czyta książki bądź gazety. Interesuje się także zielarstwem, lecz nie przepadła jej do gustu myśl o nauce latania.

Rodzina postaci: Katherine Blackburn - matka
Peter Blackburn - ojciec
Edward Blackburn - brat
(WujekSzakal)

[OOC]
Nick w grze: Cookies_02

Jak zamierzasz odgrywać swoją postać? Moja postać będzie oryginalna, mam nadzieję że jak najlepiej oddam w pełni jej osobliwy charakter. Nie zamierzam wprowadzać w niej dużych zmian.

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: IC to nie mniej, nie więcej niż wszystko co składa się na świat mojej postaci jak i samą postać. Dotyczy to jej otoczenia, ludzi których widzi. Przykład:
**Na stole leży rozbity kubek** No to teraz muszę to sprzątnąć! *z lekkim oburzeniem zaczyna iść po miotłę*

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: OOC to wypowiedzi graczy, które nie mają wpływu na rozgrywkę. Przykład:
(Czekaj idę zamknąć drzwi)

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP? Tak, grałam przez krótko na podobnym serwerze.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Informację o serwerze otrzymałam od znajomych.

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą.
**Na holu panuje duży gwar, wszędzie kręcą się uczniowie w różnym wieku**
**Przed Wielką Salą stoi Gryfon prowadzący żywą rozmowę z Krukonką**
*przepycha się między ludźmi w stronę Wielkiej Sali, przez przypadek wpadając na Gryfona*
-Ej! Patrz jak leziesz!
-Sorki, nie chciałam.- *podnosi ręce w uspokajającym geście* - Mam pytanie.
-A co mnie to obchodzi dziewczynko? *pyta drwiącym tonem*
-A to że liczę na odpowiedź. **Mięśnie na jej twarzy napinają się mocno**
-He, he. Nie sądzę że mam zamiar ci pomóc.
-W takim razie zapytam kogoś innego! *odpowiada zdenerwowanym głosem*
-Co ty taka narwana? *drapie się w tył głowy zdziwiony*
-Chcę tylko trafić do sali transmutacji a ty robisz z tego olbrzymi problem! *mówi niemal krzycząc*
-Dobra, dobra. Uspokój się. Zaprowadzę cię pod salę od transmutacji tylko bez spiny, okej?
-Dzięki. - **Wyraz jej twarzy momentalnie złagodniał** - Przepraszam że tak szybko się denerwuję, ale jestem nowa w szkole.
-Nie ma sprawy. *uśmiecha się, po czym gestem poprosił dziewczynę aby się za nim udała i ruszył korytarzem*
-*idzie za nim szybkim krokiem*
-*zatrzymuje się przed jedną z sal* - To tutaj.
-*otwiera lekko drzwi* - Dzięki.
-Nie ma sprawy. Powodzenia na lekcji! *rzucił na odchodne po czym ruszył korytarzem*
-*zamyka drzwi z trzaskiem wchodząc do sali*

Czy przeczytałeś regulamin?
Tak, składając podanie akceptuję regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.

!!!
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#2
Zaakceptowane!
Ale proszę o zgodę na nową postać na PW.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.