Witaj!

Konkurs literacki "Mój przyjaciel hapel"
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#1
Uwaga, uwaga! Ogłaszam konkurs literacki!

By wziąć w nim udział, należy wyłącznie napisać w odpowiedzi, pod tym postem WIERSZ, który dotyczyć ma ostatnich wydarzeń, które miały miejsce na szeroko rozumianym haplu. Nie obchodzi mnie jego długość, spójność, ortografia i interpunkcja. Nie ja wyłonię zwycięzcę, tylko WY, bowiem zwycięży gracz, który zdobędzie największą liczbę waszych REPEK. Nagrodą jest moja postać, ale nie w dosłownym znaczeniu. Zwycięzca będzie mógł z nią zrobić cokolwiek zapragnie, o ile będzie się to zgadzało z charakterem jego postaci; a cała akcja będzie zgodna z przesłaniem regulaminu serwera.
Przebiegłemu rzezimieszkowi dam rzucić na Jasona Ellefsona urok Imperius, a pod jego działaniem spełnię każdą jego zachciankę; mordercy pozwolę zabić tego sztywniaka łomem, karabinem maszynowym, czy też klątwą Avada Kedavra, a nimfomance pozwolę nawet go zgwałcić. Ilu chętnych tyle pomysłów. Nie będę walczył z żadnym z nich i oddam wam postać dobrowolnie.
Koniec konkursu przewiduję, gdy minie doba od chwili napisania tego wątku. 
Zachęcam wszystkich do udziału!
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#2
"Zaufaj mi mała, mój bydlak jest potężny
Nazywają go po cichy wszyscy Królem Węży
Więc nie bój się krówko sprawa jest taka
Pokaże ci w mej komnacie jak lubi futrzaka"
Panienka ochoczo poszła licząc na atrakcje
Jednak coś nie wyszło skończyła na kolacje
Assassin
Czarodziej




Posty: 232
Tematy: 14
Gru 2014
164
Ravenclaw
#3
Była kiedyś sobie administracja pewna,
choć ich reakcja byla nieco rdzewna,
starali sie oni by ograniczyć ck,
choć kazdy i tak z góry wiedział, ze to beka,
w myślach po cichu sobie myslalem,
wtedy pewnej zielonej istoty przybycie anonsowałem,
za chwile widze na czacie banned powód ck,
posmutniałem nieco z deka,
zielonek postanowił podjąć przykre kroki,
takie to grania na haplu uroki. Sad
(Wszystko prosze brac z dystansem.)
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#4
Większością głosów zwycięża gracz merlin0. W jego ręce trafia przeznaczenie Jasona Ellefsona. Jaką drogę obierze? Na jaki wpadł pomysł? Czy wszystkich zaskoczy? Tego dowiemy się niebawem. Tymczasem zapraszam zwycięzcę na burzę mózgów, podczas której zweryfikujemy jego plan, z wzięciem pod uwagę charakteru jego postaci oraz regulaminu serwera. Gratuluję wygranej.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.