Witaj!

Isaac Wynne | Dor |
Swanes
"What's your damage?"




Posty: 176
Tematy: 45
Gru 2014
521
Slytherin
#1
Isaac Wynne 
[Obrazek: bRe9sDK.png]
03.08.2032| czysta | Hogwart - Ravenclaw  | Magcent Transmutacji |  Brak | Dolina Godryka | Rozwodnik
data urodzenia |  czystość krwi | ukończona szkoła | wykształcenie | posada | miejsce zamieszkania | stan cywilny
[Obrazek: tumblr_m1k3gxDr4S1r5hgk7.gif]
Isaac bardzo się zmienił przez te wszystkie lata. Wydoroślał, to na pewno, 180 wzrostu, 72kg wagi, sprawiły, że Isaac nie jest postrzegany jako dziecko, które boi się spojrzeć w oczy, a dorosły mężczyzna, który nie boi się stawić czoła przeciwnością losu. Jedną, zdecydowanie niezmienną częścią w jego wyglądzie są włosy. Identyczne blond włosy jak miał w wieku pięciu, dziesięciu, piętnastu, dziewiętnastu jak i dwudziestu pięciu lat. Oczy, które przez wiele czasu były błękitne, stały się nieco bardziej ciemniejsze, tym samym przybierając raczej odcień niebieskiego. Nadal ma blady odcień skóry, który raczej nie stanie się już ciemniejszy, gdyż młody mężczyzna większość swojego czasu spędza w domu, a podczas pracy w Ministerstwie Magii, raczej nie ma czasu na wychodzenie na słoneczne, karaibskie plaże.
Twarz mężczyzny też uległa zmianie. Wydłużyła się, brwi stały się bardziej wyraźne, zaś nos, pozostał bez zmian. Ten sam, zaokrąglony, pod którym znajduje się dość widoczna rynienka podnosowa.
Szyję chłopaka zdobi nie tylko wisiorek z małym metalowym piórem, ale także mała rana, w kształcie dwóch kropek, znajdująca się po prawej stronie szyi. Zdecydowanie wygląd Isaaca ukształtował się wraz z jego wiekiem, tak samo ukształtował się styl jego ubierania. Po za czarnymi spodniami, markowymi butami, nosi do tego białe, lub kolorowe koszule, a do tego muszki, które zaczął nosić nałogowo. Nauka kupowania sobie ubrań wpłynęła wraz z wiekiem, gdy musiał się usamodzielnić, po tym jak jego prawny opiekun sobie wyjechał bez słowa.
[Obrazek: bRe9sDK.png]

Jaki właściwie jest Isaac? Zdecydowanie poważny, to na pewno. To on był tym, który hamował wybryki przyjaciół, był tym, który się za nich wstawiał, kiedy dostawali ochrzan. Zawsze miał plan na daną sytuację, a za swoje błędy potrafił przeprosić, a że czasem nagiął trochę swoje wewnętrzne zasady, to już tylko i wyłącznie jego sprawa. Ostrożnie dobierał sobie przyjaciół, rzadko kiedy ufał komuś od razu, a grono zaufanych przyjaciół, zamykało się w ilości szóstki. Na pewno do jego zalet można zaliczyć to, że bardzo szybko znajduje wyjście z danej sytuacji. Zdarzało mu się wybuchać pod wpływem złości, ale przez te wszystkie lata nauczył się, że nawet krzyk niczego nie zdziała. Zawsze ma dwa wyjścia z danej sytuacji, niezależnie jak bardzo jest w dołku, wyjście jest zawsze tylko czasem trzeba poświęcić troszkę więcej niż w normalnej sytuacji.
Szczerość? Czasem aż za bardzo, ale stara się trzymać język za zębami, a tym samym powstrzymać się od zgryźliwych komentarzy. Nigdy nie wychylał się z szeregu, ale z danych obietnic wywiązywał się zawsze. Dane raz słowo jest dla niego święta i nie wolno go w żaden sposób porzucić. Choćby się świat walił, przysięga jest najważniejsza. Samodzielny stał się bardzo szybko, już w wieku 15 lat, sam sobie kupował ubrania, organizował sobie większość zajęć jak i wiele więcej.

[Obrazek: bRe9sDK.png]**kiedyś ją napisze**
[Obrazek: tumblr_navq64VjWa1sjhd4fo3_250.gif]
[Obrazek: bRe9sDK.png]
RODZINA I RELACJE:
Nadya Wynne - Żona
Lucas Wynne - Syn


Iona Wynne - kuzynka
Lynn Dragovich - kuzynka
Edward Dragovich - kuzyn
Brian Dragovich - wujek
Pearl Dragovich - ciotka

DRAGOVICH & WYNNE & GINGERBLADE & MORE

[Obrazek: page-image-6657-beed53ae-490e-4a75-9c42-...0bafcb.gif][Obrazek: giphy.gif]
FAMILY:

Nadya Wynne - Na naszym ślubie przyrzekłem Ci wiele rzeczy. Dopóki nie spocznie na mnie ręka śmierci, będę przy tobie, nawet wtedy, kiedy będę musiał poświęcić dużo, zrobię to bo jesteś tego warta. "Gdybyś kiedy we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przes­tał"
Lucas Wynne - Jesteś moim oczkiem w głowie, moim jedynym synem, a każda chwila spędzona z tobą, to jedne z piękniejszych chwil w życiu. Bardziej się już chyba martwić nie da, ale chciałbym abyś miał lepiej niż ja. "Dzieciństwo jest dob­re dla­tego, że każdy dzień zaczy­na życie na no­wo, bez ciężaru dnia wczorajszego."
Edward Dragovich - Po za ilością problemów, jakie przysparzałeś podczas swojej nauki, jesteś dobrym kuzynem. Tylko nie graj w żadne gry hazardowe. Chyba, że chcesz przegrać swoje życie w karty. "Dom rodzin­ny jest zwyk­le miej­scem, gdzie wyłado­wuje się nag­ro­madzo­ne w ciągu dnia ura­zy."
Iona Wynne - nie rozmawialiśmy za dużo, ale rodziny się nie odtrąca, dlatego też myślę, że kontakt ten trzeba będzie kiedyś odnowić. "Śmierć jest tym sa­mym co na­rodzi­ny, mis­te­rium natury." 

FRIENDS:

Anamora Frey - Pierwsza przyjaźń, pierwsza miłość. Pierwsze została, drugie przeminęło. Wiem doskonale, że Cię skrzywdziłem, a czekam na dzień kiedy będzie tak jak dawniej, po prostu przestaniesz unikać. "Przy­jaciel to człowiek, który wie wszys­tko o to­bie i wciąż cię lubi."
Vegard Borge - Przyjaźń jaka tutaj była na pewno była bardzo trudna. Być może dlatego, że byłeś inny, a ja inności bałem się od dziecka, ale od tamtego czasu, po prostu zostaliśmy przyjaciółmi. Mimo twoich licznych błędów, bądź co bądź, przesadziłeś. "Przy­jaciel pat­rzy na twarz - niep­rzy­jaciel na nogi."
Fabian Ingvar - Byłeś na prawdę bliską, do teraz dziękuję Ci za szansę dostania się do Panteonu. Mimo wszystko czasem , rozmowa byłaby na prawdę potrzebna. "Przy­jaciel: człowiek, który nie sprze­daje się za darmo."
Crevan Lavenhart - Prawdziwych przyjaciół poznaje się w najgorszych momentach życia, prawda? Nie masz za co dziękować, nie miał podstaw Was wyrzucić, chociaż... troszkę przegięliście wtedy, ale co było to nie wróci. "Przy­jaciel mężczyz­na to ktoś z tych sa­mych koszar, ko­bieta zaś - z dru­giej stro­ny li­nii frontu".
Niklas Lavenhart - Byłeś prawdziwym przyjacielem. Chociaż z tobą rozmawiałem najmniej, to zawsze uważałem, że umiałeś słuchać najbardziej ze wszystkich. Śmierć nie jest końcem, to po prostu kolejne, nowe życie. "Kiedy od­chodzi przy­jaciel, coś w mojej duszy umiera."
Paul Hussain - Twoje idiotyczne pomysły, czasem są tak śmieszne, że można by z nich napisać książkę, w milionach egzemplarzy. Mimo wszystko, masz moje poparcie zawsze. Przyjaciela się nie zostawi. "Nie boję się za­bić, po pros­tu nie chcę, żeby mój przy­jaciel zos­tał sam." 
[Obrazek: bRe9sDK.png]
CIEKAWOSTKI:

1. Jego patronus w młodości przybierał formę pingwina, zaś w pewnym momencie zmienił się i do teraz przybiera postać owczarka niemieckiego.
2. Boginem Isaaca jest wampir, który po chwili patrzenia na niego, próbuje go ugryźć.
3. Ukończył studia na kierunku transmutacji.
4. Przez krótki okres swojego życia był aurorem, zrezygnował z uwagi na wyjazd na studia.
5. Nie lubi pożegnań, jedyna rzecz, której na prawdę nienawidzi.
6. Jest w wielu rzeczach samoukiem, właściwie to woli się uczyć samemu, aniżeli w grupie osób.
7. W czasie obozu, odpowiedzialny był za arenę, szkoda, że nie doszło do żadnych treningów.
8. Marzeniem Isaaca jest spotkanie swoich rodziców, głupie marzenie, ale marzenie.
9. Mimo, że jest brytyjczykiem, niejednokrotnie źle akcentuje, zaciągając niektóre wyrazy z rosyjskiego.
10. Czas nie leczy ran, po nich zawsze są blizny.

[Jak o kimś zapomniałem upomnieć się na skypie]
GALERIA:
Postać na koncie: Chonsu
Wyglądu użycza: Chris Zylka
Swanes
"What's your damage?"




Posty: 176
Tematy: 45
Gru 2014
521
Slytherin
#2
@Update.
-Zmianki kosmetyczne,
-Galeria,
-Ciekawostki
dragonjunter
Czarodziej




Posty: 70
Tematy: 15
Paż 2015
18
Hufflepuff
#3
Superowa karta ! Repka
Swanes
"What's your damage?"




Posty: 176
Tematy: 45
Gru 2014
521
Slytherin
#4
Ten żyje i ma się dobrze.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.